Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-01-2022, 14:17   #11
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Kupno fiesta mk6 1.6 benzyna

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to jest auto w cenie dobrego rowera.. nie przesadzaj juz prosze cie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2022, 14:32   #12
neoeinz
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 08-01-2022
Skąd: Szczecin
Model: Audi
Silnik: 2.0tdi
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Kupno fiesta mk6 1.6 benzyna

Super wielkie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jednak forum to forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. stara szkoła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na szczęście kolega z pracy ma swojego mechanika w tym mieście to skoczymy do niego, niech zerknie jeszcze on.

Jak by tak zejść na 5k to było by całkiem ok, choć realnie myślę ze pewnie na 5,5 się skończy

Bump:
Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to jest auto w cenie dobrego rowera.. nie przesadzaj juz prosze cie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i to jest najgorsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gorzej się kupuje niż jakieś nowsze....jeszcze od handlarza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ogólnie z autami jest ciężko teraz, ja nie oczekuje też cudów w tej cenie, ale żeby chociąz nie bral oleju 2l na 100km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i żeby dało się go na podnośnik wrzucić aby progi nie były zgnite Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
neoeinz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2022, 14:37   #13
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,495
Domyślnie Odp: Kupno fiesta mk6 1.6 benzyna

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[…]nie przesadzaj juz prosze cie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Masz rację ale chodzi o to, aby się nie okazało, że z drobiazgów uzbiera się spora kwota do dołożenia.

Po drugie - znajdując wady mamy argument do negocjacji

Trzy - znajomy kupił stare Audi za ok. 5.000zł, a potem za naprawy dołożył drugie tyle => jeśli mamy kupić auto za 5.000 i dołożyć kolejne 5.000, to lepiej szukac auta za 10.000 - 12.000zł

Tak jest przy starszych autach: jednemu się uda kupić tanie auto w dobrym stanie,
a drugi ma skarbonkę do której ciagle dokłada => trzeba szukać takiego, żeby jak najmniej dokładać

Cytat:
Napisał neoeinz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[…]
z autami jest ciężko teraz, ja nie oczekuje też cudów w tej cenie, ale […]
Witam
Szukając auta patrzyłem żeby
a) miało klimę - bo dla mnie to standard w dzisiejszych czasach, a wiele starych aut nie ma
b) szukałem z grzaną przednią szybę - kto ma ten wie jak to dużo daje w zimie



pozdrawiam
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /

Ostatnio edytowane przez arturek ; 08-01-2022 o 14:41
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2022, 14:49   #14
neoeinz
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 08-01-2022
Skąd: Szczecin
Model: Audi
Silnik: 2.0tdi
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Kupno fiesta mk6 1.6 benzyna

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Szukając auta patrzyłem żeby
a) miało klimę - bo dla mnie to standard w dzisiejszych czasach, a wiele starych aut nie ma
b) szukałem z grzaną przednią szybę - kto ma ten wie jak to dużo daje w zimie
I ten ma obie te rzeczy �� dla mnie szyba to mistrzostwo.

Dokładnie nie chce wydać 5k i wsadzić drugie 5 na naprawy, wiadomo rozrząd, olej itd to jeszcze ujdzie i niech się kula te 5km w jedną i drugą stronę, plus dzieciak do przedszkola, na dalsze trasy mamy moje auto i tyle.
neoeinz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2022, 14:20   #15
neoeinz
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 08-01-2022
Skąd: Szczecin
Model: Audi
Silnik: 2.0tdi
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Kupno fiesta mk6 1.6 benzyna

Ok byłem widziałem. Jutro jadę na warsztat obadac ale wstępnie klepnalem.
Rozrząd i oleje były robione, nowe opony jakieś są,
Ruda na progu ale raczej do konserwacji nic poważnego.
Szyby elektryka działają
lustra i szyby grzeją
Wlew paliwa z kluczyka działa
Centralny działa, ale jedne tylne drzwi prawdopodobnie w środku coś poszło bo luźno klamka lata i nie da się otworzyć z wew i zew.
Klapa bagażnika tylko z kluczyka się otwiera, brak reakcji na przycisk w kluczyku i w desce.
neoeinz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2022, 17:28   #16
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,428
Domyślnie Odp: Kupno fiesta mk6 1.6 benzyna

To jeszcze sprawdź czy ta przednia szyba faktycznie grzeje, bo często już tylko wygląda na grzaną.

Bump: To jeszcze sprawdź czy ta przednia szyba faktycznie grzeje, bo często już tylko wygląda na grzaną.
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2022, 17:44   #17
neoeinz
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 08-01-2022
Skąd: Szczecin
Model: Audi
Silnik: 2.0tdi
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Kupno fiesta mk6 1.6 benzyna

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jeszcze sprawdź czy ta przednia szyba faktycznie grzeje, bo często już tylko wygląda na grzaną.

Bump: To jeszcze sprawdź czy ta przednia szyba faktycznie grzeje, bo często już tylko wygląda na grzaną.
Wydawało się że grzeje była lekko ciepła, i guzik się palił a po jakiejś chwili gasł...niestety inaczej nie mam jak chyba sprawdzić 😅 jak nie będzie szronu. Chyba że jest jakis sposób ?
neoeinz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2022, 17:51   #18
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,972
Domyślnie Odp: Kupno fiesta mk6 1.6 benzyna

Cytat:
Napisał neoeinz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba że jest jakis sposób ?
tak , wystarczy pochuchać od środka szybę , a czas grzania szyby to ok. 4 min.
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2022, 17:58   #19
neoeinz
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 08-01-2022
Skąd: Szczecin
Model: Audi
Silnik: 2.0tdi
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Kupno fiesta mk6 1.6 benzyna

Cytat:
tak , wystarczy pochuchać od środka szybę , a czas grzania szyby to ok. 4 min.
Dzięki to jutro sprawdzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
neoeinz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2022, 16:41   #20
neoeinz
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 08-01-2022
Skąd: Szczecin
Model: Audi
Silnik: 2.0tdi
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Kupno fiesta mk6 1.6 benzyna

Temat tego auta odpuściłem, suma summarum na bank był walnięty, zrobiony w miarę, ale wszędzie dużo jakiś niedociągnięć, i na sprawdzeniu wyszły do zrobienia oba tylne amortyzatory, prawdopodobnie tylne hamulce bo stały, i przód łączniki stabilizatora....coś negocjowałem ale sprzedający nie chciał zejść.

Po 4dniach kupiłem też fiestę, model Ghia 2006r za 4400 �� wg mnie w dużo lepszym stanie, i wstawiam na serwis i robię oleje,filtry, rozrząd i co tam wyjdzie ważnego. Te co kupiłem to ma silnik 1.4 80KM zaskoczyło mnie swoją zwinnością ��
neoeinz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.