Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-08-2007, 10:13   #11
mateusz15
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-02-2007
Model: Fiat bravo
Silnik: 1,4
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie

Gościu powiedział coś że auto wpadło do rowu. W niedzielę będzie w polsce i właśni w ten dzień jadę go oglądać. Ten znajomu blacharz/lakiernik powiedział że jak by było to co na zdjęciach to jest pikuś, trzeba je dokładnie na żywo zobaczyć, posprawdzać czy czegoś więcej tam nie ma. Jakby było tylko to co na zdjęciach to go raczej biorę, a jak coś więcej to szukam dalej. Koleś przez telefon powiedział że tylko to. Okaże się na miejscu.

Kuzyn kupił galaxa po dachowaniu za 6000E a naprawa go wyszła ok 1500E. Też 2004r.

mateusz15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2007, 10:18   #12
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Cytat:
Napisał mateusz15
Gościu powiedział coś że auto wpadło do rowu. W niedzielę będzie w polsce i właśni w ten dzień jadę go oglądać. Ten znajomu blacharz/lakiernik powiedział że jak by było to co na zdjęciach to jest pikuś, trzeba je dokładnie na żywo zobaczyć, posprawdzać czy czegoś więcej tam nie ma. Jakby było tylko to co na zdjęciach to go raczej biorę, a jak coś więcej to szukam dalej. Koleś przez telefon powiedział że tylko to. Okaże się na miejscu.

Kuzyn kupił galaxa po dachowaniu za 6000E a naprawa go wyszła ok 1500E. Też 2004r.
Moge smialo pwoiedziec ze jest to lakiernik akrobata szpachem majster jak on wszystko chce klepac. Auto po dachowaniu i naprawa 1500 euro?? to ja nie wiem co tam bylo uszkodzone chyba kolpaki.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2007, 10:25   #13
LolleQ
ford::advanced
 
Avatar LolleQ
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 16-09-2006
Skąd: Szczecin
Model: Tourneo Courier Titanium
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 301
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomiscorpio
dla mnie najlepsze auta to sa wlasnie lekko uszkodzone- lekko to znaczy jakies blachy zderzaki wgniecienia
Tak, zgodzę się. Ale omawiany Galaxy to jakaś mina: przedni zderzak, pokrywa bagażnika, relingi... co może spowodować takie uszkodzenia? Poza tym drzwi wyglądają na nietknięte - a po wskoczeniu do rowu powinny być równie poharatane co reszta.

[ Dodano: 2007-08-17, 11:26 ]
Cytat:
Napisał mateusz15
Kuzyn kupił galaxa po dachowaniu za 6000E a naprawa go wyszła ok 1500E. Też 2004r.
Wozi tym potomstwo? :fcp5
__________________
Pozdrawiam
LolleQ, ZS
2017 Tourneo Connect 1.0EB Titanium, 2017 Fiesta mk8 1.0EB SYNC+
LolleQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2007, 10:38   #14
mateusz15
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-02-2007
Model: Fiat bravo
Silnik: 1,4
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał LolleQ
Wozi tym potomstwo? :fcp5
Właśnie wczoraj u mnie był nim :fcp1

Oglądałem części na allegro to wszystko oprócz tylniego błotnika, czyli dwie szyby, kalpa, zderzak przedni, błotnik przedni i reling lawy to wyszło mi ok 1800zł + przesyłki i robocizna.

Już sam nie wiem co o nim myśleć. Cena wydaje się atrakcyjna. Wszystko okaże się w niedzielę.
mateusz15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2007, 10:40   #15
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Cytat:
Napisał LolleQ
Cytat:
Napisał tomiscorpio
dla mnie najlepsze auta to sa wlasnie lekko uszkodzone- lekko to znaczy jakies blachy zderzaki wgniecienia
Tak, zgodzę się. Ale omawiany Galaxy to jakaś mina: przedni zderzak, pokrywa bagażnika, relingi... co może spowodować takie uszkodzenia? Poza tym drzwi wyglądają na nietknięte - a po wskoczeniu do rowu powinny być równie poharatane co reszta.

[ Dodano: 2007-08-17, 11:26 ]
Cytat:
Napisał mateusz15
Kuzyn kupił galaxa po dachowaniu za 6000E a naprawa go wyszła ok 1500E. Też 2004r.
Wozi tym potomstwo? :fcp5
lolek zobacz na tylnie drzwi cala krawedz jest dalszym uszkodzeniem blotnika zobacz jak odstaja gora dol. Przednie drzwi zobacz krawedz na wysokosci klamki.

Odpalilem sobie fotki w adobe troche filtrow zblizen autko to mina. Zaden row nie byl sprzedajacy wciska kit czyli ma wiele do ukrycia. Auto po rowie bedzie mialo mocniej rozwalone zderzaki auto bedzie mialo dlugie podluzne slady , a to ma takie wgnieconka jakby powstaly pod naciskiem czegos. Tak jakby optimus prime z transformerow siadl na tego galaxa. :fcp2 :fcp2 :fcp2 Wydaje mi sie ze to wielka lipa a ten lakiernik to juz calkowita lipa.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2007, 19:37   #16
LolleQ
ford::advanced
 
Avatar LolleQ
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 16-09-2006
Skąd: Szczecin
Model: Tourneo Courier Titanium
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 301
Domyślnie

Cytat:
Napisał mateusz15
Już sam nie wiem co o nim myśleć.
Wiesz już co my myślimy - ale co Ty masz myśleć to Ci nie powiemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[ Dodano: 2007-08-17, 20:40 ]
Cytat:
Napisał tomiscorpio
lolek zobacz na tylnie drzwi cala krawedz jest dalszym uszkodzeniem blotnika zobacz jak odstaja gora dol. Przednie drzwi zobacz krawedz na wysokosci klamki.
Faktycznie - jakby coś je wcisnęło w środku i krawędzie im się odgięły... coraz większa zagadka.
Cytat:
Tak jakby optimus prime z transformerow siadl na tego galaxa
Właśnie wróciłem z seansu - i stwierdzam, że mogłoby być gorzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
LolleQ, ZS
2017 Tourneo Connect 1.0EB Titanium, 2017 Fiesta mk8 1.0EB SYNC+
LolleQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2007, 19:59   #17
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie

Cytat:
Napisał mateusz15
.......
Oglądałem części na allegro to wszystko oprócz tylniego błotnika, czyli dwie szyby, kalpa, zderzak przedni, błotnik przedni i reling lawy to wyszło mi ok 1800zł + przesyłki i robocizna.

Już sam nie wiem co o nim myśleć. Cena wydaje się atrakcyjna. Wszystko okaże się w niedzielę.
O czym ty kolego piszesz, te 1800 zł to na jedną przednia szybę ci nie wystarczy - zobacz jest podgrzewana........odpuść to sobie, samochód jest na pewno przekoszony i będzie robił cztery ślady.
Wiem napaliłeś sie na niego.........ale spokojnie,,, i zmień sobie tego niby mechanika, czy lakiernika.
Pozdr.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2007, 21:17   #18
hopp
ford::average
 
Avatar hopp
 
Zarejestrowany: 19-11-2006
Skąd: NRW
Model: Galaxy Trend
Silnik: 1,9 tdi
Rocznik: 2005
Postów: 65
Domyślnie

Czesc.Mysle ze z tym autem to jest jedna wielka kombinacja,zauwaz ze auto jest tak mocno uszkodzone a nie sa otwarte poduszki.Pozatym za 2 tysiace to nawet nie skompletujesz potrzebnych ci blach nie mowiac o wyprostowaniu "budy" cena tez podpada bo te same auto jest na mobile.de i jak chcesz to mozesz sie sam zapytac tego handlarza po jakim to auto jest wypadku. Tam mozesz zobaczyc to auto i cene (auto jest wogole z Holandi) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam
hopp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2007, 21:37   #19
mateusz15
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-02-2007
Model: Fiat bravo
Silnik: 1,4
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie

Dobra. Odpuszczam sobie tego galaxa. Szukam czegoś innego.

Znalazłem takiego, mam do niego blisko więc jutro albo w niedzielą tam przejadę. Tylko gościu powiedział że wszystko chodzi, zapala ok, tylko jest jakiś głośny. Musiałbym tam przejechac z mechanikiem żeby tpo obadac dokładniej. Powiedział że z 1500zł spuści jeszcze. Właśnie go rejestruje. Co o tym myślicie? Nie wiem co z tym silnikiem może być. Może być coś prostego, albo coś poważniejszego.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
mateusz15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2007, 21:49   #20
LolleQ
ford::advanced
 
Avatar LolleQ
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 16-09-2006
Skąd: Szczecin
Model: Tourneo Courier Titanium
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 301
Domyślnie

Cena podejrzanie niska - pewnie silnik do remontu a napisane, że do kontroli... Gdyby to była jakaś uszczelka wydechu czy kolektora ssącego to pewnie handlarz sam by to naprawił na gumę do żucia i spinacz biurowy żeby tylko samochód jako igiełkę puścić.
__________________
Pozdrawiam
LolleQ, ZS
2017 Tourneo Connect 1.0EB Titanium, 2017 Fiesta mk8 1.0EB SYNC+
LolleQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.