Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-05-2018, 18:49   #131
wujekcybul
ford::average
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 25-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać czy się udało, bo podobno mk8 jeszcze nie rozgryźli.
Robia ale trzeba sterownik wyjac. Zreszta ja mam mk7 i tez po kablu nie poszla, trzeba bylo wyjac i rozbierac na stole.

wujekcybul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 19:39   #132
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał wujekcybul Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robia ale trzeba sterownik wyjac. Zreszta ja mam mk7 i tez po kablu nie poszla, trzeba bylo wyjac i rozbierac na stole.
To ciekawe, bo na własne oczy widziałem jak mk7 szła po kablu, i to nie raz. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2018, 07:36   #133
wujekcybul
ford::average
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 25-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ciekawe, bo na własne oczy widziałem jak mk7 szła po kablu, i to nie raz. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie starsze rocznikowo.
wujekcybul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2018, 10:08   #134
anmo16
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2018
Model: fiesta
Silnik: 1,0 125km
Rocznik: 2018
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Witam wszystkich użytkowników fiestuni mk8. Już się przyzwyczaiłem do jazdy trzycylindrowcem i nawet mi się to podoba ( wcześniej 1,3 duratec) . Ostatnio z ciekawości chciałem wypróbować działanie android auto ( wersja 3.2) w połączeniu z
sync3 . I co ? , I nic . Niby zrobiłem wszystko dobrze , niby jest połączenie a na ekranie sync 3 nic się nie zmieniło . Chodzi mi głównie o mapy gogle.
Czy korzystacie z android auto w waszych mk8 na ekranie wyświetlacza sync3 ?
Proszę o pomoc .
anmo16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2018, 17:11   #135
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

A w ustawieniach sync 3 masz android auto włączone ? Ja używam cały czas i nie miałem z uruchomieniem najmniejszych problemów
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2018, 18:38   #136
anmo16
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2018
Model: fiesta
Silnik: 1,0 125km
Rocznik: 2018
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

W ustawieniach sync 3 mam włączone android auto . Kabel USB oryginalny od ładowarki
telefonu .
anmo16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2018, 21:30   #137
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

może spróbuj na innym kablu i przy 1 podłączeniu wyskoczyły ci na telefonie komunikaty o przydzielenie uprawnień ?
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2018, 00:25   #138
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać czy się udało, bo podobno mk8 jeszcze nie rozgryźli.
wgrywanie po kablu versus wyciąganie sterownika rodzi jakieś dodatkowe koszty, problemy lub ograniczenia? Nigdy nie byłem przy takim zabiegu, jestem laikiem w kwestii tuningu.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sugerowałem się tematem o EB 1.0 i udanych podniesieniach mocy, faktycznie nie zwróciłem uwagi czy to dotyczy mk7 czy mk8. Nawet jeśli obecnie jest z tym jakiś problem, myślę, że to tylko kwestia czasu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na ten moment żona ogarnia 100 koni, mówi że z przyzwyczajenia z 1.4 mpi 75km np przy zmianie pasa depcze w podłogę i zaraz musi hamować po przyspieszeniu więcej niż planowała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jest moment z turbo, jest reakcja na gaz.. miła odmiana! Zatem przymusowe poczekanie jest w sam raz, chwilę pojeździ i przywyknie do zachowania auta i... surprise!


Co do opon, pojeździłem trochę po Warszawie na tych 15stkach, na winklach spisują się zupełnie przyzwoicie. Nie czuję żeby chciało opony zerwać z felg. Bujnie czasem minimalnie w zakręcie na wyboju ale przynajmniej kręgosłup nie wychodzi uchem. Jak dla mnie 17stki na codzienne jeżdżenie bez wariowania na winklach mocno obniżają komfort. Sam jeżdżę na 18" 245mm ale w dwutonowym aucie i nie czuć każdego kamyka jak w fieście. Ale dla osób ze sportowym zacięciem wykorzystujących fiestę do mocnej zabawy to wiadomo że 17 będą najlepsze! Są auta przy których nawet na dużej feldze jest stosunkowo miękko, niestety Fiesta jest sztywna i wyboje wchodzą do kabiny. Focus z 2015 na 16" którym jeździłem rok miał równie sztywne zawieszenie a wyboje były mało odczuwalne, nawet zaliczenie dziury nie wybijało plomb z zębów. To był genialny kompromis sztywności i sprężystości.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2018, 08:40   #139
anmo16
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2018
Model: fiesta
Silnik: 1,0 125km
Rocznik: 2018
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Żadnych komunikatów na telefonie nie było . Spróbuje dzisiaj na innym kablu.

Ostatnio edytowane przez anmo16 ; 19-05-2018 o 08:43
anmo16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2018, 11:01   #140
anmo16
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-05-2018
Model: fiesta
Silnik: 1,0 125km
Rocznik: 2018
Postów: 9
Smile Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Już wszystko śmiga . Grzechem byłoby z tego nie korzystać . Dzięki wowo 213 za zainteresowanie . Twoje wskazanie o komunikatach na telefonie naprowadziło mnie na to abym uważał co naciskał na telefonie a nie koncentrował się tylko na wyświetlaczu sync 3 . Pozdrawiam
anmo16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.