Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-01-2020, 11:12   #2061
Donysa
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-01-2020
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 12
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niech próbuje ale wydaje mi się że będzie działać tylko dłużej po zgaszeniu samochodu restart jest po przez błąd płyty a dotyczy odczytu napięcia akumulatora i odcina zasilanie dla bezpieczeństwa
A co mogę dać na kabel zasilania żeby nie widział straty tego napięcia w momencie startu?

Donysa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2020, 11:20   #2062
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Donysa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co mogę dać na kabel zasilania żeby nie widział straty tego napięcia w momencie startu?
Pisałem spróbuj ale ja ręki nie dam sobie uciąć .
Próbowałem to za pomocą kondensatorów ale ja używałem 2x 2200uF i diody jedynie co było to radio po zgaszeniu dłużej działało a podczas rozruchu było to samo restart .
Fakt w tej aukcji widać więcej kabli może podtrzymuje nie tylko ACC ale i B+
Więc to nie są duże pieniądze spróbuj i daj znać
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2020, 11:33   #2063
Dersky
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2016
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 36
Domyślnie Radio 2 Din Android

Jaki macie pomysl na montaz kamery cofania? Gdzie ja najlepiej zainstalowac i jak najlepiej przeciagnac przewody?

Co myslicie o bezprzewodowej kamerze? Ma ktos? Jakos dziala?

Chodzi mi o cos takiego..

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ostatnio edytowane przez Dersky ; 19-01-2020 o 11:44
Dersky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2020, 12:51   #2064
Donysa
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-01-2020
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 12
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pisałem spróbuj ale ja ręki nie dam sobie uciąć .
Próbowałem to za pomocą kondensatorów ale ja używałem 2x 2200uF i diody jedynie co było to radio po zgaszeniu dłużej działało a podczas rozruchu było to samo restart .
Fakt w tej aukcji widać więcej kabli może podtrzymuje nie tylko ACC ale i B+
Więc to nie są duże pieniądze spróbuj i daj znać
[ATTACH]Screenshot_20200118_184325.jpg[/ATTACH]

Jeszcze takie pytanie czemu kabel ACC - czerwony i kabel pomarańczowy podświetlenie przycisków musi być odpięty?
Patrzyłem u znajomego i ma podpięte te przewody tylko jego mondeo jest przed liftowe a moje po liftowe, on ma inne radio Px5 i android 8. Też ma podpięty Canbus z działającym Conwers+ i startuje od kopa.

Te podtrzymanie to mam wpiąć w żółty BATT 12V?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg schemat.jpg (96.2 KB, 71 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Donysa ; 19-01-2020 o 12:54
Donysa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2020, 14:11   #2065
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Proszę nie pisz takich samych pytań na PM I forum jak będę miał czas i znał odpowiedź to napewno odpisze.

Jak ma px5 to jest całkowicie inna platforma i płyta główna ty też możesz je spiąć jeśli w orginalnej wtyczce forda nie ma kabelka ACC lecz jeśli masz będzie konflikt canbus z Orginalnym ACC nic może nie działać nawet samochodu nie zamkniesz. Jeśli kolega ma px5 to napewno przerobił canbus z mojego pomysłu.
Iluminacja jeśli ci reaguje na włączenie i wyłącznie świateł to znaczy że canbus działa jeśli nie to tą wtyczkę połącz i teraz jeśli nie masz ACC w oryginale to nic nie musisz robić jeśli masz to odetnij czerwony by nie było konfliktu.
Te kable są uniwersalne i dlatego potrzebna jest czasami modyfikacja
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2020, 14:24   #2066
Donysa
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-01-2020
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 12
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Proszę nie pisz takich samych pytań na PM I forum jak będę miał czas i znał odpowiedź to napewno odpisze.

Jak ma px5 to jest całkowicie inna platforma i płyta główna ty też możesz je spiąć jeśli w orginalnej wtyczce forda nie ma kabelka ACC lecz jeśli masz będzie konflikt canbus z Orginalnym ACC nic może nie działać nawet samochodu nie zamkniesz. Jeśli kolega ma px5 to napewno przerobił canbus z mojego pomysłu.
Iluminacja jeśli ci reaguje na włączenie i wyłącznie świateł to znaczy że canbus działa jeśli nie to tą wtyczkę połącz i teraz jeśli nie masz ACC w oryginale to nic nie musisz robić jeśli masz to odetnij czerwony by nie było konfliktu.
Te kable są uniwersalne i dlatego potrzebna jest czasami modyfikacja
schemat1.jpg

Tak próbowałeś? Tylko na samym żółtym przewodzie? Dawałeś diodę prostowniczą, żeby napięcie nie uciekło?
Nie wiesz może czy Bezawaryjny z Yutube poradził sobie, bo nie ma z nim żadnego kontaktu?

U mnie podświetlenie działa cały czas, jak podepnę ten pomarańczowy to będzie działać razem ze światłami?

Tak się uruchamia, dlatego kombinuje z tym podtrzymaniem. Zwróć uwagę, że na klimatroniku też odcina prąd.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Donysa ; 19-01-2020 o 15:24
Donysa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2020, 15:05   #2067
Pherni
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-01-2020
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam wszystkich.
Prosił bym o pomoc szanownych użytkowników. Zakupiłem Bostiona z alliexpres link: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Podłączyłem wszystko jak w instrukcji czyli can bus podłączony wtyczka acc czerwony i pomarańczowy rozłączony. Sterowanie z kierownicy działa. Problemem jest samoczynne resetowania się radia. Zawiesza się także czasem ekran. Wygląda to tak: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pisałem w tej sprawie do sprzedawcy oczywiście twierdzi ze nigdy nie spotkał się z takim problemem. Wysłał mi pliki do wgrania które niby powinny pomóc. Czytałem tutaj ze można uwalić radio w zależności od wersji. Pliki: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Obecnie jest takie oprogramowanie:
https://zapodaj.net/3ed65e500d853.jpg.html
https://zapodaj.net/fe839407d421e.jpg.html
https://zapodaj.net/17da86f5f8fd1.jpg.html

Myślice że można zaryzykować i wgrać to oprogramowanie?

Ostatnio edytowane przez Pherni ; 19-01-2020 o 15:07
Pherni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2020, 16:22   #2068
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Pherni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich.
Prosił bym o pomoc szanownych użytkowników. Zakupiłem Bostiona z alliexpres link: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Podłączyłem wszystko jak w instrukcji czyli can bus podłączony wtyczka acc czerwony i pomarańczowy rozłączony. Sterowanie z kierownicy działa. Problemem jest samoczynne resetowania się radia. Zawiesza się także czasem ekran. Wygląda to tak: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pisałem w tej sprawie do sprzedawcy oczywiście twierdzi ze nigdy nie spotkał się z takim problemem. Wysłał mi pliki do wgrania które niby powinny pomóc. Czytałem tutaj ze można uwalić radio w zależności od wersji. Pliki: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Obecnie jest takie oprogramowanie:
https://zapodaj.net/3ed65e500d853.jpg.html
https://zapodaj.net/fe839407d421e.jpg.html
https://zapodaj.net/17da86f5f8fd1.jpg.html

Myślice że można zaryzykować i wgrać to oprogramowanie?
Zrób aktualizację jeden plik na kartę pierwszy zrób mcu potem os
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2020, 05:23   #2069
Pientaszek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-07-2018
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam serdecznie. Dzięki koledze Yaris1 udało się ożywić conversa z boisonem bx440 natomiast nie działa wizualizacja climatronica i parktronica może ktoś ma jakiś pomysł co może być nie tak. Dodam że w ukrytych ustawieniach nie znalazłem żadnej funkcji która byłaby za to odpowiedzialna. Pozdrawiam.
Pientaszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2020, 07:18   #2070
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Pientaszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam serdecznie. Dzięki koledze Yaris1 udało się ożywić conversa z boisonem bx440 natomiast nie działa wizualizacja climatronica i parktronica może ktoś ma jakiś pomysł co może być nie tak. Dodam że w ukrytych ustawieniach nie znalazłem żadnej funkcji która byłaby za to odpowiedzialna. Pozdrawiam.
Jak wyciągniesz radio to pisz zrobimy jeszcze jedno podejście.
Pewne jest że transmiter jest dobrze podłączony bo Converse działa brakuje RX i tu może być wiele od pomylenia pinów w radiu w po brak jakiegoś
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.