Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-06-2016, 20:43   #511
Bierut
ford::advanced
 
Imię: Bierut
Zarejestrowany: 01-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 266
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Z OC sprawców robiłem 2 wczsniejsze auta w EMTI na Młodzieńczej. Zadzwoń zapytaj.

Bierut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2016, 11:41   #512
wilhelmsson
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-03-2016
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 0
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Zajrzyj do tego wątku:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio robiłem u nich klapę i zderzak w kombi, jest całkiem dobrze. Nie wiem czy tanio, bo z OC sprawcy.
wilhelmsson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2016, 16:41   #513
piwos
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 15-07-2015
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 7
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Hej,
poszukuje jakiegoś sprawdzonego mechanika na Warszawskiej Woli. Do standardowych eksploatacyjnych napraw - klocki, tarcze, zawieszenie, filtry, oleje. Tak żeby wykonać pełny przegląd po zimie i sprawdzić co jest do wymiany/naprawy.

Dzięki za pomoc
piwos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2016, 21:44   #514
woio
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-03-2010
Model: Mondeo mk4
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Polecam Solid Garage [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].
woio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2016, 22:02   #515
rychu.zychu
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk4 GoldX, EDGE Titanium
Silnik: 1.8 TDCI , 3.5 V6
Rocznik: 2008 , 2015
Postów: 462
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał piwos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej,
poszukuje jakiegoś sprawdzonego mechanika na Warszawskiej Woli. Do standardowych eksploatacyjnych napraw - klocki, tarcze, zawieszenie, filtry, oleje. Tak żeby wykonać pełny przegląd po zimie i sprawdzić co jest do wymiany/naprawy.

Dzięki za pomoc
Może nie Wola , ale na Bemowie masz stary dobry sprawdzony serwis Forda ul.Szczotkarska 62A (22) 665 93 86
rychu.zychu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2016, 09:30   #516
kaczy_skc
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Panowie,

Gdzie w Warszawie znajdę magika od klimatyzacji? Do wymiany mam prawdopodobnie cewkę sprężarki. Fajnie gdyby był to warsztat na tyle ogarnięty, że zrobi to bez demontażu sprężarki.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2016, 10:11   #517
motatu
FCP member
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-06-2014
Skąd: WD
Model: s-max
Silnik: był 2.2 TDCI 175 KM jest 2.5 FHEV 190km vignale
Rocznik: 2022
Postów: 57
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Ja regenerowałem kompresor klimatyzacji w swoim eśku w zeszłym roku tutaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Zadzwoń i popytaj, czy podejmą się roboty bez wyjmowania kompresora.
Ja swój miałem już zdemontowany wcześniej w ASO. Po założeniu w ASO klima jak nowa, a może i trochę lepiej..

Kompresor był praktycznie do odebrania na drugi dzień, a przemiał duży.. cena (ok 1100 PLN) do zaakceptowania (na szybko nigdzie indziej nie mogłem znaleźć, a był koniec kwietnia) + gwarancja zdaje się, że na rok..
motatu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2016, 08:18   #518
cipronex
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał kaczy_skc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie,

Gdzie w Warszawie znajdę magika od klimatyzacji? Do wymiany mam prawdopodobnie cewkę sprężarki. Fajnie gdyby był to warsztat na tyle ogarnięty, że zrobi to bez demontażu sprężarki.
Polecam serwis auto-widawski. Akurat ja mam do tego serwisu najbliżej i z ojcem korzystamy z ich usług od jakichś 20 lat. Ostatnio odgrzybiałem tam klimę.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2016, 17:41   #519
shakk
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Panowie, potrzebuje speca od blacharki po prawej stronie Wisły - ktoś ma jakiś dobry namiar? Do robienia próg, tylny błotnik, przedni i drzwi do wymiany.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2016, 23:37   #520
go2mati
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Polecam stuprocentowo Solid Garage www.fordserwis.com.pl. Zrobiłem kilka dłuższych tras i podjechałem na sprawdzenie czy wszystko z samochodem w porządku, wiadomo - początek wakacji, pewnie będą jeszcze wyjazdy. Wszystko w warsztacie zostało sumiennie sprawdzone, płyny i olej uzupełnione gdzie brakowało, sprawdzone błędy na komputerze, zawieszenie - wszystko po kolei, bez oglądania się - rewelacja! Sumiennie, fachowo, rzeczowo. Na koniec poprosiłem jeszcze o sprawdzenie klimatyzacji to został uzupełniony czynnik a samochód jeszcze został przeozonowany. Wyszedłem z kompletną informacją o stanie samochodu, co zostało zrobione na miejscu i dodatkowo na co będzie należało zwrócić uwagę za jakiś czas - super. Ze swojej strony całkowicie bezkrytycznie polecam.

Cytat:
Napisał krzysHO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A kto mi poleci dobry zakład w którym mógłbym wymienić komplet sprzęgła z dwumasą ?. Mam na uwadze zakład Solid Garage i ew. Auto-Waś
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
abscar , serwis , szczotkarska



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.