Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-03-2024, 01:45   #161
rychu.zychu
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk4 GoldX, EDGE Titanium
Silnik: 1.8 TDCI , 3.5 V6
Rocznik: 2008 , 2015
Postów: 462
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Cytat:
Napisał Bosek2015 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jest osoba która w pełni przeszła taką konwersję ( z wersji bez HCM na full led EU dwusoczewkowe ) ?

Jak ruszyć dalej z kodowaniem świateł drogowych ?
Osoby takowe są , ale czy otrzymasz pomoc za Dziękuję to wątpię. Jeśli chcesz to ogarnąć jak z "fabryki" to proponuje rejestracje na grupie EDGE na facebook i tam za PLN otrzymasz fachową pomoc.

rychu.zychu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2024, 13:06   #162
OlafLarry
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 03-12-2016
Skąd: Poronin
Model: Escape
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 31
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Cześć! Jestem w trakcie kupna i sprowadzania z USA Edge Titanium 2021 I doszedłem do tematu przednich lamp. Przeczytałem cały wątek i wiem chyba mniej niż wiedziałem. Mam do Was pytanie: Jak w Edge Titanium 2021 zrobić to najsensowniej. I gdzie ewentualnie zrobić to najlepiej na południu Polski. Dzięki z góry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
OlafLarry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2024, 10:12   #163
Bosek2015
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 10-07-2018
Skąd: Lubcza
Model: ESCAPE
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Cytat:
Napisał kolopeter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Były 2019 titanium bez hcm?
Sam robiłeś, czy ktoś ci wciskał, że nie miałeś hcm?
Poprzednie modele to owszem, nie miały, ale po lift miał tylko ledowe lampy i hcm był.
Tutaj kolega jeden opisywał co musiał zrobić, więc ktoś to przechodził.
Poczytaj z 2 lub 3 ostatnie strony
Sam dokładałem HCM, auto nie miało HCM.
Po przyjeździe moduł HCM był niewidoczny w aucie.

Ledowe owszem ale jednosoczewkowe które ponoć nie potrzebują HCM.

Ja wymieniłem na dwusoczewkowe EU.

Na obecna chwile utknąłem na kodowaniu, reszta zrobiona.
Bosek2015 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2024, 13:18   #164
karoolpl
ford::advanced
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 15-01-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 277
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

Dla zainteresowanych, poniżej screenshoty z forscana z ustawieniami, na których działają u Mnie w pełni FULL LED EU. Dla przypomnienia miałem oryginalny HCM z wersji US/CA, został po dołożeniu czujników przód/tył wgrany soft EU i kalibracja EU. Światła działają w pełni. Podejrzewam że u osób którym nie działją "długie" kluczowe ustawienia to w BCM (BdyCM) Headlamp style musi być jako 4 oddzielne, jak również reszta ustawień. Do tego macie ustawienia z IPMA, które czyta bez wgrywania żadnego softu znaki prędkości europejskie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
karoolpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
lampy do jazdy dziennej , led , reflektor


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.