Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-01-2020, 17:44   #1541
Jaworrr
ford::advanced
 
Avatar Jaworrr
 
Zarejestrowany: 21-07-2014
Model: Focus Active kombi
Silnik: 1.5 EcoBoost 150hp M6
Rocznik: 2019
Postów: 304
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Dzięki wielkie za info. Będę myślał o temacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A tutaj ciekawe info o EGT i nie przekraczaniu pewnych granic dla bezpieczeństwa silnika, a na końcu potwierdzenie słów kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jaworrr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2020, 11:07   #1542
jarello
ford::amateur
 
Imię: Jarosław
Zarejestrowany: 21-05-2018
Skąd: Gliwice
Model: Mondeo
Silnik: 1,5 EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 2
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał wojt_opole Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Opole jest bliżej niż Szczecin, ale mimo to daleko do Krakowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba żeby jakieś promocje były dla pierwszych chętnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Krakowie masz dwie firmy, które dłubią w silnikach Forda ( V-TECH lub ŁADYGA TUNING )

Bump:
Cytat:
Napisał grzechu913 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tez zauwazylem ,ze jazda na 95 z circle,a np czesto tankuje na Lotosie bo mam zniżke,jest na tym drugim nizsze. Nie jakies kosmiczne wielkosci,ok0,5- 1 l,ale jest jak piszesz. W oktesie letnim mam wrazenie,ze jazda na 98 powoduje wieksze spalanie do 95. BP jeszcze nie probowalem. Auto mam po wirusie,ale mam wrazienie ze lepiej sie odpycha na 95 niz na 98.
Przetestowałem wszystkie stacje w Gliwicach i mój MK5 1,5 najlepiej współpracuje z paliwami tankowanymi na BP. Tankuję zwykła 95 i spalanie w mieście mam na poziomie 7,8. Auto jest w serii.

Ostatnio edytowane przez jarello ; 24-01-2020 o 11:37
jarello jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2020, 17:35   #1543
Tymon E30
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-05-2016
Skąd: Mikołów
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 3
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał yataz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz jeżdżę chwilowo na seryjnym programie, bo było trochę problemów z softem i czekam na poprawki.
Cześć,
jakie problemy? Pytam bo się przymierzam do softa.
Tymon E30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2020, 12:39   #1544
yataz
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-10-2018
Model: Focus MK4 Kombi ST-Line
Silnik: 1.5 182 KM @ 222 KM
Rocznik: 2019
Postów: 184
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał Tymon E30 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,
jakie problemy? Pytam bo się przymierzam do softa.
Nie będę zdradzał szczegółów, żeby nie robić czarnego PR-u firmie. Ogólnie rzecz nazywając "choroby wieku dziecięcego" - to zupełnie nowy sterownik i jeszcze nie wszystko jest rozpracowane i zrozumiałe w jego architekturze.
yataz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2020, 16:08   #1545
Tymon E30
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-05-2016
Skąd: Mikołów
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 3
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał yataz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie będę zdradzał szczegółów, żeby nie robić czarnego PR-u firmie. Ogólnie rzecz nazywając "choroby wieku dziecięcego" - to zupełnie nowy sterownik i jeszcze nie wszystko jest rozpracowane i zrozumiałe w jego architekturze.
OK. Dzięki za info.
Tymon E30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2020, 21:38   #1546
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

A ja po prawie roku odkąd mi wyskoczyła akcja serwisowa na sprzęgło pojechałem wreszcie zrobić przegląd po 3 latach i mi zrobili update... niestety czuć od pierwszych kilometrów, że auto przestało jechać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie pozostaje nic innego jak umówić się na kolejną wizytę w @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] bo długo tak nie pociągnę.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2020, 20:35   #1547
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał mayor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja po prawie roku odkąd mi wyskoczyła akcja serwisowa na sprzęgło pojechałem wreszcie zrobić przegląd po 3 latach i mi zrobili update... niestety czuć od pierwszych kilometrów, że auto przestało jechać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie pozostaje nic innego jak umówić się na kolejną wizytę w @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] bo długo tak nie pociągnę.
Wpadaj więc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał mayor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja po prawie roku odkąd mi wyskoczyła akcja serwisowa na sprzęgło pojechałem wreszcie zrobić przegląd po 3 latach i mi zrobili update... niestety czuć od pierwszych kilometrów, że auto przestało jechać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie pozostaje nic innego jak umówić się na kolejną wizytę w @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] bo długo tak nie pociągnę.
Wpadaj więc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2020, 11:52   #1548
klima00
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-09-2017
Model: Focus
Silnik: 1.5 EB 150 km
Rocznik: 2017
Postów: 1
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Do poczytania.
klima00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2020, 16:06   #1549
miroos
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 07-05-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo mk5 fl Vignale
Silnik: 2.0 ecoblue 190KM AWD
Rocznik: 2020
Postów: 180
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał klima00 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Do poczytania.
To jest tekst kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - udziela się nawet tutaj w wątku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miroos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2020, 05:21   #1550
irekz12
ford::amateur
 
Imię: IREK
Zarejestrowany: 16-05-2016
Skąd: WAŁBRZYCH
Model: ford focus mk3
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

witam,panowie a czy na dolnym śląsku jest ktoś godny zaufania co takiego chipa się podejmie,znalazłem taka firmę BMG Tuning z Wrocławia opinie ma nie najgorsze ciekawie czy można im zaufać,chyba ,że ktoś ma sprawdzone miejsce
irekz12 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.