Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-09-2019, 22:20   #11
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Montaż wzmacniacza P&P do radia

Myślę, że jedna i druga wiązka to taka sama loteria pod kątem ilości miedzi w kablu.
Najlepszym rozwiązaniem jest więc zakup wtyczek z pinami i złożenie tego samemu. Ja niestety nie mam źródła ani w sumie nie szukałem ich (bo potrzeby takowej brak), ale może komuś gdzieś przewinęła się oferta?

__________________
Modyfikacje w Fordach
| Wroc - W-wa - Rze - ZG - Łdź |
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2022, 10:41   #12
jarekfxsilver
ford::advanced
 
Avatar jarekfxsilver
 
Zarejestrowany: 03-03-2008
Skąd: Głogów
Model: Focus mk3 ST / C-max II
Silnik: 2.0 ecoboost +290KM,490Nm / 1.5 ecoboost 150KM
Rocznik: 2013 / 2018
Postów: 316
Domyślnie Odp: Montaż wzmacniacza P&P do radia

Cytat:
Napisał Polarny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę, że jedna i druga wiązka to taka sama loteria pod kątem ilości miedzi w kablu.
Najlepszym rozwiązaniem jest więc zakup wtyczek z pinami i złożenie tego samemu. Ja niestety nie mam źródła ani w sumie nie szukałem ich (bo potrzeby takowej brak), ale może komuś gdzieś przewinęła się oferta?
Witaj. Czy mógłbym liczyć na Twoją pomoc jak podpiąć jakiś prosty wzmacniacz 4 kanałowy do Focus mk3 z Sync 3 8"? Gra to tragicznie płasko. Nic jeszcze nie kupiłem i również byłbym wdzięczny jaki wzmacniacz kupić, taki żebym go ukrył gdzieś w desce rozdzielczej.
__________________
C-max II, 1.5 ecoboost 150, Titanium; = seria / FF mk3st: Milltek 200cell, Accessport V3 od Cobb + soft Stratified Automotive, świece zapłonowe Denso Itv22, koła 235/35/19, dolot Mountune, short shifter Cobb, SYNC3.4
jarekfxsilver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2022, 12:15   #13
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Montaż wzmacniacza P&P do radia

Cytat:
Napisał jarekfxsilver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Czy mógłbym liczyć na Twoją pomoc...
Sorki, że odpowiem za Darka, ale jesteśmy w kontakcie i znam sytuację...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No więc - w tej pięciolatce raczej nie liczył bym na wolne chwile Kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2022, 12:19   #14
kln1920
ford::professional
 
Avatar kln1920
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: Świętochłowice
Model: Focus MK3.5/Fiesta MK7.5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM/1.25 82KM
Rocznik: 2016/2013
Postów: 1,993
Domyślnie Odp: Montaż wzmacniacza P&P do radia

Do przedlifta zakładałeś Sync3? Jaki ACM w takim razie tam siedzi teraz? Generalnie ja byłem niezadowolony z audio. Wymieniłem ACM na ten z Kugi CV4T plus wymiana tylnych głośników na Sony z niebieską membraną i wygłuszenie tylnych drzwi i było znośnie, można powiedzieć że średnio. Później dołożyłem tweetery na tył i było ciut lepiej. Po wymianie na ACM z ST/RS z końcówką NAx/ZAx i montażu subwoofera jest zdecydowanie OK. Także napisz jakie masz głośniki i ACM
kln1920 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2022, 20:11   #15
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,450
Domyślnie Odp: Montaż wzmacniacza P&P do radia

W każdym aucie z ori radiem obojętnie jakiej marki akcesoryjny wzmacniacz dokłada się tak samo.
Kupujesz converter za 50zl, podlaczasz pod obojętnie który głośnik i masz wyjście RCA.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2022, 10:40   #16
jarekfxsilver
ford::advanced
 
Avatar jarekfxsilver
 
Zarejestrowany: 03-03-2008
Skąd: Głogów
Model: Focus mk3 ST / C-max II
Silnik: 2.0 ecoboost +290KM,490Nm / 1.5 ecoboost 150KM
Rocznik: 2013 / 2018
Postów: 316
Domyślnie Odp: Montaż wzmacniacza P&P do radia

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do przedlifta zakładałeś Sync3? Jaki ACM w takim razie tam siedzi teraz? Generalnie ja byłem niezadowolony z audio. Wymieniłem ACM na ten z Kugi CV4T plus wymiana tylnych głośników na Sony z niebieską membraną i wygłuszenie tylnych drzwi i było znośnie, można powiedzieć że średnio. Później dołożyłem tweetery na tył i było ciut lepiej. Po wymianie na ACM z ST/RS z końcówką NAx/ZAx i montażu subwoofera jest zdecydowanie OK. Także napisz jakie masz głośniki i ACM
Witaj. Tak Sync 3 mialek dokladany przez a4tech, tu wsio pieknie dziala od lat, co do ACM to po powrocie do domu zerkne co za nr tam sa. Wiem ze mam w nim DAB+. Co do glosnikow to nie pamietam jakie sa w drzwiach z przodu bo kupowalem jakies z wysokiej polki, tyl to zielone forda. Drzwi sa wyglusxzone matami STP Silver. Sopranu mi nie brakuje ale dolu w ogole nie ma, plasko to gra ze szok. Czuc ze brakuje tu kopa ze wzmacniacza.

Bump:
Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do przedlifta zakładałeś Sync3? Jaki ACM w takim razie tam siedzi teraz? Generalnie ja byłem niezadowolony z audio. Wymieniłem ACM na ten z Kugi CV4T plus wymiana tylnych głośników na Sony z niebieską membraną i wygłuszenie tylnych drzwi i było znośnie, można powiedzieć że średnio. Później dołożyłem tweetery na tył i było ciut lepiej. Po wymianie na ACM z ST/RS z końcówką NAx/ZAx i montażu subwoofera jest zdecydowanie OK. Także napisz jakie masz głośniki i ACM
Witaj. Tak Sync 3 mialek dokladany przez a4tech, tu wsio pieknie dziala od lat, co do ACM to po powrocie do domu zerkne co za nr tam sa. Wiem ze mam w nim DAB+. Co do glosnikow to nie pamietam jakie sa w drzwiach z przodu bo kupowalem jakies z wysokiej polki, tyl to zielone forda. Drzwi sa wyglusxzone matami STP Silver. Sopranu mi nie brakuje ale dolu w ogole nie ma, plasko to gra ze szok. Czuc ze brakuje tu kopa ze wzmacniacza.

Bump:
Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W każdym aucie z ori radiem obojętnie jakiej marki akcesoryjny wzmacniacz dokłada się tak samo.
Kupujesz converter za 50zl, podlaczasz pod obojętnie który głośnik i masz wyjście RCA.
Jezeli bylbys tsk uprzejmy i podal od A do Z jak go wpiac w instalacje? Moze dla Ciebie to banal, dla mnie nie. Kiedys za lebasa mialem potezny wzmacniacz Alpine ale i radio z wyjsciem na wzmaciacz, zatem tu klopotu nie bylo, kabel pod akumulator, drugi pod nadwozie, wpiecie chinch i ze wzmaciacza na glosniki. A tutaj? Jest moze jakas przejsciowka zeby nie ciac kabli? Uwazam ze odrebny wzmacniacz, nawet maly i tak pobije najlepszy wzmaciacz w fabrycznej jednostce.
__________________
C-max II, 1.5 ecoboost 150, Titanium; = seria / FF mk3st: Milltek 200cell, Accessport V3 od Cobb + soft Stratified Automotive, świece zapłonowe Denso Itv22, koła 235/35/19, dolot Mountune, short shifter Cobb, SYNC3.4
jarekfxsilver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2022, 06:57   #17
SinclairX
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-03-2019
Model: Focus mk3 FL ST-Line
Silnik: 1.5 ecobieda
Rocznik: 2016
Postów: 63
Domyślnie Odp: Montaż wzmacniacza P&P do radia

Odgrzewam temat.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , czy każdy wzmacniacz pasuje do wiązki z linka? Czy trzeba się czymś kierować? Ma mieć określony typ gniazda? Możesz polecić jakiś dobry ze swojego doświadczenia?
Czy uda się zmieścić wzmacniacz za konsolą środkową, czy trzeba szukać dla niego miejsca?
SinclairX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2022, 19:14   #18
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Montaż wzmacniacza P&P do radia

Spójrz na PUZU PZ-C7 z okablowaniem do Focusa. Wersja plug@play . Używam i sobie chwalę .
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.