Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-03-2019, 11:51   #1331
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja najczęściej słucham cyfrowego, ale przydałoby się mieć porządny odbiór FM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2019, 16:12   #1332
maciek30_pl
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 29-04-2018
Skąd: Łódź
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 15
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja mam dokładnie to radio: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Radio słabo odbierało i walczyłem z tym dość długo. Po podaniu +12V na fioletowo-zielony kabel i działa dużo lepiej.
maciek30_pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2019, 18:30   #1333
VoSooler
ford::average
 
Avatar VoSooler
 
Zarejestrowany: 27-01-2017
Model: Ford Focus MK3 Titanium, Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.6 EcoBoost 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 179
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał maciek30_pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam dokładnie to radio: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Radio słabo odbierało i walczyłem z tym dość długo. Po podaniu +12V na fioletowo-zielony kabel i działa dużo lepiej.
No ja mam to samo, ale od zielono-fioletowego kabelka z drugiej strony wychodzi niebieski luźny, który nie jest połączony z radiem, więc co to mi da, że ja na to dam +12?
VoSooler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2019, 18:42   #1334
Rysiu1985
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 04-08-2012
Skąd: Gorzów WLKP
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 21
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie źle can + i - zostaw w spokoju patrz tu
https://www.fordclubpolska.org/audio_img/ford2_01.jpg
Złącza A nr. 6 SWC do key1
Następnie jak dalej nie będzie można nauczyć
W ustawieniach FACTORY SETTINGS zakładka can ustaw na brak canbus
Niestety ale to dalej nie działa, po podłączeniu Kay 1 do pinu 6 w złączu A (Key 2 pozostaje nie podłączony), ustawieniu w Factory Seting No Canbas i prubie przypisanie przycisków, mam ten sam efekt, zupełny brak reakcji na przyciski. Ktoś jeszcze ma jakiś pomysł??

Ostatnio edytowane przez Rysiu1985 ; 19-03-2019 o 18:49
Rysiu1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2019, 19:08   #1335
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Rysiu1985 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety ale to dalej nie działa, po podłączeniu Kay 1 do pinu 6 w złączu A (Key 2 pozostaje nie podłączony), ustawieniu w Factory Seting No Canbas i prubie przypisanie przycisków, mam ten sam efekt, zupełny brak reakcji na przyciski. Ktoś jeszcze ma jakiś pomysł??
To ustaw w zakładce canbus pozycję 62
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2019, 22:19   #1336
maciek30_pl
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 29-04-2018
Skąd: Łódź
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 15
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał VoSooler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No ja mam to samo, ale od zielono-fioletowego kabelka z drugiej strony wychodzi niebieski luźny, który nie jest połączony z radiem, więc co to mi da, że ja na to dam +12?
Nie jest połączony z radiem i to jest problem. Wg tego co napisał kolega wyżej, to jest kabel po którym idzie prąd do wzmacniacza z radia. Tak jest w oryginale, Isudar tego prądu nie podaje i po to jest potrzebne danie na niego +
maciek30_pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2019, 23:27   #1337
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał maciek30_pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie jest połączony z radiem i to jest problem. Wg tego co napisał kolega wyżej, to jest kabel po którym idzie prąd do wzmacniacza z radia. Tak jest w oryginale, Isudar tego prądu nie podaje i po to jest potrzebne danie na niego +
Podłączałem tak jak pisał kolega co wpadł na ten pomysł nic to nie zmieniło radio dobrze grało jak stało gdy tylko jechałem to tak jak z lub bez dodatkowego prądu raz grało raz szumiało. I szczerze mówiąc nie rozumiem tego dlaczego u ciebie gra a u mnie i kolegi voSooler nie. Masz inne radio o innych parametrach u nas wzmacniacz (nie separator) pomaga u ciebie nie. A w czym problem nie wiem jak przyjdą do mnie graty z innej bajki to rozbiore radio i sprawdzę napięcia jakie wychodzą z poszczególnych kabelków. Jedno jest pewne mamy problem i trzeba go rozwiązać. Zastanawiam się nad zmianą modułu radia.

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 19-03-2019 o 23:30
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2019, 11:34   #1338
lachu125
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 21-02-2018
Skąd: Bełchatów
Model: Mondeo
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 12
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Koledzy pomocy mój bosion po włączeniu stwierdza no media nie działa radio telefon cd generalnie nic poz tym że się uruchomił przywróciłem ustawienia fabryczne i dalej nic co robić
lachu125 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2019, 12:24   #1339
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał lachu125 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy pomocy mój bosion po włączeniu stwierdza no media nie działa radio telefon cd generalnie nic poz tym że się uruchomił przywróciłem ustawienia fabryczne i dalej nic co robić
Sprawdź wejdź na chrome YouTube i zobacz czy filmy odtwarzają dzwięk
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2019, 12:41   #1340
lachu125
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 21-02-2018
Skąd: Bełchatów
Model: Mondeo
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 12
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdź wejdź na chrome YouTube i zobacz czy filmy odtwarzają dzwięk
Zobaczę wieczorem ja z pracy wyjdę ale nic się nie dzieje jak nacisnę przyciski poogłaszanie nie działa przycisk od radia nic się nie dzieje w ogóle nie reaguje na żaden przycisk da się jakoś wgrać androida od nowa?
lachu125 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.