Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-01-2021, 06:38   #81
Yoo!
ford::advanced
 
Avatar Yoo!
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-07-2016
Skąd: Chorzów
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 145km
Rocznik: 2008
Postów: 398
Domyślnie Odp: Wymiana radyjka

Witam.
S-Max to takie większe Mondeo, więc zaczął bym tu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Yoo! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2021, 07:33   #82
danwlo
ford::beginner
 
Avatar danwlo
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 05-09-2020
Skąd: Zielona Góra
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: Wymiana radyjka

Jak interesuje cię radio z androidem to polecam isudar px6 ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), nie wiem które gra lepiej które gorzej bo nie miałem Sony. Ale ja jestem zadowolony. Działa wszystko co powinno łącznie z nawigacją.
Instalacja jest dość prosta. Nie trzeba nic przerabiać z kabelkami więc myślę że poradzisz sobie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
danwlo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2022, 15:46   #83
Tomasz9977
 
Postów: n/a
Domyślnie Nawigacja ford s max

Witam czy ktoś z was podłączał nawigacje do forda s maxa ..może porada jak podłączyć te wszystkie kable.nawigacja dołączona niżej
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Screenshot_2022-02-02-16-03-42-000_com.alibaba.aliexpresshd.jpg (98.7 KB, 43 wyświetleń)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2022, 09:39   #84
Domes888
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-09-2018
Skąd: Wrocław
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011/2012
Postów: 33
Domyślnie Odp: Wymiana oryginalngo radia na stację multimedialną

Czy ktoś podłączał takiego chińczyka do samochodu z nagłośnieniem Ford Premium? Żadnych problemów?
Domes888 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2022, 16:30   #85
marcus93
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 17-01-2014
Skąd: Świecie nad Wisłą
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 TDCI - 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 25
Domyślnie Odp: Wymiana oryginalngo radia na stację multimedialną

Dzień dobry, drodzy forumowicze mam problem z prawidłowym działaniem stacji Isudar T68 z Android 10, 2GB Ramu i 32 GB pamięci zakupione naportalu Aliexpress przeznaczone do Forda S-max a i o dziwo chyba nie do końca z tym przeznaczeniem im wyszło, bo radio działa tylko na włączonym silniku, gdy zgaszę auto to radio po chwili się wyłącza, podłączyłem wszystko wg instrukcji i myślałem że będzie ok a tu klops, problem jest także z Canbusem bo nie działają przyciski z sterowania kierownicy, robiłem ich adaptację ale niestety żaden się nie przypisuje, może ktoś z was miał podobny problem i wie jak go rozwiązać.

Bump:
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20220213_150540.jpg (93.6 KB, 42 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20220213_153112.jpg (94.4 KB, 45 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Screenshot_20220213-173858_AliExpress.jpg (85.7 KB, 33 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez marcus93 ; 13-02-2022 o 16:40
marcus93 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2022, 10:23   #86
Gruzin
ford::amateur
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 27-07-2022
Skąd: Wilcza
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: Wymiana oryginalngo radia na stację multimedialną

Cytat:
Napisał ragoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,

Chciałbym wymienić oryginalne radio na jakieś nowe oparte na androidzie.
Teraz mam takie jak na zdjęciu[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].

Czy znajdę jakieś rozwiązanie typu PLUG IN, tak żeby tylko podmienić całe urządzenie z ramką, czy będę musiał kombinować? Przejrzałem całe aliexpress i nie znalazłem nic co by pasowało. Głównie ze względu na panel sterowania klimatyzacją. Moim zdaniem będę musiał kupić nową ramkę z radiem + nowy panel sterowania do klimy. Czy to zadziała? Wolałbym uniknąć takich kombinacji.
udało sie kolego zmienić radioi? mam ten sam problem , chciałbym takie radio zamienić na android z trzech powodów:
1)chcę mieć nawigację i kamerę cofania
2)brakuje mi dużego poketła a jest nie do kupienia , nikt go nie ma na sprzedaż
3)przyciski nie sa powycierane ale jakby lakier sie odklejał od przycisków- to strzasznie szpeci a jak wyżej jest nie do kupienia albo ceny z kosmosu.
Tak więc czy da sie zamontowac coś w miejsce NX,a? przegrzebałem forum i nic nie znalazłem, a chciałbym też , żeby grafika na convers+ została tzn wizualizacja czujników parkowania, wizualizacja włączonych świateł, wizualizacja ciśnienia w oponach)
Prosze o pomoco , może ktoś przeprowadzał taki zabieg
Gruzin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2022, 17:10   #87
Nowak1118
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-09-2022
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Radio android Ford S-Max

Witam serdecznie,
Potrzebuje zamontować kamerę cofania w swoimi S-Maxie i tutaj pojawia się problem, a mianowicie obecnie posiadam zwykłe radio Sony 6000cd i potrzebuje założyć coś z ekranem. Na oku mam te dwa modele:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] oraz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ewentualnie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - tylko nie wiem czy będzie tu dostępny język polski
Czy ktoś może użytkuje i może coś o nich napisać. Czy jest to może wyrzucenie pieniędzy w błoto, czy jednak warto kupić? Nie mam convers plus, zależy mi aby działały przyciski na kierownicy.
Dziękuję za pomoc

Ostatnio edytowane przez Nowak1118 ; 13-09-2022 o 18:31
Nowak1118 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2023, 13:25   #88
Dax89
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 07-04-2023
Skąd: Zabrze
Model: Ford S-Max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 6
Domyślnie Android auto w wersji z CD

Witam.

Zakupiłem niedawno S-Max 2.0 163KM z 2013 roku.

Mam tam fabrycznie takie radio jak w załączniku.
Problem z tym, że:
- Mikrofon słabo działa (czytałem o tym na forum i wiem, że mikrofony są słabej jakości)
- Po bluetooth mam tylko rozmowy, a nie przesyła multimediów (np. muzyki z youtube)

Wymyśliłem sobie, że oba te problemy rozwiąże radio z androidem jednak od kilku dni szukam i niestety polskie firmy twierdzą, że nie mają takiej jednostki na stanie/w ofercie.

Może ktoś przerabiał z Was taki problem i coś doradzi?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg WhatsApp Image 2023-04-24 at 11.17.21.jpg (10.4 KB, 51 wyświetleń)
Dax89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2023, 10:12   #89
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,016
Domyślnie Odp: Android auto w wersji z CD

Cytat:
Napisał Dax89 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mikrofon słabo działa (czytałem o tym na forum i wiem, że mikrofony są słabej jakości)
Jeśli masz faktycznie zamontowane radio, które wkleiłeś w załączniku i jest to jednostka, która została zainstalowała w fabryce, to mikrofin nie ma prawa działać słabo. Jeśli działa słabo, to albo:
1. Mikrofon jest uszkodzony, albo
2. Radio nie jest radiem fabrycznie zamontowanym i ktoś, kto wstawił to radio zamiast innego, pokpił sprawę.
Cytat:
Napisał Dax89 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po bluetooth mam tylko rozmowy, a nie przesyła multimediów (np. muzyki z youtube)
j.w. tylko dotyczy modułu BT
Cytat:
Napisał Dax89 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niestety polskie firmy twierdzą, że nie mają takiej jednostki na stanie/w ofercie.
Chińskie "firmy" mają.

Ostatnio edytowane przez Parch ; 25-04-2023 o 10:33
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2023, 10:18   #90
Dax89
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 07-04-2023
Skąd: Zabrze
Model: Ford S-Max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 6
Domyślnie Odp: Wymiana oryginalngo radia na stację multimedialną Android

Dzięki za odpowiedź, trochę szukałem i na forum było kilka wątków, że akurat mikrofon w S maxie jest słabej jakości i lepiej go wymienić.
Co do przesyłu po bluetooth to sytuacja wygląda tak, że moduł bluetooth który mam nie ma opcji strumieniowania multimediów, służy tylko do rozmów. Wątek też opisywany na forum.

Remedium na te problemy wydaje mi się nowe radio z funkcją android jednak znalezienie jednostki którą mogę zamienić 1 do 1 z obecnym radiem mnie przerosło, a szukam już tydzień. Najczęściej nawet jak radio wygląda tak jak moje na 1 rzut oka to w opisie na alliexpress jest informacja że to jednak nie to. Stąd pytanie na forum bo może ktoś miał już podobny problem i znalazł rozwiązanie.
Dax89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.