Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-06-2012, 15:47   #301
rob911
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-06-2012
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Navigacja NX

No to czeka mnie wydatek ok 500 zl na te przyciski z tego co widzę. Napiszę jeszcze list do Blaupunkt może oni poczują się do odpowiedzialności i coś rozsądnego doradzą.

rob911 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2012, 21:52   #302
E-tnic
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-12-2009
Skąd: Puławy
Model: MONDEO MkIV teraz juz 178KM
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 36
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Ja od dziś mam mapy na 2012 rok z polskim lektorem a właściwie lektorką i polskim menu nawigacji. Działa idealnie. Wszyscy mówili, że się nie da, że nie jest to możliwe a jednak Polak potrafi. Zainteresowanym polecam poszukać oferty na Allegro.

Ostatnio edytowane przez E-tnic ; 27-06-2012 o 22:16
E-tnic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2012, 07:29   #303
Roland074
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-07-2010
Skąd: Słupno/Płock
Model: było Mondeo Titanium X MK IV hatchback + pakiet stylizacyjny
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 123
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał E-tnic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja od dziś mam mapy na 2012 rok z polskim lektorem a właściwie lektorką i polskim menu nawigacji. Działa idealnie. Wszyscy mówili, że się nie da, że nie jest to możliwe a jednak Polak potrafi. Zainteresowanym polecam poszukać oferty na Allegro.
Witam
E-tnic, jak bys mógł to zapodaj ten adres, bo szukam i nic takiego nie moge znaleźć.
Mam pytanka:
1. Czy te mapy to Tele Atlas, czy TomTom? Na stronie Forda jest adnotacja - CD/DVD/SD TomTom* (dawniej Tele Atlas) do aktualizacji systemów nawigacji Forda (najnowsze aktualizacje dostępne są u Twojego dealera Forda).
2. Czy płyty masz na DVD, czy na karcie SD?
3. Czy w związku ze zmianą map na nowsze, zmieniałeś soft do obsługi Blaupunkta i jeśli tak to na jaki?
Roland074 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2012, 08:18   #304
XV 1900
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-04-2012
Model: Mondeo MK4 Titanium X+
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2007
Postów: 50
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Roland074 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy płyty masz na DVD, czy na karcie SD
No na płycie DVD. NX nie ma slotu na karty SD.
XV 1900 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2012, 08:41   #305
grzegorz914
ford::average
 
Avatar grzegorz914
 
Zarejestrowany: 20-05-2008
Skąd: Michałowice Małopolska
Model: Mondeo Titanium S
Silnik: 2.2 TdCi
Rocznik: 2008
Postów: 161
Domyślnie Odp: Navigacja NX

Cytat:
Napisał rob911 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to czeka mnie wydatek ok 500 zl na te przyciski z tego co widzę. Napiszę jeszcze list do Blaupunkt może oni poczują się do odpowiedzialności i coś rozsądnego doradzą.
Zestaw przyciskow to kpszt 32Euro.
__________________
Mondeo Titanium S 2.2TdCi + wszystkie dodatki
Blaupunkt NX+ Helix H500+Midwoofer Focal Utopia No6 +Tweetery Helix RS801+zwrotnice Focal
+Sub Hertz+MTX re-Q5+Dynamat Extreme
grzegorz914 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2012, 10:59   #306
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Roland074 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
E-tnic, jak bys mógł to zapodaj ten adres, bo szukam i nic takiego nie moge znaleźć.
A ja znalazłem, czy to to?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2012, 11:43   #307
Roland074
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-07-2010
Skąd: Słupno/Płock
Model: było Mondeo Titanium X MK IV hatchback + pakiet stylizacyjny
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 123
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Alecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja znalazłem, czy to to?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Witam
Panowie przed chwilką dzwoniłem w sprawie tej oferty. Kompletna usługa - pracownik przyjeżdża, wgrywa sofcik + lektor polski + nowa mapa TomTom 2012 = 1000zł.
Trochę dużo zważywszy na to, że byle przenośną navi można kupić już za 200 - 300 zł.
Swoją drogą ciekawy jestem, czy taką mapę można ściągnąć gdzieś z netu i czy by śmigała.
Z góry dzięki za info.

Ostatnio edytowane przez Roland074 ; 28-06-2012 o 12:04
Roland074 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2012, 13:52   #308
E-tnic
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-12-2009
Skąd: Puławy
Model: MONDEO MkIV teraz juz 178KM
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 36
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Nie chciałem robić firmie bezpośredniej reklamy więc nie dawałem linków.
Firma to:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
z Łomży i to jej są te aukcje z Allegro, do których linki podano poniżej.
Koszt to rzeczywiście 1000zł ale otrzymujemy najnowsze mapy 2012 TomTom z polskim lektorem i polskim menu radia. Biorąc pod uwagę, że do tej pory trzeba było zapłacić 500zł za wgranie samego polskiego menu radia to nie jest to wygórowana cena. Biorąc jednak pod uwagę ceny przenośnych nawigacji to rzeczywiście jednak jest drogo. Same mapy 2012 w serwisie bez polskiego języka to ponad 1000zł. Jako ciekawostkę podam, że polski lektor jest na mapach z serwisu ale jest zablokowany.
Dodatkową zaletą jest brak białej plamy w miejscu Chorwacji i państw sąsiednich. Jest już Chorwacja, Słowenia, Czarnogóra, Serbia. Jak ktoś jeździ w te rejony na wakacje to się bardzo przyda

Ostatnio edytowane przez E-tnic ; 28-06-2012 o 19:52
E-tnic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2012, 14:59   #309
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał XV 1900 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
NX nie ma slotu na karty SD.
Tam zaraz nie ma. Po lifcie jak najbardziej ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2012, 15:14   #310
cysior
ford::average
 
Avatar cysior
 
Zarejestrowany: 03-05-2012
Skąd: Wolin
Model: MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 92
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał E-tnic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie chciałem robić firmie bezpośredniej reklamy więc nie dawałem linków.
Firma to:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
z Łomży i to jej są te aukcje z Allegro, do których linki podano poniżej.
Koszt to rzeczywiście 1000zł ale otrzymujemy najnowsze mapy 2012 TomTom z polskim lektorem i polskim menu radia. Biorąc pod uwagę, że do tej pory trzeba było zapłacić 500zł za wgranie samego polskiego menu radia to nie jest to wygórowana cena. Biorąc jednak pod uwagę ceny przenośnych nawigacji to rzeczywiście jednak jest drogo. Same mapy 2012 w serwisie bez polskiego języka to ponad 1000zł. Jako ciekawostkę podam, że polski lektor jest na mapach z serwisu ale jest zablokowany.
Dodatkową zaletą jest brak białej plamy w miejscu Chorwacji i państw sąsiednich. Jest już Chorwacja, Słowenia, Czarnogóra, Serbia. Jak ktoś jeździ w te rejony na wakacje to się bardzo przyda

Nie bardzo wiem, po co facet przejeżdża pół PL do instalacji - nie może wysłać DVD/SD? Boją się, że zaraz zacznie się handel płytami? Przecież i tak każdy ogarnięty kierowca jest w stanie wyciągnąć tą płytkę z napędu...
cysior jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blaupunkt , kuga , mondeo mk4 , navigacja , nawigacja , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.