Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-03-2018, 18:18   #1
arielo87
ford::beginner
 
Imię: Ariel
Zarejestrowany: 05-05-2010
Skąd: Gdynia
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 37
Domyślnie S-Max zakup - wybieramy ;)

Cześć Wszystkim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jest już sporo tematów odnośnie poszukiwań idealnego Smaxa za małe pieniądzie, dlatego nie chce zakładać nowego tylko chcę kontynuować ten. Mam nadzieję, że założyciel tego wątku nie ma nic przeciwko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szukałem wcześniej C-Maxa ale odkąd przejechałem się S-maxem to szukam smaxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niestety ciągle mam tylko ok 20k PLN do wykorzystania.

Mam trzech kandydatów, proszę o opinie:

1. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

VIN: WF0SXXGBWS7S49986 , autobaza nie ma danych odnośnie przebiegu i napraw. Ma FAP czy nie?

2. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

VIN: WF0SXXGBWS7D52625. Jakaś tam historia jest ale nie kupiłem raportu (jeszcze).

3. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

VIN: WF0SXXGBWS6G76342 , parę stłuczek na koncie ale generalnie mega stan i wyposażenie, podobno ori przebieg.


Wszelkie opinie mile widziane.

arielo87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 07:20   #2
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: S-Max zakup - prośba o ocenę

Sprawdź ile takie auto kosztuje w kraju, z którego przyjechało. Szybko okaże się, że mało jest aut w takiej cenie, a jeśli są to powypadkowe albo z przebiegami po 400tys i więcej.
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 07:31   #3
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: S-Max zakup - wybieramy ;)

@arielo87 wydzieliłem co by nie mieszać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ad1: WF0SXXGBWS7S49986 06/2015 przebieg ok. 132 tys.

Ad3. Coś link nie lata Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 11:14   #4
arielo87
ford::beginner
 
Imię: Ariel
Zarejestrowany: 05-05-2010
Skąd: Gdynia
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 37
Domyślnie Odp: S-Max zakup - wybieramy ;)

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@arielo87 wydzieliłem co by nie mieszać
Podziękował, tak pewnie będzie najlepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

AD1. Przebieg wydaje się być realny ale autobaza milczy na ten temat
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

AD2. Przebieg potwierdzony, wyposażenie też. Niestety nie jest bezwypadkowy ale to na pewno stąd taka cena
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

AD3. Ogłoszenie już pewnie nieaktualne, było docelowo na OLX

Historia była dość... bogata? Generalnie bardzo dobrze naprawione, poza zapoconą turbiną i łuszczącym się klarem we wnęce drzwi, to nie miałem się do czego przyczepić. Jednakże zrezygnowałem.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Cytat:
Napisał rojass Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
powypadkowe albo z przebiegami po 400tys i więcej.
Zdaję sobie sprawę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie mniej jednak, ze względu na ograniczony budżet, wolę wyższy przebieg niż kilo szpachli

Ostatnio edytowane przez arielo87 ; 23-03-2018 o 11:17
arielo87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 11:39   #5
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: S-Max zakup - wybieramy ;)

Cytat:
Napisał arielo87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poza zapoconą turbiną i łuszczącym się klarem we wnęce drzwi, to nie miałem się do czego przyczepić. Jednakże zrezygnowałem.
I tu bedzie problem.. bo kase masz na zadbanego focusa, a szukasz takiego smaxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 12:14   #6
arielo87
ford::beginner
 
Imię: Ariel
Zarejestrowany: 05-05-2010
Skąd: Gdynia
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 37
Domyślnie Odp: S-Max zakup - wybieramy ;)

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kase masz na zadbanego focusa
Semi-zadbadnego smaxa też przyjmę, w razie potrzeby nie boje się ubrudzić sobie rąk w smarze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak naprawdę to większym ograniczeniem dla mnie są odległości jakie musiałbym pokonać, aby obejrzeć potencjalne okazje. Mieszkam w Trójmiejście a 90% ogłoszeń, które mnie interesują są z centrum a nawet południa Polski... Auto dla mnie musi mieć grzaną przednią szybę, czujnik parkowania i grzane stołki (pomagają żonie na ból pleców).

Wracając do tematu podanych poniżej aut. Wysnuł ktoś jakieś sugestie?

Kandydat z Płocka miał czołowe zderzenie dawno temu w Belgii. Sądząc po tym, że było to prawie nowe auto (wtedy) mogło to znacznie wywindować koszt naprawy, stąd koszt naprawy na ponad 10k Euro. Plus taki, że przebieg potwierdzony i niezłe wyposażenie oraz cena.

Kandydat z Włocławka ma niski, potwierdzony przebieg, pewnie DPF i na pewno EPB... Nie wiem czy bać się "elektrycznej łapy" bo koszt zacisków na wymianę jest koszmarnie wysoki, ale więcej jest na tym szanownym forum postów o awariach zwykłego hamulca ręcznego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez arielo87 ; 23-03-2018 o 12:17
arielo87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 12:45   #7
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: S-Max zakup - wybieramy ;)

porządnie bym obejrzał tego z Włocławka bo w takiej cenie taki minimalny przebieg to mega okazja i perełka.. jak nie składany z dwóch to bierz go jak najszybciej.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 13:54   #8
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: S-Max zakup - wybieramy ;)

Cytat:
Napisał arielo87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mieszkam w Trójmiejście a 90% ogłoszeń, które mnie interesują są z centrum a nawet południa Polski.
Amen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i tak jest zawsze niestety że musimy jechać gdzieś dalej

Bump:
Cytat:
Napisał arielo87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy bać się "elektrycznej łapy" bo koszt zacisków na wymianę jest koszmarnie wysoki,
nareszcie ktoś nie straszy siebie samego dwumasą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 14:40   #9
adamze27
ford::beginner
 
Avatar adamze27
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Puck
Model: Mondeo MkV
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Odp: S-Max zakup - wybieramy ;)

1.Ma DPF i tak sie zastanawiam czy aby nie dojdą koszty bo nic na ten temat nie ma skoro sprowadzony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ogólnie w tej cenie z tym silnikiem to nie dostaniesz dobrego mondeo a tutaj smax
adamze27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2018, 14:56   #10
arielo87
ford::beginner
 
Imię: Ariel
Zarejestrowany: 05-05-2010
Skąd: Gdynia
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 37
Domyślnie Odp: S-Max zakup - wybieramy ;)

Cytat:
Napisał adamze27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1.Ma DPF i tak sie zastanawiam czy aby nie dojdą koszty
tak, auto jest do opłat. Nie mniej jednak po małych negocjacjach ciągle może się opłacać.


Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nareszcie ktoś nie straszy siebie samego dwumasą
To byłoby zbyt piękne jakby trzeba było się tylko dwumasą przejmować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał piotrek305 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bierz go jak najszybciej
jest to mocny kandydat ale dopiero w przyszłym tygodniu będę mógł się wybrać i obejrzeć osobiście Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sprzedawca dodatkowo oferuje możliwość wykupienia gwarancji GetHelp

Aaaale pojawiła się nowa opcja, tym razem w automacie:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Z tego co się dowiedziałem od właściciela to:
- sprowadzony ze Szwajcarii przez brata obecnego właściciela i odkupiony 3 lata temu
- do wymiany opony, akumulator i pęknięta linka od maski (?)
- zapocona turbina (jakieś fatum czy co?, muszę doczytać)
- przy przebiegu 200k "serwis skrzyni", prawdopodobnie tylko wymiana oleju
- bezwypadkowy i wszystko na to wskazuje

Postaram się podesłać tam kolegę, który akurat odbiera mazdę w Warszawie. Może będzie warto samemu ruszyć w turnee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez arielo87 ; 23-03-2018 o 14:59
arielo87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.