Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-01-2016, 08:43   #11
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie dołożenie

ale ja już aktywowałem lusterka u kol. rb-net
teraz pora na zmianę 150->182KM w 1.5eb jeśli są chętni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2016, 10:59   #12
poik
ford::average
 
Avatar poik
 
Imię: Aleksander
Zarejestrowany: 08-04-2015
Skąd: Wrocław
Model: MK3 FL
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 93
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie dołożenie

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale ja już aktywowałem lusterka u kol. rb-net
teraz pora na zmianę 150->182KM w 1.5eb jeśli są chętni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawi mnie bardzo jak ta zmiana wpłynie na "brzęczki".

Kupilem brzęczka 150, dostalem aktualizację i brzęczy mniej, ciekawe jak na ten efekt wpłynie podmiana na 182. Dajcie znać jak taki egzemplarz będzie modowany!
poik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 13:41   #13
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie dołożenie

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] z tego co kojarzę żaden 182KM nie brzęczał, to dawno temu sugerowało problem programowy.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 13:43   #14
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie dołożenie

Cytat:
Napisał poik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupilem brzęczka 150, dostalem aktualizację i brzęczy mniej
a jaką masz wersję softu? (albo vin na priv to sprawdzę)
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2016, 16:01   #15
bl13
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 17-01-2016
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5tdci
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie dołożenie

Panowie,

majac focusa mk3fl kombi z elektycznymi tylko przednimi szybami + elektrycznymi lusterka, ale bez pogrzewania i chcac dolozyc podgrzewanie lusterek (bez skladanias) rozumiem ze trzeba wymienic wklady oraz doprowadzic do nich zasilanie. Gdzie nalezy sie wpiac aby podgrzewanie lusterek wlaczalo sie z podgrzewaniem tylnej szyby?
bl13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2016, 12:58   #16
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie dołożenie

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - odejmuj osłony (trójkąty) mocowań lusterek od środka i sprawdź czy masz okablowanie we wtyczce

ps.
tak z ciekawości - podeślij vin na priv
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2016, 10:02   #17
rkanisz
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 09-08-2016
Skąd: Warszawa
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7
Post Montaż lusterek składanych.

Witajcie,
Z racji wąskiego garażu dla mojej „Foki” coraz bardziej myślę o zmianie lusterek na składane. Ponieważ wychylanie się w środku auta do prawego lusterka w trakcie wjeżdżania nie należy do atrakcji. Auto jest w podstawowej wersji wyposażenia rok produkcji 2014 nowa buda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Jestem po lekturze na naszym forum w temacie mat grzewczych itp. Jednak nadal mało wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potrzebuję pomocy w opisie obsadzonych pinów, które są we wtyczkach.
Wtyczka lewego lusterka (LL) są obsadzone piny: 1,2,3,5,6,7 , a wtyczka prawego (PL) są obsadzone piny: 1,2,3,5,6,7,11,12

Z tego co wiem, to muszą być odpowiednie moduły komfortu (chyba) do obsługi tej funkcji i tu pytania kolejne:
- gdzie są zlokalizowane te moduły ( w drzwiach na każda stronę) ?
- jeżeli tak, to jak sprawdzić obecność odpowiedniej wiązki od tych modułów do bezpieczników?
- czy ewentualna konieczność wymiany modułów jest możliwa z modelami starszymi, sprzed liftingu?

Czy ktoś z Was już robił podobny upgrade?
Kwestii zakupu lusterek nie ruszam bo to najmniej skomplikowany temat.
Z góry dzięki za sugestie i pomoc.
rkanisz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2016, 10:57   #18
krystianen
FCP member
 
Avatar krystianen
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Poznań - Swarzędz
Model: Ford FOCUS MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM - POWERSHIFT
Rocznik: 2013
Postów: 664
Domyślnie Odp: Montaż lusterek składanych.

na pewno potrzebujesz luster składanych - które moja 8 pin lewe i 10 pin prawe.
do tego musisz wymienic przelacznik szyb na taki przyciskiem do skladania listerek.
Trzeba składanie lusterek jeszcze aktywowac w BCM. Moze to zrobić @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] obaj z Warszawy

wiem że kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ma na sprzedaż własnie taki lusterka jak potrzebujesz. Dogadajcie sie.
__________________
Fordplus.pl
IDS | GFDRS | UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
////// ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP //////

609 535 500 | krystian@fordplus.pl
krystianen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2016, 12:49   #19
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Montaż lusterek składanych.

Cytat:
Napisał rkanisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to muszą być odpowiednie moduły komfortu
trzeba wymienić moduły drzwiowe (jeśli Twój focus ma 4x el. szyby, jeśli ma tylko przednie "w prądzie" to trzeba dołożyć .... )
Cytat:
Napisał rkanisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś z Was już robił podobny upgrade?
popatrz ma posty kol. rb-net np.:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2016, 13:25   #20
rkanisz
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 09-08-2016
Skąd: Warszawa
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7
Domyślnie Odp: Montaż lusterek składanych.

Cytat:
Napisał krystianen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...do tego musisz wymienic przelacznik szyb na taki przyciskiem do skladania listerek.
No tak słusznie - tylko czy wystarczy zrobić nawiercenie, czy trzeba będzie plastik w boczku wymieniać?

Cytat:
Napisał krystianen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba składanie lusterek jeszcze aktywowac w BCM. Moze to zrobić @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] obaj z Warszawy

wiem że kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ma na sprzedaż własnie taki lusterka jak potrzebujesz. Dogadajcie sie.
Ooo... dzięki za namiary to zawsze cenna informacja.
rkanisz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.