Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-12-2010, 01:30   #1
Blazej
ford::average
 
Avatar Blazej
 
Imię: Błażej
Zarejestrowany: 27-10-2010
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Mondeo Mk3
Silnik: 1.8 DURATEC + GAZ
Rocznik: 2002
Postów: 53
Domyślnie Regularne spotkania UWAGA 1 spotkanie 29go Matarnia (podziemny) godz 19:00, LISTA

Panowie i Panie zapisało się nas około 80 osób z POMORZA, pomyślmy może o jakiś spotkaniach, np raz na miesiąc, nie zaszkodzi a można się powymieniać ciekawymi doświadczeniami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeśli jesteście chętni to się podpisywać i dawać pomysły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam

__________________
Był: VW Golf Mk3 2.0 Pb+LPG
Jest: Ford Mondeo Mk3 1.8 Pb+LPG !!

Ostatnio edytowane przez Blazej ; 09-01-2011 o 20:09
Blazej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2010, 20:27   #2
bubuu32
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2010
Skąd: trojmiasto
Model: scorpio
Silnik: 2,9 V6 24v cosworth
Rocznik: 1994
Postów: 8
Domyślnie Odp: Regularne spotkania

Witam. pomysł swietny jak dla mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko by musieli sie zapisywac ci ktorzy faktycznie chca sie spotkacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a miejsce jakies neutralne jesli chodzi o dojaz dla wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bubuu32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2010, 23:38   #3
Titi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-12-2010
Skąd: Gdańsk
Model: mondeo MK3/ST220
Silnik: 1.8/3.0
Rocznik: 2005/2004
Postów: 16
Domyślnie Odp: Regularne spotkania

Jestem jak najbardziej za Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jednak jestem zmuszony poczekać jeszcze troszkę zanim odbiorę mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie czy koleżanką i kolegom bardziej będą pasowały dni powszednie czy może weekendy.
Jeżeli chodzi o mnie to wolałbym środek tygodnia bo co drugi weekend studia a reszta weekendów dla rodzinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
T
Titi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2010, 12:57   #4
bubuu32
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2010
Skąd: trojmiasto
Model: scorpio
Silnik: 2,9 V6 24v cosworth
Rocznik: 1994
Postów: 8
Domyślnie Odp: Regularne spotkania

mi w sumie pasuje i tak i tak. pracuje w tyg a sobota i niedziela wole, czasem tylko wyjazdy do rodziny. kwetia ilu nas bedzie chetnych i jak wiekszosci bedzie pasowalo i oczywiscie gdzie ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bubuu32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2010, 20:24   #5
Assan
ford::expert
 
Avatar Assan
 
Zarejestrowany: 14-03-2005
Skąd: Uurainen (Fin)
Model: Focus , Suzuki DL 650 V-Strom
Silnik: 1,6 , 650
Rocznik: 1999 , 2005
Postów: 3,325
Domyślnie Odp: Regularne spotkania

Jeśli zbierze się "nowa" grupa chętnych to pewnie wypali,"stara" grupa coś niedomaga,byłem w Polsce na urlopie,chciałem się spotkać,lista chętnych długa była a wyszło jak wyszło,bylem ja i koledzy z południa. Jakimś dziwnym trafem całej reszcie coś wypadło,chyba jak usłyszeli że nie bedziemy sterczeć i zaglądać pod maski,aaaa no i jeszcze że spotkanie będzie w Gdańsku.Więc jeśli chcecie spotkania to musi się zebrać grupa ludzi na którą będzie można liczyć,
Assan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2010, 20:43   #6
Titi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-12-2010
Skąd: Gdańsk
Model: mondeo MK3/ST220
Silnik: 1.8/3.0
Rocznik: 2005/2004
Postów: 16
Domyślnie Odp: Regularne spotkania

To prawda,
jak jeszcze nie byłem zarejestrowany to czytałem tematy spotkań z grupy pomorskiej i doszedłem do wniosku, że tak średnio to wszystko Wam wyszło - a szkoda.
Wiadomo, że może coś wyskoczyć pilnego, ale jeżeli ktoś przejeżdża całą Polskę i liczy na spotkanie z Nami to powinniśmy się bardziej postarać.
Tak jak Blazej napisał jest nas ok 80 więc gdyby chociaż 10% udało się skrzyknąć to i tak byłoby lepiej niż dotychczas.
__________________
Pozdrawiam
T.
Titi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2010, 21:45   #7
bubuu32
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2010
Skąd: trojmiasto
Model: scorpio
Silnik: 2,9 V6 24v cosworth
Rocznik: 1994
Postów: 8
Domyślnie Odp: Regularne spotkania

to co nic tylko ustalic date , miejsce i liste chetnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdansk jest chyba najbardziej odpowiedni i moze spotkanie w styczniu?
bubuu32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2010, 01:51   #8
Titi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-12-2010
Skąd: Gdańsk
Model: mondeo MK3/ST220
Silnik: 1.8/3.0
Rocznik: 2005/2004
Postów: 16
Domyślnie Odp: Regularne spotkania

Jeżeli będę miał już samochód to z wielką chęcią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fajnie by było gdyby udało nam się zebrać ekipę na którą zawsze będzie można liczyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
T.
Titi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2010, 08:43   #9
bubuu32
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-12-2010
Skąd: trojmiasto
Model: scorpio
Silnik: 2,9 V6 24v cosworth
Rocznik: 1994
Postów: 8
Domyślnie

dokladnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moj tez na warsztacie u elektryka. ale mam nadzieje ze go dzis odbiore Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to co spotkanie w styczniu 2011 i lista Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

1: bubuu32

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 08-01-2011 o 14:18
bubuu32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2010, 09:28   #10
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Regularne spotkania

To Wam trochę mało czasu zostało z tą listą ....
Ponieważ , strefa łódzka , mazowiecka , śląska i warmińsko-mazurska robi spota w Gdańsku po południu 1.01.2011 r.

Ostatnio strefa pomorska była w głębokiej opozycji...
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
pomorskie , spot


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.