Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-12-2010, 11:16   #11
Wazzgob
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-11-2010
Skąd: Olsztyn
Model: Kuga
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Zenec NC-3810 czy warto?

Witam ponownie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jestem już po montażu Zenec NC 3810. Jak się okazało te stacje fizycznie nie pasują do Fordów Kuga i C-Max o czym dowiedziałem się jak już sprzęt był na miejscu. Wszystkie funkcje działają tak jak zostały do tego stworzone jednak sama stacja po 1 nie mieści się w otworze po starym radiu, a po 2 radio sony jest jedną częścią z srebrną ramką wokół niego (ja osobiście myślałem, że jest to takie samo radio jak w reszcie Fordów ale niestety jest inaczej)...Zenec bardzo mi się spodobał i postanowiłem mimo wszystko go zamontować w czym pomogli Magicy z firmy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], którzy (tu cytat) "lubią wyzwania" podjęli się zadania. Takim sposobem stałem się posiadaczem chyba JEDYNEJ KUGI z systemem Zenec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Efekt jest fenomenalny jednak trzeba było dostosować mocowania Zenec'a (aby się zmieścił w otworze po starym radiu) oraz poświęcić radio sony pozyskując z niego srebrna ramkę (której niestety nie można było nigdzie dokupić).

Dużo roboty i niestety kosztów ale według mnie 100% było warto!!! Efekt jest świetny, wszystkie elementy są idealnie spasowane (nikt kto nie wie nie powie, że coś trzeba było przerabiać a samą ramkę wycinać).

Samo radio gra o niebo lepiej od Sony...i ma znacznie więcej ustawień.
Ci co mówią, że Zenec to kolejny chińczyk chyba nie widzieli go nigdy na oczy i nie mieli okazji się niem pobawić. Jakość wykonania według mnie jest rewelacyjna. Żeby za dużo nie chwalić powiem, że ekran na początku mnie rozczarował swoją rozdzielczością ale po kilku dniach już w ogóle mi to nie przeszkadza. Nie to że jest zła ale po tym jak naoglądałem się systemów sony to można trochę ponarzekać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do nawigacji to łapie i przelicza bardzo szybko. Nawet na starych mapach po Olsztynie prowadzi bardzo ładnie.

Oto kilka fotek:
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC_1123 [640x480].jpg (58.8 KB, 272 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC_1112 [640x480].jpg (50.2 KB, 222 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC_1116 [640x480].jpg (51.2 KB, 224 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC_1121 [640x480].JPG (86.3 KB, 224 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC_1108 [640x480].jpg (34.9 KB, 207 wyświetleń)

Wazzgob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2011, 12:46   #12
AROMED
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-12-2007
Skąd: kuj - pom
Model: MONDEO MK3 silver X; MONDEO MK4 titanium X1
Silnik: 2,0 TDCI 115KM; 2,0 DURATEC HE 145KM
Rocznik: 2006; 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Stacja multimedialna Zenec NC-3810 czy warto?

Szkoda, że nie ma fotki z odtwarzaniem jakiegoś filmu...
AROMED jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.