Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-05-2012, 20:06   #1
bolo15
ford::amateur
 
Imię: Bogdan
Zarejestrowany: 22-05-2012
Model: Focus
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 1
Cool stuki w tylnej klapie

Od niedawna mam Focusa MK 2 2007 r. kombi. Na dziurach słychać stuki z prawej tylnej części nadwozia (okolice słupka) - odgłos przypomina uderzenia kabla o nadwozie. Jak wyjmę prawy teleskop stuki ustępują. Wymian teleskopu na inny nic nie daje.
Może ktoś z Was miał taki problem. Mnie to bardzo denerwuje i jeżdżę bez tylnego teleskopu.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bolo15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2012, 13:46   #2
szaqall111
ford::average
 
Avatar szaqall111
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-06-2008
Skąd: Olsztyn
Model: BMW 320 D
Silnik: 2.0 D 163PS/380Nm
Rocznik: 2012
Postów: 196
Domyślnie Odp: stuki w tylnej klapie

Ello kolego, nie wiem czy pomogę ale u kolegi w Focusie 2009 kombi,też wymieniali amortyzator ciągle z prawej strony bo stukało itd., nic to jednak nie dawało, okazało się po rozebraniu słupka tylnego prawego pod plastikami blacha była nie przyspawana i stukała jedna o drugą dodam że auto było nowe miało 1 rok i było na gwarancji więc zostało to usunięte na gwarancji.
pozdro
__________________
BMW 320D 163 PS [380nM]Luxury
szaqall111 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2012, 17:51   #3
johnny5
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-05-2010
Skąd: Legnica
Model: Fiesta
Silnik: 1,1
Rocznik: 1993
Postów: 41
Domyślnie Odp: stuki w tylnej klapie

Ale wtedy blacha stukałaby też bez zamontowanego teleskopu... A czy nie ma opcji żeby coś uderzało w teleskop? Może uszczelki masz obluzowane albo gdzieś brakuje jakiejś śruby... No dziwna sprawa, dziwna... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

_______________________
Nowy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 02-06-2012 o 11:48 Powód: nie cytujemy całych postów
johnny5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2012, 06:29   #4
bolo15
ford::amateur
 
Imię: Bogdan
Zarejestrowany: 22-05-2012
Model: Focus
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: stuki w tylnej klapie

Raczej nic nie uderza w teleskop.
Słupek też rozbierałem kilkakrotnie. Sprawdzę te spawy może akurat to będzie przyczyna..
bolo15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2014, 19:02   #5
michtat
ford::advanced
 
Avatar michtat
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-09-2009
Skąd: Lublin
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: czerwiec 2007
Postów: 240
Domyślnie Odp: stuki w tylnej klapie

Odgrzebié temat bo mam to samo. Czy ktoś rozwiązał problem. U mnie stukanie przypomina jakby obluzowaną jakąś śrubkę. Też rozbierałem słupek, i dziś hak zdjąłem prawy teleskop to cisza. Zamieniałem teleskopy stronami, ale nic to nie pomaga
__________________
michtat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2014, 21:38   #6
bolo15
ford::amateur
 
Imię: Bogdan
Zarejestrowany: 22-05-2012
Model: Focus
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: stuki w tylnej klapie

Mój problem rozwiązał blacharz. Nalał jakiegoś ustrojstwa, które dzięki swojej konsystencji uszczelniło prawdopodobnie pęknięte zgrzewy. Mam spokój.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bolo15 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.