Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mustang

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-10-2008, 20:42   #41
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

Z tym optional 725 KM to jest haos i anarchia

Ja mam w pewnym sensie kundla, choć jest oczywiście sygnowany i ma numer seryjny jako SS. Jednak kupiłem go jako upgrade do auta już wyprodukowanego jako GT500 a nie złożonego jako całość w Shelby. Mój kompresor to dość efemeryczny model TVS (czyli ten który w wersji "srebrnej", ze srebrną plakietką Ford Racing ma wypór 2,3 litra). Jednak ja mam większe śruby i złotą plakietkę. Formalnie Kenne Bell to nie jest (zewnętrzna obudowa pochodzi od Eatona, co więcej - użyto jakiegoś dziwnego adaptera, aby wielkie śruby weszły do obudowy TVS). Ogólnie nawet nie wiem co to mam za części użyć jak się coś zepsuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Auto po wczytaniu oprogramowania dostarczonego przez Shelby wypluło na hamowni 712 KM i około 1000 Nm (no może bez 20) ale żarło jak głupie (AFR = 10,4 - normalnie tam w USA chyba jakąś rzadszą benzynę mają...). Aktualnie moc mu się uchowała ale ze 2 litry na zużyciu na setkę urwałem.

Ogólnie polecam kompletowanie samemu setupu Supersnake/R-package bo jak dokładnie wszystko wyszukać (wszystkich poddostawców dla Shelby i ich podukty) to Supersnake da się skompletować za 13-14 tysi dolarów. Czyli odręczny podpis Carolla na mojej plakietce kosztuje koło 9 tysi USD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No jak gościa lubię to jest to trochę drogo bo za 9000 USD to mi Doda w domu Happy Birthday zaśpiewa (no może się mylę i dychę trzeba będzie wyłożyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2008, 12:13   #42
PMN
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-08-2008
Postów: 24
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

Piro, czy poza zubożeniem mieszanki ruszałeś coś jeszcze? (zapłon?)
Chodzi mi o to, że auto powinno znacznie zyskać na mocy!
10,4, toż to prawie jak diesel bez DPF musiało wyglądać z tyłu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To fakt, że SAI jest cholernie drogie... Cóż, płaci się za legendę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na szczęście jest jeszcze np. Leathal, czy Evolution, gdzie ceny są już znacznie lepsze.

PS. To Doda potrafi śpiewać? :fcp15
PMN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2008, 13:44   #43
popooo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-10-2008
Postów: 3
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

wciaz uwierzyc nie moge!!!! zawssze myslalem ze shelby pali ponad 20 pare!
cayenneS pali mojemu znjomemu 27 i wiecej. masakra!

wlasnie chyba poszukam ma mobilach jakiegos mustangaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
popooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2008, 00:25   #44
WheelMaster
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-10-2008
Postów: 1
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

Cytat:
Napisał Piro
Zauważyłem ciekawe zjawisko, mierzone na dystansie ok. 2000 km.
Otóż pomimo silnika o mocy 700 KM i jazdy na poziomie 160-200 km/h Shelby zeżarł dokładnie 11,6 litra na setkę.
Czasami nie jeździsz na paliwie lotniczym :fcp2 ?

Nic tylko trzeba powtórzyć test :fcp1 Jeżeli się potwierdzi to naprawdę innego tak ekonomicznego a zarazem tak mocnego auta nie sposób będzie znaleźć :553:
WheelMaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2008, 20:57   #45
ALUSTAR
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 09-09-2008
Postów: 19
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

Potwierdzam spalanie u PIRO. jadac do krakowa przy jezdzie do 120 km/h srednie spalanie pokazywal na 10,9 l. ( zrobilem okolo 360 km ) Zerowalem przy wyjezdzie -
PS. PIRO bylem u was i nie mialem szczescia cie zastac ale twojego stanga koledzi mi pokazali . jak blizniak ..
ALUSTAR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2008, 21:44   #46
PMN
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-08-2008
Postów: 24
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wreszcie zobaczyłem, ale... z SuperSnake'iem bym tego GT500 raczej nie pomylił.

Piro, tak ostatecznie -
a) to jest SuperSnake, którego przerobiłeś tak by wyglądał jak seria GT500, demontując większość gadżetów i zamieniając np. tabliczkę z autografem na wersję ze GT500,
b) seria GT500, z kilkoma fajnymi modami.

Stawiam bak paliwa, na odpowiedź "b". Mam rację?
PMN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2008, 17:51   #47
Deftronic
ford::beginner
 
Avatar Deftronic
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Model: Shelby GT500 Cobra
Silnik: 5.4l
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

Też mi się tak wydaje. Chyba masz rację...

Przydałoby się jakieś sprostowanie od Piro.
Deftronic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2008, 18:15   #48
Przemo1903
ford::average
 
Avatar Przemo1903
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: Kraków
Model: 308 GT FL 2.0 HDI 177 KM
Silnik: 2000
Rocznik: 2018
Postów: 184
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

A ja wybieram opcję A i chyba jednak to ona jest prawdziwa a poza tym Piro już gdzieś o tym na forum pisał.
__________________
Peugeot 308 FL GT 2.0 HDI 177 KM EAT8
Przemo1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2008, 21:24   #49
Deftronic
ford::beginner
 
Avatar Deftronic
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Model: Shelby GT500 Cobra
Silnik: 5.4l
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

Ok. Prześledziłem wątki jeszcze raz, pogrzebałem w sieci i wychodzi na to, że chyba faktycznie jest to SS czyli GT500 po upgradzie pakietem SS, tyle, że Piro nie założył nowej maski (o czym wspominał) oraz tych wszystkich znaczków. Skoro dają do tego certyfikat i numer tzn., że zaliczany jest do SS.

Mnie ciekawi tylko czy do tych 1000 sztuk, które miały być w ogóle wyprodukowane (czy jego SS mieści się w tej numeracji), czy też jego numer jest powyżej 1000, jako że nie jest to oryginalnie wyprodukowany SS, a trochę taki "kundel" - jak sam wspomniał?

Tak czy siak - kawał maszyny i chyba najszybszy Mustang w kraju. Do czasu, he... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Deftronic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2008, 21:38   #50
Przemo1903
ford::average
 
Avatar Przemo1903
 
Zarejestrowany: 26-02-2008
Skąd: Kraków
Model: 308 GT FL 2.0 HDI 177 KM
Silnik: 2000
Rocznik: 2018
Postów: 184
Domyślnie Re: Shelby GT500 SS i śmiesznie niskie zużycie paliwa...

Cytat:
Napisał Deftronic
Ok. Prześledziłęm wątki jeszcze raz, pogrzebałem w sieci i wychodzi na to, że chyba faktycznie jest to SS czyli GT500 po upgradzie pakietem SS, tyle, że Piro nie założył nowej maski (o czym wspominał) oraz tych wszystkich znaczków. Skoro dają do tego certyfikat i numer tzn., że zaliczany jest do SS.

Mnie ciekawi tylko czy do tych 1000 sztuk, które miały być w ogóle wyprodukowane (czy jego SS mieści się w tej numeracji), czy też jego numer jest powyżej 1000, jako że nie jest to oryginalnie wyprodukowany SS, a trochę taki "kundel" - jak sam wspomniał?

Tak czy siak - kawał maszyny i chyba najszybszy Mustang w kraju. Do czasu, he... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ma numer bodajże 911 albo coś koło tego :fcp1
__________________
Peugeot 308 FL GT 2.0 HDI 177 KM EAT8
Przemo1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.