Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-11-2017, 13:31   #11
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa w USA a co na to Polska ?

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety tak, najbliżej mam i miałem nadzieję, że mają jakieś podejście sensowne.
Byś musiał poczytać co ja z nimi przechodziłem gdzie auto było z PL i na gwarancji. Oczywiście nic nie ugrałem.

SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 14:02   #12
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2x2008, 2011, 2015
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa w USA a co na to Polska ?

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu nie chodzi o moje "widzimisię', że mają znaleźć i już, jak przyjeżdżam Fordem do SO Ford Polska,
Mylisz obowiązek z kulturą obsługi klienta. W tym przypadku to z formalnego punktu widzenia równie dobrze mógłbyś pojechać do serwisu hondy czy innego opla...
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 14:03   #13
Greg Poznań
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa w USA a co na to Polska ?

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Byś musiał poczytać co ja z nimi przechodziłem gdzie auto było z PL i na gwarancji. Oczywiście nic nie ugrałem.
Jak będę miał trochę luzu i nudy, to się tym zajmę i zrobię im jesień średniowiecza z upierdliwą tv.
Tymczasem poradź gdzie jechać na serwis olejowy żeby mieć dobrze zrobioną obsługę, wymianę i wszelkie
tego typu tematy, bo nigdy Forda nie miałem szczerze powiem, jestem trochę zszokowany tą ekipą z Opłotek.

Przy okazji muszę wymienić tarcze w komplecie z przodu, telepie mi tak autem przy hamowaniu, że szału dostaję.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 14:05   #14
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2x2008, 2011, 2015
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa w USA a co na to Polska ?

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to mają zasrany obowiązek mnie obsłużyć jak każdego klienta, a nie powiedzieć mi, że tych nie obsługujemy
Nie mają. Tak samo jak nie mają obowiązku wymiany rozrządu gdy klient przyjedzie hondą czy oplem czy jakimkolwiek innym pojazdem. Mają stację obsługi konkretnych modeli Forda i nie mają obowiązku serwisować innych pojazdów. Proste.
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 14:08   #15
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa w USA a co na to Polska ?

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to się tym zajmę i zrobię im jesień średniowiecza z upierdliwą tv
Ford USA a Ford Europa to dwie różne firmy . Możesz dać sobie spokój.
Każdy (no może prawie każdy ) z użytkowników forum co ma jakieś pojęcie pomoże Ci jak będziesz pytał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 14:21   #16
Greg Poznań
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa w USA a co na to Polska ?

Hm... muszę to sprawdzić co piszecie, bo nie chce mi się*wierzyć, że tak jest. Nie ma co szaleć jak wiedza niepewna.

Jedno nie daje mi spokoju, pojechał kolega do ASO w Bielsku, chwali się tutaj i zazdroszczę mu, że został obsłużony
tak jak się należy, a ja kopię się z koniem bez sensu. Są jakieś inne serwisy w Poznaniu chyba, więc sprawdzę.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 14:23   #17
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa w USA a co na to Polska ?

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jbo nigdy Forda nie miałem szczerze powiem,

Przy okazji muszę wymienić tarcze w komplecie z przodu, telepie mi tak autem przy hamowaniu, że szału dostaję.
No toś umoczył. Zobacz ile jest tu postów o krzywych tarczach (swojego tez kupiłem z krzywymi). Szybko tyle nie znajdziesz na forum innej marki. :-)
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 14:43   #18
Greg Poznań
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa w USA a co na to Polska ?

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No toś umoczył. Zobacz ile jest tu postów o krzywych tarczach (swojego tez kupiłem z krzywymi). Szybko tyle nie znajdziesz na forum innej marki. :-)
Szczerze powiem, nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi, tarcze do wymiany, to nie umoczenie, sam je pokrzywiłem, bo od kupna przez 7kkm
były idealne ale na własne życzenie sobie zrobiłem sobie krzywdę. Kupno i wymiana nie jest problemem, kwestia tylko czy oryginały
czy dobre zamienniki, przecież nie różnią się od MK5 europejskiego.
Mam fabryczne więc trochę szkoda, dziwi fakt pokrzywienia ale taki materiał, w MB 90kkm były fabryczne i proste.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 15:20   #19
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa w USA a co na to Polska ?

Chcesz mieć dobrze to zrób to sam, ja od zawsze co mogę to robię sam bo wtedy wiem że wszystko jest zrobione jak należy a nie na odpierdal.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2017, 19:38   #20
CERES
ford::professional
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 12-03-2004
Skąd: KWA
Model: VW Touareg MK I/Scorpio mk2 94 2.9
Silnik: 3.2b V6/2.9 EFI
Rocznik: 2004/1994
Postów: 1,554
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa w USA a co na to Polska ?

co do tarcz z przodu to też wymieniałem bo były krzywe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CERES jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.