Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-02-2019, 16:07   #1
siwobrody
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 14-03-2016
Model: Seat Toledo II
Silnik: 19 TDI 90KM
Rocznik: 1999
Postów: 6
Domyślnie Kupię S-Max proszę o ocenę

Witam wszystkich forumowiczów. To jest mój pierwszy post na forum, jednak regularnie tu goszczę bo czasem szukam pomocy przy utrzymaniu mojej V50 Przy zakupie Volvo myślałem, że jest to duży samochód. Teraz jest nas czwórka i na wózki, walizki, foteliki brakuje miejsca. Nadszedł czas zmiany i chciałbym zakupić Maxa. Interesuje mnie 2.0 Pb gdyż auto będzie głównie wykorzystywane w trybie miejskim, dojazdy do pracy i dzieci do przedszkola. Czasem wypad na wieś do rodziny, wakacje. Kusi mnie jeszcze opcja 2.5 Pb 220km ale w takim trybie użytkowania to myślę, że ekonomia mnie zabije Czytałem, że wcale tak źle 2.5 vs 2.0 nie wypada, dlatego prosiłbym o obiektywnie opinie o moim pomyśle. Plusy i minusy.

Ponadto prosiłbym szanownych użytkowników o wypowiedzenie się na temat tych 2 aut. Na co zwrócić uwagę? Co jest istotne i czy są "haki", w autach których ja nie dostrzegam. Może ktoś z Was mieszka blisko komisów i posiada opinie na ich temat. Podoba mi się pierwsze auto. Tylko czy rocznik, przebieg wyposażenie odpowiada cenie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Michał.

Pierwszy:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Drugi:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

siwobrody jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.