Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-10-2016, 08:26   #21
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Róźnice pomiędzy fusion - mondeo, pomoc w zakupie

czy w mk5 na USA były LEDy z przodu ? zawsze widzę soczewkę..

i pytanie z innej beczki.. mk4 było oferowane w USA ?

piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2016, 10:14   #22
jacek-k-wawa
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-05-2015
Model: Mondeo MK V
Silnik: 2.0 EB 203KM
Rocznik: 2015
Postów: 146
Domyślnie Odp: Róźnice pomiędzy fusion - mondeo, pomoc w zakupie

Cytat:
Napisał rychu-893 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście, że z USA tylko rozbitki. Nowego się nie opłaca, bo handlarz nie zarobi. Ale patrząc na cenę w USA podstawowy Fusion 20K USD, a u nas? 90K PLN. Przelicznik zajebi.... i jak mamy ich dogonić?
Ja bym się tak nie podniecał - 20k USD to coś w okolicy 80k PLN. Różnica nie jest już taka kolosalna przy aktualnym kursie.
jacek-k-wawa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2016, 10:44   #23
rychu-893
ford::beginner
 
Avatar rychu-893
 
Zarejestrowany: 06-07-2016
Model: Fusion
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 17
Domyślnie Odp: Róźnice pomiędzy fusion - mondeo, pomoc w zakupie

Cytat:
Napisał jacek-k-wawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym się tak nie podniecał - 20k USD to coś w okolicy 80k PLN. Różnica nie jest już taka kolosalna przy aktualnym kursie.
Raczej chodziło mi o to, że Amerykanin zarabiający 2k USD szybciej nazbiera na nowego Fusiona niż polski Kowalski zarabiający 2k PLN na nowe Mondeo.
rychu-893 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2016, 12:49   #24
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Róźnice pomiędzy fusion - mondeo, pomoc w zakupie

Cytat:
Napisał piotrek305 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...z innej beczki.. mk4 było oferowane w USA ?
Nie było. Poprzedni Fusion I 2006-2012 to auto czysto amerykańskie, nie miał nic wspólnego z MK4. Fusion odpowiadający MK5 to w USA tzw. Fusion II.

Co do lamp LED w USA - teoretycznie mogły być, ale w Stanach auta z "gadżetami" nie cieszą się powodzeniem... Wg Amerykanów "full wypas" to "skóra, alufelgi i szyberdach"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 13-10-2016 o 12:51
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2016, 13:14   #25
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Róźnice pomiędzy fusion - mondeo, pomoc w zakupie

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie było. Poprzedni Fusion I 2006-2012 to auto czysto amerykańskie, nie miał nic wspólnego z MK4. Fusion odpowiadający MK5 to w USA tzw. Fusion II.

Co do lamp LED w USA - teoretycznie mogły być, ale w Stanach auta z "gadżetami" nie cieszą się powodzeniem... Wg Amerykanów "full wypas" to "skóra, alufelgi i szyberdach"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzięki za info Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2016, 13:49   #26
maladus
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Róźnice pomiędzy fusion - mondeo, pomoc w zakupie

Cytat:
Napisał rychu.zychu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W salonie golas z silnikiem 1.0 jakieś 90000 PLN brutto , a od multi dilera kupisz za 80000 PLN brutto.
Owszem kupie od biedy za 80k ale spójrzmy wprawdzie w oczy, jak już ktoś wydaje 80k na samochód który jest flagowcem to lepiej troche dołożyć i kupić chodź troche bardziej "wypasiony".
Jazde próbną miałem w Mondeo z 1.5 titanium ze wszystkim, normalna cena ponad 130k, w leasing i po zniżkach powiedzieli mi ok. 110k pewnie jeszcze pare tysięcy dałoby się zejść.

Inaczej lepiej kupić na pełnym wypasie astre sedan która kosztuje właśnie niecałe 80k.

Bump: Co powiecie o takiej aukcji(pierwsza lepsza)

http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-full-opcja-titanum-ID6yk0AW.html

już wersja europejska 2015 rocznik, wiem że na blachach Belgijskich (swoją drogą ile by kosztowało sprowadzenie go do PL?) za 75k brutto

Pytam ogólnie, akurat tego samochodu bym nie kupił(nienawidze białych ;p)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2016, 17:11   #27
Dudi_81
ford::advanced
 
Avatar Dudi_81
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 03-07-2015
Skąd: Nadolice Wielkie
Model: Audi Q5 Quattro
Silnik: 2.0 TFSI 320KM
Rocznik: 2018
Postów: 274
Domyślnie Odp: Róźnice pomiędzy fusion - mondeo, pomoc w zakupie

Ja powiem, że to zbrodnia wkładać do tak wielkiego auta diesla 1.6 i to z zawrotną mocą 115KM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chociaż 1.0 EB wygrywa ten pojedynek
Dudi_81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2017, 19:45   #28
dohuro
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Róźnice pomiędzy fusion - mondeo, pomoc w zakupie

Witam znalazłem się na tym forum bo kupiłem sobie Forda a jak-było mnie stać.Czytam i czytam i żadnego plusa.Wszyscy jeżdżą nie bitymi i z salonu same rady dołóż kup se z salonu najlepiej od Polaka bo ten to ma pewno ma nie bitego a jak cię nie stać na forda z salonu to kup se Opla Astrę.Kupiłem Fusiona 2.0 EB automat napęd na cztery 2014 28000km lekko bity zrobiony ,zagazowałem go osobiście bo na razie nie zamierzam się go pozbywać.Jeździ się tym zaj..... i co może gorszy od salonowca za 70000zł. Mam od siebie jedną radę dla przyszłych nabywców ,sprawdź na wszystkie sposoby czy usterka nie była na prawdę poważna i czy jest dobrze zrobiony.Handel jak każdy ,,masz łeb i .... to kombinuj" Trzeba się liczyć kosztami jak z każdym używanym ale takiego jak mój wziąć z salonu ,suma grubo ponad 100000 .A tak naprawdę to chyba jakoś schodzą i ktoś to kupuje i jakoś mało tych co narzekają.Ale żeby nie było tak słodko to jest jeden problem zapomnijcie o ASO o instrukcjach forda częściach z katalogów i wielu rzeczach oczywistych dla forda z europy.Traktują was jak trędowatych nie kupiłeś od nas do widzenia.Nic się nie da zrobić najprostsza rzecz jest wielkim problemem a jak nie ma w kompie to leżą .Ale Polak potrafi i nie takimi wynalazkami jeżdżą.Powodzenia w kupnie.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2017, 21:48   #29
leszek
ford::professional
 
Zarejestrowany: 25-02-2004
Model: mk5 mk3 mkI
Silnik: 2,0, V6 1,8
Rocznik: 15,04 95
Postów: 1,328
Domyślnie Odp: Róźnice pomiędzy fusion - mondeo, pomoc w zakupie

jaki gaz dałeś ?? ile przejechałeś ?? bo ja i kolego z tego forum zainteresowany

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 26-04-2017 o 07:11
leszek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2017, 16:04   #30
dohuro
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Róźnice pomiędzy fusion - mondeo, pomoc w zakupie

STAG 400-4DPI 10/100 LPG + 3,0 dotrysk benzyny.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fusion , mondeo mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.