Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-10-2021, 09:34   #311
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,380
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Auto boss Bielsko B, bliżej mam do K-ce , jednak w okresie ostatnich lat mam do K-ce zastrzeżenia

tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2021, 10:42   #312
szyper
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-02-2020
Model: Focus mk4
Silnik: 1.0 125KM
Rocznik: 2019
Postów: 73
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Kurdę jednak liczyłem na coś bliżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niemniej dzięki.
szyper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2021, 23:26   #313
monroe
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-07-2009
Skąd: Chorzów
Model: Focus
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 19
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto boss Bielsko B, bliżej mam do K-ce , jednak w okresie ostatnich lat mam do K-ce zastrzeżenia
Nie ma Auto-Bossa w Katowicach. Jest Auto-Boss w Chorzowie (i w Bielsku rzecz jasna) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez monroe ; 25-10-2021 o 23:30
monroe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2021, 09:53   #314
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,380
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Mieszkam w metropolii Sląska, same centrum K-ce, 8min i 7km do Bossa, zaliczam teren do swojego podwórka, czyli K-ce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-11-2021, 10:14   #315
szyper
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-02-2020
Model: Focus mk4
Silnik: 1.0 125KM
Rocznik: 2019
Postów: 73
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

A o Ford Wróbel Mysłowice, ktoś może podzielić się opinią?
szyper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2022, 20:45   #316
piols
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-01-2012
Model: Mondeo
Silnik: Tddi
Rocznik: 2002
Postów: 1
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Ford Plichta Bydgoszcz o tym serwisie napisze kilka słów w sumie emocje już opadły ale .... Nabyłem Focusa 2016 rok silnik 1.5 diesel już ten nowy 120km. Ogólnie samochodzik jak nowy przebieg 140kkm. Podjechałem do Plichty bo auto było serwisowane ( nie u nich) ale już po gwarancji była ta promocja na wymianę oleju coś koło 400pln ( co roku Ford takie promocje robi) jednak Pan serwisant wytłumaczył mi że do tego silnika to Specjalny olej i niestety na tą promocję się nie złapię ale za 550pln wymienią ten olej co ma być. No trudno nowy silnik specjalny olej i pytam a co w aucie miałem robione bo książka jest elektroniczna Serwisant wszystko widzi. Miał Pan napinacz paska wymieniony ale zaraz na rozrząd zapraszamy bo termin sie pomału zbliża 1700pln. Ok podziękowałem za miłe spotkanie.
Zadzwoniłem do Ford Auto Styl Toruń i pytam czy łapię sie na wymianę oleju w promocji podaje dane auta TAK jak najbardziej zapraszamy ok ale mowie że specjalny olej do tego silnika itd.. TAK proszę przyjechać.
Hmm pojechałem olej wymieniony i pytam a coś w aucie było robione?
A Pan Serwisant śmiech sobie myślę kurcze.
Cały SILNIK ma Pan NOWY wymieniony na 3 roku dokupionej gwarancji przy 115kkm bo rozrząd strzelił wymiana 27000pln zaraz Panu wydrukuję historię.
Omówił o co chodzi że te rozrządy strzelają itd.
Uważajcie na Plichtę bo mają klientów za nic.
A Pana z Torunia pozdrawiam Serdecznie.
Auto już sprzedane ale jak jeszcze kiedyś wrócę do Forda to tylko do Torunia.
piols jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2022, 13:55   #317
tomaszkopec1
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-10-2021
Skąd: Stegna
Model: Focus
Silnik: 1.0 125 km
Rocznik: 2021
Postów: 1
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Omijajcie szerokim łukiem serwis Ford Store Plichta Gdańsk ul. Lubowidzka 50.
Kompletne dno jeżeli chodzi o obsługę posprzedażową i serwisową.
Auto już 5 dzień w serwisie. Serwis gwarancyjny. Po 15 tys. km padła pompa sprzęgła. Wymiana teoretycznie ok 1 godz. Nikt nie jest w stanie podać wiążącego terminu naprawy auta. Część rzekomo zamówiona idzie z Warszawy już od 3 dni. Chyba na piechotę. Nie chcą pokryć kosztu auta zastępczego, mimo przedłużającego się serwisu z ich winy. Auto zastępcze wzięte w sobotę z assistance Forda (maks na 4 doby!!!). Plichta swoich aut zastępczych oczywiście nie ma. Wczoraj po całodziennych próbach kontaktu i zapewnianiu przez pracowników, że zaraz oddzwonią telefon milczał. Żona po pracy musiała do nich pojechać i zażądała spotkania z kierownikiem serwisu. Po oczekiwaniu przyszła do niej Pani, która okazała się być zwykłym pracownikiem zajmujących się gwarancjami (o czym dowiedzieliśmy się ze stopki maila przesłanego później). Została przez panią zapewniona, że Ford pokryje koszt auta zastępczego przez kolejne dni naprawy pojazdu. W dniu dzisiejszym okazało się, że pani nagle jest chora. Po pół dnia dzwonienia i oddzwonił w końcu pan kierownik (tak się przedstawił). W ładnych słowach poinformował, że nic nie będą pokrywać i że o auto zastępcze musimy się martwić sami. Zaproponowali swoje auto zastępcze na 1 dobę ( bo dalej jest zajęte). Nadal nie wiadomo kiedy nasz samochód będzie naprawiony, więc rozwiązanie jest nie do zaakceptowania. My do serwisu mamy 40 km. OBSŁUGA KLIENTA - ŻENADA. Dbanie o klienta - żenada. Marketing dla firmy tragiczny. Lepiej się 5 razy zastanówcie czy oddawać im auto do naprawy. Reklamują się jako jeden z największych dealerów w Europie a obsługa klienta jest na tragicznie niskim poziomie. Najgorszy serwis w jakim do tej pory byłem. UNIKAĆ!!!!
tomaszkopec1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2022, 17:24   #318
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Czy jest ktoś z Krakowa i zna może przyczyny cofnięcia dealerstwa NH Motors?
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2022, 17:38   #319
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,160
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Cytat:
Napisał tomaszkopec1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Omijajcie szerokim łukiem serwis Ford Store Plichta Gdańsk ul. Lubowidzka 50.
Kolega dał tam auto na serwis. Wszystko w miarę sprawnie , nawet auto umyli. Jest jeden szczegół. Felgi potraktowali jakimś kwasem i zapomnieli chyba. Zmatowiały, zrobiły się mleczne, lakier nie do wyprowadzenia. Kolega zrobił dym , na tyle soczysty że na własny koszt regenerowali mu felgi.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2022, 22:20   #320
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Dlatego zawsze na pytanie czy myjemy auto odpowiadam zdecydowane i stanowcze NIE!
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.