Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mustang
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-09-2008, 17:43   #21
ALUSTAR
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 09-09-2008
Postów: 19
Domyślnie Re: Shelby GT500 - ile jest w PL

Starachowice - to widze ze Shelby GT500 w tej okolicy bedzie duzo ( to fajnie ) ??

Bialy - Piekny ..

A propo smiesza mnie opinie co kto woli. Ja tez bym wolal jeszcze cos ale mnie nie stac,

ALUSTAR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2008, 18:18   #22
PMN
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-08-2008
Postów: 24
Domyślnie Re: Shelby GT500 - ile jest w PL

Myślałem również nad niebieskim i czerwonym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jakie wyposażenie? Jeśli '08 to ZTCP Sirius masz w serii, HID? Shaker 500 czy 1000? Upgraded interior?

Pamiętaj o zakonserwowaniu spodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cholera, wychodzi mi 6x GT500 w PL, w tym dwa w odległości 15km od siebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Daj znać jak będziesz miał auto, wybierzemy się na hamownię. Słyszałem o wielkich rozbierznościach w trzymaniu serii, ciekawe jak to będzie w rzeczywistości.

BTW. Czy Vtech nawiązał jakąś bliższą współpracę z Shelby, lub SVT?
PMN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2008, 20:42   #23
Przemo1903
ford::average
 
Avatar Przemo1903
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: Kraków
Model: 308 GT FL 2.0 HDI 177 KM
Silnik: 2000
Rocznik: 2018
Postów: 184
Domyślnie Re: Shelby GT500 - ile jest w PL

Cytat:
Napisał PMN
@Przemo1903 - Piro pisał, że ma KRa, a to jest fabrycznie zmodyfikowane auto. KR ma znacznie większą wartość niż SS. Pakiet SS można sobie dokupić w dowolnym momencie za 27k$.
KR i SS to dwa różne pakiety! W wielu punktach się wykluczające!
Stąd moja prośba o sprecyzowanie. Poproszę Piro o odpowiedź, jeśli nie zechce, może ktoś z oglądających przedstawi więcej szczegółów.
Mówię To co mi Piro powiedział i to co widziałem a poza tym to zostałem tym autem przewieziony więc wiem co posiada :fcp1
__________________
Peugeot 308 FL GT 2.0 HDI 177 KM EAT8
Przemo1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2008, 10:41   #24
PMN
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-08-2008
Postów: 24
Domyślnie Re: Shelby GT500 - ile jest w PL

Szkoda, że Piro nie napisze dokładniej o swoim (chyba najbardziej interesującym w PL) GT500.
Widzę, że w inny sposób niczego się nie dowiem...

Przemo, z całym szacunkiem - nadal nie wiem czy to KR czy SS (jak mogłoby wynikać z avatara Piro).
Piszesz, że zostałeś przewieziony i wiesz co posiada, rozumiem, że chodzi Ci o "performance" - iloma seryjnymi lub lekko dłubanymi GT500 jeździłeś wcześniej? Albo, iloma 500+ konnymi autami? Jeśli masz spore doświadczenie, to zapewne Twoja "dupohamownia" jest wiarygodna. Jeśli nie - potrafi mocno oszukiwać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie kwestionuję mocy Shelby'ego Piro - naprawdę jestem BARDZO ciekaw tego auta!

Piro - proszę, wrzuć jakiekolwiek foto, video - cokolwiek!

Peace and love Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PMN
PMN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2008, 10:31   #25
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie Re: Shelby GT500 - ile jest w PL

Cytat:
Napisał mouzes
a płynie w kontenerze czy samochodowym ??

bo coś ostatnio słyszę że róże rzeczy się z autami z kontenerów w portach dzieją Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mnie porychali zderzaczek - pastę polerską zejdzie no ale jednak porychali :fcp5 - płynął w kontenerze a babole odwalają najczęściej w porcie docelowym :fcp25
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2008, 23:39   #26
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie Re: Shelby GT500 - ile jest w PL

OK, jest tak:

1. Umowa przedwstępna z Shelby podpisana, z pomocą internetu i skanera. Umowa finalna zostanie zawarta za miesiąc, jak się upiję i przetrzymam podróż Lufthansą za ocean.

2. Moje GT500SS ma numer produkcyjny #912/1000 (200Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nie ma cech szczególnych poza zabudowanym pakietem Supersnake. Pakiet ten tak naprawdę sprowadza się do kilku zmian istotnych i kilku wtop fabryki:

- autograf Carolla Shelby-ego w desce rozdzielczej + certyfikat + kubek do kawy. Dobre, kawa smakuje, autograf ładny, umieją napisać moje nazwisko na czerpanym papierze. Caroll Shelby ma 86 lat więc cieszę się że mam jego autograf w 2 miejscach (w aucie i w certyfikacie). Więc same zalety.

- coś w rodzaju interior upgrade plus - mam dodatkowo kobrę na podłokietniku, trzeci pedał z wężem z metalu, felgi 20' (forged supersnake Alcoa, fajnie się kruszą na naszych dziurach, a żeby wymienić trzeba odesłać zepsutą bo to limited ediszyn i nie da się tak zwyczajnie kupić nowej nawet jak się jest szejkiem z Bahrajnu....), ponoć lepsze hamulce (przeważnie różnią się tym że mają zamiast 2 dużych tłoczków trzy mniejsze, ale liczy się to za Bóg wie jaki postęp) oraz kilkanaście stylistycznych drobiazgów (gałkę zmiany biegów, kilka dodatkowych obszyć skórą, wszelakiej maści znaczki i plakietki tu i ówdzie, etc etc.

- większe przepustnice i alternatywny dolot. Myślę że działa ale nie mam porównania. Wiem że GT500 ma inny ale nie mam takiego żeby porównać jego sprawność.

- kompresor na śrubach Lysholma o wyporze 2.8 litra na obrót (fabrycznie na śrubach Rootsa o wyporze 2.0 litra na obrót) ale w ramach zemsty z kółeczkiem 3,25 cala (zamiast seryjnego 3,0 cala) żeby nie było łapania gwiazd za ogon. Ma boski znaczek "gold edition" na korpusie (fabryczny jest zwyczajnie czarny) i ma mieć homologacyjnie 725 KM / 1000 Nm. Na hamowni zrobił 712 KM / 980 Nm. Więc tyle ma i już.

- maska z karbonu - nie dostałem jej od razu, bo jak się okazało, rozwarstwiała się przy prędkościach ponad 140 mil (ledwo nieco ponad 200 km/h) i czekałem na nią 5 miesięcy po odbiorze auta. Sam nie wiem czy ją zakładać, bo na moje oko ma potworny drag (opór powietrza) i jedyne co jest w niej piękne to fakt, że wygląda jak ta z 1967 roku i fajne literki "S H E L B Y". Ale z moją bieżącą (taką samiusią jak w GT500 ale wykonaną zamiast z blachy to z jakiegoś kevlaru/plastiku/carbonu (nie wiem czego bo jest polakierowana ale jest lekka jak próchno i przy 200 km/h trzęsie się jakby miała odpaść) na pewno opory powietrza są mniejsze. Już 320 km/h jechałem (na 345 km/h jakie ma to cudo ponoć rozwinąć, po roku czasu deptania gazu do dechy)

- śmieszny taki karbonowy spoiler poniżej zderzaka i wloty powietrza do chłodzenia hampli z przodu, które nomen omen nie wiem czy działają

- inne zawieszenie, które ma dodatkowe elementy "a'la wahacze" we wściekle niebieskim kolorze i jest o cal niższe niż w GT500. Wiem, uwadziłem już 2 razy brzuszkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

- Mnóóóóóstwo elementów stylistycznych pod maską w tonie 50-centa , w tym wściekle niebieskie pokrywy głowic silnika, aluminiowe koreczki do wlewów wszystkiego co wlać można, większy intercooler wodny (widzę że duży, ale jednakowoż wygląda jakby go Mexykanie na kacu w poniedziałek spawali) i aluminiowe przykrywki na bezpieczniki i inne pokrywki (żywcem przypominające mi łańcuchy na szyjach amerykańskich raperów).

-------------------

Ogólnie moim zdaniem poza blichtrem i autografami oraz lepszymi bądź gorszymi upgrade-ami (które za pół oficjalnej ceny da się od Shelby, Steeda lub Scott Drake kupić - to jest to zwykłe GT500. Mam nadzieję że Caroll nie zastrzeli mnie za taką opinię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Moc ponad 700 KM robi, to wiem bo mierzyłem. 3,6 sek do setki, 10 sek do 200. Ale auto prościutkie, że u kowala da się je naprawić.

A moje GT500SS wystroiłem sobie sam. Sorki, ale nie mam ochoty zaakceptować strojenia fabrycznego, które żre 2 litry więcej średnio paliwa tylko dlatego, że komuś nie chciało się pomyśleć. W końcu jestem z Vtech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Lubię je pomimo wad. To auto pozornie tandetne. Ale teraz napiszę opinię dla dorosłych (masz mniej niż 18 lat - kliknij tutaj - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] )

.... to auto nie przedłuża penisa jak Porszawki kupione przez Yuppies w średnim wieku. To auto dla prawdziwego faceta. Albo masz długiego od razu, albo kup Porsche. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2008, 00:32   #27
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie Re: Shelby GT500 - ile jest w PL

Zapomniałem dodać o takich dobrach jak radyjko z nawigacją (dokładnie psu na buty, ale nie ma innej opcji w SS), cyfrowa klima , która różni się tym od tej z GT500 że jest cyfrowa w sensie że umie ustawić zadaną temperaturę (choć jankesy nie zmusiły się do jej wyskalowania w liczbach wymiernych) i ma aluminiowe pokręcałki zamiast plastikowych). Ma HID (i co ciekawe, ustawili je od razu w wersji europejskiej, podobnie zresztą tylne światła, wiedząc gdzie powędruje auto, choć licznik w milach mogli sobie darować).
Mam też dyferencjał 3.72 :1, na kutych planetach firmy Ford Racing (fabrycznie 3.32 :1 ), skrzynię Tremec z Short Shifterem, synchronizatorami stożkowymi (kto wie co to jest ? Zmieniałeś kiedyś bieg na półsprzęgle i masz całe palce ? To nie masz Tremeca ze stożkami. Ta skrzynia sama "wciąga" biegi urywając palce właścicielowi. Zmiana jest szybka jak diabli, choć o bezbolesności nie piszą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) i gałką zmiany biegów z kobrą, a jakże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., oraz alumniowy wał napędowy o dwóch punktach podparcia (GT500 - trzy punkty, stalowy) który to ma taką zaletę, że fajnie zahacza mi o kostkę brukową na podjeździe jak pod chatę zajeżdżam bo jest najniższym punktem podwozia a jeszcze złośliwie obraca się. Jak gazu dodam to ponoć nawet iskry idą jak z tarczy szlifierskiej - ale nie widzę tego bo za kółkiem siedzę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ogólnie wlecze tą rurą z aluminium po ziemi prawie co na polskie drogi jest samym szczęściem.
Mam też boski wydech firmy Borla, dostarczony oczywiście fabrycznie, samyj łutszyj jak mawiają Rosjanie, sprowadzający się do tego, że ma on kolektory rurowe kryte ceramiką, katalizatory metalowe (a nie ceramiczne), potem dłuuuuugo długo nic, a potem tłumiki pojemnościowe na końcu, z fajnymi końcówkami z napisem Shelby. Jak jechać tak 120 (co przeważnie jeżdżę) to mają wbudowany system zachęty żeby jechać szybciej lub wolniej - zaczynają wpadać w taki rezonans że plomby z zębów się sypią. A że nie jestem piękną osiemnastką, żeby nie mieć plomb, to nieco mi to przeszkadza (wolałbym już 2 x przepływowy tłumik na każdą z głowic niż koncepcja typu 3 metry rury i wieeeeelga pucha żeby bassssss był).

Jest też ostrzejsza szpera (LSD, Limited Slip Differential, nie mylić z Lyserg-Säure-Diäthylamid Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) która jest skuteczna (choć nie wiem jaka jest ta w GT500 i czy w ogóle jest) ale ma wadę taką, że skrzypi jak wieko od trumny jak nie jechać po prostej. Jak się wsłuchać w jej jęki, to mówi ona - "czy nie miało być na wprost szefie ?" tylko tak niewyraźnie.

...i tyle wyzłośliwiania się. Auto kocham, zabiję jak ktoś powie że jest do dupy. To że ma tandetne plastiki i jest proste jak mój mózg nie zmienia faktu, że ma ducha Shelby-ego i jest proste jak amerykański kowboj. I jak dodać gazu, to adrenalina wylewa się uszami. Właśnie wystartowałem (nie wiedząc, że mam startować) w wyścigach o mistrzowstwo Hiszpanii na 1/4. Autem z pełnym załadunkiem, w kasku za 15 euro, kupowanym na szybko w panice, żeby mnie dopuścili. Porsche Turbo i wszelakie Vipery, RX8, Ferki i Corvetty zostały odprawione z kwitkiem. Dopiero wreszcie Viper z dobudowanymi sprężarkami i nitrem dał mi radę. W finale..... I za to lubię Shelby. Prosto i skutecznie.

-----------------

Jak chodzi o strojenie 4.0 / 4.6 / 5.4 - mam fabryczne oprogramowanie do tego (Ford Racing) i nie ma żadnych kłopotów ze strojeniem dowolnej konfiguracji (także z kompresorami dodanymi do wolnossących lub upgrade-ami do GT500). W firmie leżą już kółeczka Steeda, napinacze, kompresor TVS 2.3 (silver edition) i sporo rozmaitych części i gadgetów. Mam nadzieję że narodzi nam się klub posiadaczy czegoś co ma 4.0 + pojemności ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

-----------------

Z Carollem w sprawach biznesowych widzę się za 3 tygodnie. Liczę na to że dystrybucja europeizowanych wersji Shelby wraz z ich homologacją będzie możliwa. Pożyczę Mu od nas wszystkich zdrowia i poproszę o dedykowany autograf dla Ford Club Polska - mam nadzieję że się zgodzi. To w końcu porządny gość jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2008, 09:03   #28
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie Re: Shelby GT500 - ile jest w PL

Hej ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Piro
Jak chodzi o strojenie 4.0 / 4.6 / 5.4 - mam fabryczne oprogramowanie do tego (Ford Racing) i nie ma żadnych kłopotów ze strojeniem dowolnej konfiguracji (także z kompresorami dodanymi do wolnossących lub upgrade-ami do GT500).
a taka przyjemność u Ciebie ile będzie kosztować ? Chodzi o 4,6 GT ........ zakupiłem właśnie Predatora ,ale jeszcze nic nie dłubałem bo nie przyszedł poza tym jeżdżę od tego poniedziałku i na razie poznaję auto z "bananem na ryju" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Piro
Mam nadzieję że narodzi nam się klub posiadaczy czegoś co ma 4.0 + pojemności ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w sumie to już jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ( pisałem na PW ale chyba nie miałeś czasu czy cóś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) nawet 2 GT500 są reszta to "zwykłe" V6 i V8 oo i są 2 Bullit'y z 2008 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Co prawda dopiero raczkujemy ale nie było w PL forum Mustanga z prawdziwego zdarzenia tym bardziej klubu. Jak znajdziesz chwilkę to zapraszam [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2008, 13:39   #29
PMN
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-08-2008
Postów: 24
Domyślnie Re: Shelby GT500 - ile jest w PL

Piro, na wstępie dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

Byłem bardzo ciekaw Twojego auta, Don twierdził, że zainstalowali Ci SS maskę, 3,73 i lower control arms, oprócz tego mówił o "paru gadżetach", które sam dołożyłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ad.1 Gratulejszyn
Ad.2 Gratulejszyn 2+ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie strasz z Alcoa... Właśnie takie kupiłem - co prawda Twoje mają napis "Super Snake", a moje "Shelby Forged", ale to te same koła. 9x20 przód i 9x20 tył u mnie. Wiem, że Shelby miał wypuścić 11x20 ale jak kupowałem jeszcze tego nie było.
Na jakich oponach jeździsz? Ja zdecydowałem się na Nitto (Invo przód, 305/35 - 555R tył).
Auto kupiłem pomimo, że nigdy takim nie jechałem, ba! nawet nigdy nie widziałem na żywo. Przemawia do mnie amerykańska legenda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poza tym, mam już trochę dość BMW.

Jaki czas (ET) udało Ci się zrobić w Hiszpanii? Mierzyli 60ft?

Może chcesz sie pozbyć części gratów, planowałem sprowadzić sam, ale jeśli są na miejscu i w dobrej cenie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. 3.73 FRPP - macie? założycie?
2. CAI - może być FRPP, albo JLT lub C&L
3. Bassani catback - z kolektorami jeszcze zaczekam
4. Handling pack - lub coś podobnego (planowałem zakup u Evo perf)
5. Mam '07 więc muszę wymienić koło pasowe, myślę, że zamiast standard '08 zamówić większe, z podziałką. No i oczywiście kółko kompresora+napinacz, pasek itd. Narazie chciałbym raczej pozostać przy seryjnym - z tego co kojarzę, jakieś okolice 550RWHP powinno się udać uzyskać...
6. SS maska, albo lekka seria - zapinki są? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
7. Najprawdopodobniej lower control arms, a szczególnie gumowe el. na poliuretanowe (by zapobiec skakaniu kół przy starcie)

Ogólnie, najbardzie boję się zawieść zawieszeniem (co raczej nastąpi), oraz osiągami. Szczególnie, że mam '07 gdzie jak wiesz wadliwy fabryczny filtr powietrza potrafił zabrać kilkadziesiąt koni.

Seryjnie GT500 ma szperę. Jeśli Twoja strzela, być może masz coś na wzór DetroitLockera, wymień na Torsena, będzie cicho, a DT mogę od Ciebie odkupić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Już fabryczne GT500 jest podobno potwornie przelane + mega bezpieczny zapłon. Nie rozumiem, dlaczego w tym aucie nie ma knock sensorów! To już IMO przegięcie.

Pewnie jak tylko odbiorę auto wpadnę do Was/Ciebie w odwiedziny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Choć myślę nad przechowaniem go w garażu pod pokrowcem do wiosny...
PMN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2008, 18:16   #30
Deftronic
ford::beginner
 
Avatar Deftronic
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Model: Shelby GT500 Cobra
Silnik: 5.4l
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Re: Shelby GT500 - ile jest w PL

Witam.

Jestem Jacek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nowy na forum - dzisiaj się zarejstrowałem. Przy okazji wrzuciłem parę zdjęć mojego Shelby GT500 08 w kolorze Graber Orange z czarnymi pasami. Mieszkam co prawda od paru lat w UK, ale bywam kilka razy do roku w kraju. Niecały tydzień temu wróciłem Mustangiem z dwutygodniowego pobytu w pomorskim. Pozdrawiam.
Deftronic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.