Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-10-2017, 21:09   #1
zuberekpm
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 14-05-2013
Skąd: Białystok
Model: Ford Transit Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2014
Postów: 10
Domyślnie brak możliwości obierania połączeń telefonicznych za pomocą kierownicy

Witam

Całkiem tak niedawno kupiłem Forda Transita Connect 2014 rok.

Posiada on system Ford SYNC (nie orientuję się niestety której generacji).

Na początku było wszystko w porządku po sparowaniu przez bluetooth telefonu i radia bez najmniejszego problemu odbierałem i rozłączałem rozmowy.

Teraz jest jakiś problem, że w momencie gdy ktoś do mnie dzwoni na ekranie radia nie wyświetla się żadna informacja o połączeniu, jedynie słychać w radiu dźwięk połączenia i nie da się również odebrać połączenia przez kierownicę przyciskiem zielonej słuchawki. Jeśli odbiorę połączenie telefonem to potem bez problemu mogę się rozłączyć.

Przycisk na pewno działa gdyż bez problemu mogę zmienić radio lub przewinąć piosenki na płycie.


Ostatnio edytowane przez SRS ; 04-10-2017 o 21:13 Powód: Źle napisany tytuł temat. - Problemy to każdy ma i szuka tu pomocy
zuberekpm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2017, 21:23   #2
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: brak możliwości obierania połączeń telefonicznych za pomocą kierownicy

Pewnie moduł Sync1 się trochę "zawiesił"... Zwykle pomaga wyjęcie bezpiecznika od niego albo odpięcie na 2-3 minuty aku. Żadne kody do radia nie są potrzebne, bo obecnie nie są już używane.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2017, 20:13   #3
zuberekpm
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 14-05-2013
Skąd: Białystok
Model: Ford Transit Connect
Silnik: 1.5
Rocznik: 2014
Postów: 10
Domyślnie Odp: brak możliwości obierania połączeń telefonicznych za pomocą kierownicy

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie moduł Sync1 się trochę "zawiesił"... Zwykle pomaga wyjęcie bezpiecznika od niego albo odpięcie na 2-3 minuty aku. Żadne kody do radia nie są potrzebne, bo obecnie nie są już używane.
Dzięki bardzo za pomoc! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Problem rozwiązany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bezpieczniki pomogły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zuberekpm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.