Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-10-2013, 07:04   #11
Gimnastikball
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Nowy Tomyśl
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8pb
Rocznik: 2002
Postów: 332
Domyślnie Odp: Ocena auta Ford C-max

Cytat:
Napisał RobertSzcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Główne założenia to:

ford c-max,
silnik benzyna (ew + gaz),
2006+ (wiem że były 2006/2007 już po lifcie, dobrze piszę?)
zależy mi na tym by miał te około 120-125KM
cena do 22-23 000zł.

Chciałbym mieć takie bajery jak podgrzewane fotele, czy tam szybę-panoramę, ale chcę też realnie kupić auto, którego nie będę później naprawiał i naprawiał... stąd moja prośba o jakieś wstępne porady, na co patrzeć, co odrzucać (jaka skrzynia biegów? jaki silnik?)
Raczej musisz dołożyc jeszcze 5 000 pln do tej kwoty

Do 2006 nie znajdziesz panoramicznego dachu, po 2006 owszem.

Jeżeli zależy ci na tym bajerze to poszukaj peugeot 307 SW 2,0 benzyna.

Auto większe od c-maxa, przy czym niższe, bardziej ustawne i pakowne, no i 7 mio osobowe.

Do kupienia w świetnym stanie w okolicach 20 000 PLN


Co do C-maxa nie wie mczego oczekujesz od silnika ale 1,6 100km, 1,8 125km, 2,0 145km

smiało mozesz brac pod uwagę.

Przy czym 2,0 PB jest najmniej na rynku.

Abyś mógł sobie uświadomic "różnice cenowe" polecam [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub autoscout

Koniecznie zaznacz auta nieuszkodzone


Unikaj automatycznej skrzyni i pośredników [komisów]

Gimnastikball jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2013, 09:08   #12
RobertSzcz
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 07-08-2013
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1.8
Rocznik: 2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: Ocena auta Ford C-max

Cytat:
Napisał Gimnastikball Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do 2006 nie znajdziesz panoramicznego dachu, po 2006 owszem.
Bajer, który jestem w stanie sobie odpuścić, by nie kupić padliny.

Cytat:
Napisał Gimnastikball Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli zależy ci na tym bajerze to poszukaj peugeot 307 SW 2,0 benzyna.
Upatrzyłem sobie takiego lekko wyższego minivana, Peugeota mam w pracy, podoba mi się, ale jest niższy i za to u mnie odpadaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Gimnastikball Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do C-maxa nie wie mczego oczekujesz od silnika ale 1,6 100km, 1,8 125km, 2,0 145km

smiało mozesz brac pod uwagę.
Miałem Diesla 105KM i nie chcę niczego poniżej, bo były lekkie problemy z wyprzedzaniem, nie wiem jakie jest porównanie do tego 1.6 100KM (w stosunku do Diesla 105KM). Ten 1.8 już fajnie 'brzmi' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Gimnastikball Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
autoscout
Oglądam, ale póki co wszystko daleko od granicy.

Cytat:
Napisał Gimnastikball Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Unikaj automatycznej skrzyni i pośredników [komisów]
Po tym forum, jak się naczytałem, to skreśliłem komisy, chociaż nie ukrywam, że korci mnie by podjechać do tego, bo mam blisko. Musze tylko jakiegoś maniaka-znawcę forda ze sobą zabrać, by mi obadał auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


P.S.

Na forum widziałem osoby, które sprowadzają auta, czy możecie kogoś polecić-zaufanego-sprawdzonego? Może taką formą bym sprowadził coś dobrego?
RobertSzcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2013, 09:28   #13
Gimnastikball
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Nowy Tomyśl
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8pb
Rocznik: 2002
Postów: 332
Domyślnie Odp: Ocena auta Ford C-max

Cytat:
Napisał RobertSzcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Gimnastikball Zobacz post
Do 2006 nie znajdziesz panoramicznego dachu, po 2006 owszem.
Bajer, który jestem w stanie sobie odpuścić, by nie kupić padliny.
No czyli dla Ciebie najlepiej szukac auta w wersji GHIA

lub ewentualnie jakis doposażony trend

Cytat:
Napisał RobertSzcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Gimnastikball Zobacz post
Co do C-maxa nie wie mczego oczekujesz od silnika ale 1,6 100km, 1,8 125km, 2,0 145km

smiało mozesz brac pod uwagę.
Miałem Diesla 105KM i nie chcę niczego poniżej, bo były lekkie problemy z wyprzedzaniem, nie wiem jakie jest porównanie do tego 1.6 100KM (w stosunku do Diesla 105KM). Ten 1.8 już fajnie 'brzmi'
O to już cos wyjaśnia

w takim razie szukaj tylko 2,0 pb, róznica w spalaniu miedzy 1,8 niezauważalna, a przyjemniej się odpycha.

Cytat:
Napisał RobertSzcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Gimnastikball Zobacz post
autoscout
Oglądam, ale póki co wszystko daleko od granicy.
Z doświadczenia powiem Ci, że jak chcesz auto dla siebie to warto pojechac tego tysiąca w Niemcy i kupic dobrze.
Przy granicy handlarze, ruskie, niemcy też ustawieni pod PL, wszystko przebrane.
Pewnie można kupic cos fajnego, ale trudniej trafic niż w głębi Niemiec


Cytat:
Napisał RobertSzcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Gimnastikball Zobacz post
Unikaj automatycznej skrzyni i pośredników [komisów]
Po tym forum, jak się naczytałem, to skreśliłem komisy, chociaż nie ukrywam, że korci mnie by podjechać do tego, bo mam blisko. Musze tylko jakiegoś maniaka-znawcę forda ze sobą zabrać, by mi obadał auto
Mówie Ci odpusc komisy, nawet nie ryzykuj wyjazdu.
Siedzę w branży i wiem jak są naprawiane auta dla komisów.

Unikaj też zakupu na Niemca, od osoby, która przywiozła i sprzedaje nie wystawiając faktury, czy umowy zakupu.
Cytat:
Napisał RobertSzcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
P.S.

Na forum widziałem osoby, które sprowadzają auta, czy możecie kogoś polecić-zaufanego-sprawdzonego? Może taką formą bym sprowadził coś dobrego?
Na forum czesław wrzucał jakiegos cmaxa wczoraj, a poza tym on zdaje się pomaga w imporcie.

Ja też mam kilku zaprzyjaźnionych dostawców w niemczech i italii, mogę podpytac, czy mają coś takiego
Gimnastikball jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2013, 10:16   #14
EMILIAN
ford::average
 
Avatar EMILIAN
 
Imię: Emilian
Zarejestrowany: 20-12-2010
Skąd: Dortmund/Poznan
Model: BMW F10, 525d
Silnik: DIESEL 160 KW
Rocznik: 2012
Postów: 63
Domyślnie Odp: Ocena auta Ford C-max

Jesli chodzi o sprowadzanie to moge z czystym sumieniem polecic czeslaw555, sam korzystalem z Jego uslug i jak najbardziej polecam!!!

pozdrawiam
Emilian
__________________
bylo Galaxy 1,9 tdi, mk3 2,0tddi 2001r moja perelka mondeo mk4 Titanium X. Jest mk3 2.2tdci 155KM 2005r oraz BMW F10 525d 220KM
EMILIAN jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.