Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-08-2014, 22:27   #111
slawek14898
ford::amateur
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 19-08-2014
Skąd: Zamość
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 8
Domyślnie Odp: box proracing

Tylko spodziewałem się że jeśli nie pomoże to chodź nie zaszkodzi jutro napisze co mi powiedzieli jak zadzwonię do nich dziś nawet nakręciłem go do maxa ale jak kopa była tak jest.

slawek14898 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2014, 09:37   #112
slawek14898
ford::amateur
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 19-08-2014
Skąd: Zamość
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 8
Domyślnie Odp: box proracing

i dzwoniłem kazali przekręcić o 15 obrotów w prawo pomimo że na instrukcji polepsza się coś w lewo ale tak zrobię i dam znać jak nie to to odsyłam.

Bump: I nic po przekręceniu 15 obrotów w prawo jak spadek mocy był tak i jest ale w drodze testu od razu te cudo odesłałem im spowrotem bo może faktycznie mi sie jakaś wada trafiła jutro będą to mieli u siebie ciekawe czy to wina BOXA czy może mój silnik jest za mocny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale się okaże ciekawi mnie ta technologia co w instrukcji pisze że się podkręca tego boxa w lewo a mi karzą kręcić w prawo ale za wcześnie na oceny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
slawek14898 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2014, 13:21   #113
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: box proracing

...a świstak zawija.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2014, 14:12   #114
slawek14898
ford::amateur
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 19-08-2014
Skąd: Zamość
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 8
Domyślnie Odp: box proracing

Powiem tak dam im czas na odpowiedz z ich strony ale raczej trzeba będzie się zdecydować na zmianę oprogramowania a nie box bo jak widzę to żeby ile nie kosztowało to jakoś szczęścia do takich cudek nie mam a tylko czas i praca przy zakładaniu tego zmarnowana.
slawek14898 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2015, 18:14   #115
holler
ford::beginner
 
Imię: PJ
Zarejestrowany: 21-02-2015
Skąd: Dublin
Model: Transit
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 15
Domyślnie Odp: box proracing

Off topic, bo nie proracing a Bluespark Automotive cr2 [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - dość ciekawe urządzenie o całkiem niezłej renomie. Kupiłem, zainstalowałem do Transita 2.2 100KM 2012 (euro5) i efekt był fenomenalny!!! Dlaczego był? Bo po instalacji i przejechaniu kilkunastu kilometrów, pomimo obecności boxa, Transit zaczął się zachowywać jak bez niego plus, a raczej minus, wyraźnie słyszalne były wtryski. Po zmianie ustawień boxa, to samo: fajna jazda przez jakiś czas i znowu powrót do właściwości nominalnych czyli biednych stu koni. Mam wrażenie że ECU w tym aucie żyje swoim życiem i nie życzy sobie podłączania wynalazków typu box. Wypiąłem ustrojstwo i silnik znowu cichy, pracuje raczej jak benzynowy niż diesel. Skontaktowałem się z producentem w UK i kiedy usłyszeli o objawach, wręcz nakazali (!!!), odesłać box co niezwłocznie zrobiłem. Teraz jestem umówiony na remap i jest nadzieja na ok 170KM.
Dziwne to zachowanie z boxem. Wcześniej używałem takich wynalazków, m.in w Nissan Interstar 2.5 dci czy Alfa 156 2.4 JTD i było bardzo OK, a tutaj niemiła niespodzianka...
holler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2015, 20:54   #116
SwierqDevil
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 27-04-2015
Skąd: Chojna
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 2.0 TDCI 136 KM
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: box proracing

Witam, mam forda focusa mk2 z silnikiem 2.0 TDCI 136 KM. Kilka miesięcy temu zakupiłem CHIP, który polecił mi mój elektryk. Niby zmiany są, odczuwa się lepsze odejście auta. Przez jakiś czas palił troszke mniej, teraz nagle zaczął palić o wiele więcej niż wcześniej. Znajomi mi doradzają, żeby ten CHIP wywalić, pojechać do konkretnej hamowni i tam zmapować komputer. Mówią, że auto będzie miało 166 KM 407 Nm i będzie miał mniejsze spalanie. Koszt takiego czegoś to ok 1000 zł. Chciałbym się was koledzy doradzić, czy hamownia i mapowanie było by lepszym rozwiązaniem i czy silnik nie będzie się dobijał? ;/
SwierqDevil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2015, 20:59   #117
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie Odp: box proracing

Cytat:
Napisał SwierqDevil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy hamownia i mapowanie było by lepszym rozwiązaniem
Jasne, że tak.
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2019, 23:39   #118
blizniak74
ford::amateur
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 19-09-2019
Skąd: Sierakowice
Model: s-max
Silnik: 2.0 diesel 140kM
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Chip box

Witam
Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś montował u siebie coś takiego, by podzielił się swoją opinią ewentualnie czy warto.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
blizniak74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2019, 06:47   #119
rajman
ford::professional
 
Avatar rajman
 
Zarejestrowany: 12-07-2009
Skąd: Lublin
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 EcoBubble
Rocznik: 2019
Postów: 1,327
Domyślnie Odp: Chip box

Cytat:
Napisał blizniak74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś montował u siebie coś takiego, by podzielił się swoją opinią ewentualnie czy warto.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
nie warto

dozbieraj na normalnego chipa
rajman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2019, 22:24   #120
CHARONSKI
ford::advanced
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 18-11-2012
Skąd: poznan
Model: FORD FOCUS mk3
Silnik: 1,5tdci 134Km 360Nm
Rocznik: 2017
Postów: 463
Domyślnie Odp: box proracing

30% z boxa,ubaw na całego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CHARONSKI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
box , tuning


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.