Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-11-2005, 02:21   #1
gniazdek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-11-2005
Skąd: Konin
Postów: 5
Domyślnie Serwisowanie mondka 1.8 TD

Kupilem niedawno swoj pierwszy samochod i jest nim Ford Mondeo 1,8 TD z 1997 roku. Poprzedni wlasciciel powiedzial mi tylko ze olej nalezy wymieniac co 10 tys. kilometrów i to olej 10W40 polsyntetyk. A ja nie wiem, kiedy nalezy wymieniac swiece, plyn chlodniczy, plyn od wspomagania, plyn hamulcowy, i co ewentualnie jeszce wypadalo by robic aby samochodzik służył mi jak najdłużej. Wiem ze moje pytania moga sie wydac dziecinne, ale na prawde nigdy wczesniej nie mialem do czynieinia z swoim samochodem, a ojciec moj ogranicza sie do oddania swojego auta do "Autoryzowanego" zlodziejskiego serwisu. wiec od niego nie za wiele sie dowiedzialem.

gniazdek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2005, 11:31   #2
jankikali
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-04-2005
Skąd: JASTRZEBIE
Postów: 78
Domyślnie

Powiem Ci tak ja nie wieze sobie[hehe]a co dopiero gosciowi co sprzedaje samochód, na chyba ze to jest dobry sasiad i znasz pochodzenie samochodu.
Ja na twoim miejscu wymienił bym wszystkie płyny ,oleje ,filtry i pasek rozzadu z rolkami i spokojnie spał .
Pozdrawiam.

AHa swiece zarowe to sie wymienia jak nie grzeja a tak to daj im spokój.
jankikali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.