Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-04-2016, 18:17   #261
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,988
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

Cytat:
Napisał ArkadiuszMalutki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Albo przynajmniej gdzieś okolicach
Zapraszam do Lublina

__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2016, 18:47   #262
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,154
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

W lipcu tedi_k będzie w tych okolicach więc może wymienić zegary
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2016, 08:39   #263
Bukson
ford::average
 
Avatar Bukson
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 18-03-2014
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 82
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

Cytat:
Napisał ArkadiuszMalutki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Panowie , podpinam sie pod temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chciałbym zapytać czy jest ktoś z okolic rzeszowa który to potrafi robic ? ew. okolic Podkarpacia? Albo przynajmniej gdzieś okolicach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obecnie zmieniam zestawik z paździerzu na ten z komputerem. Póki co mam ogarniętą firmę do tego (tzn. tak mi się wydaje), ale dam Ci znać po całym zabiegu. Czekam jeszcze na manetkę i jadę robić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"If I had asked people what they wanted, they would have said faster horses"
~Henry Ford
Bukson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2016, 13:43   #264
robak75
ford::average
 
Avatar robak75
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 17-04-2011
Skąd: Rymanow
Model: FOCUS KOMBI MK2
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 55
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

Cytat:
Napisał ArkadiuszMalutki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Panowie , podpinam sie pod temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chciałbym zapytać czy jest ktoś z okolic rzeszowa który to potrafi robic ? ew. okolic Podkarpacia? Albo przynajmniej gdzieś okolicach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skontaktuj się z tedi_k ma być w lipcu w Krynicy,chociaż Ty dostałeś zaproszenie od @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] do Lublina,odległość podobna więc musisz wybrać.Ja w ubiegły czwartek "dorwałem"Tadeusza pod Nowym Sączem, w 20 min podmienił i skonfigurował mi zegary.
Coś mnie zaślepiło przy kupnie i przy montażu i mam zegary od bęzyny,Tadeusz je zamontował mi je do diesla ale po konsultacji z Nim zapewnił mnie ze nie ma problemu oprócz obrotomierza który akurat nie jest dla mnie problemem.Jeżdzę juz kilka dni i zapewniam że wszystko jest ok,chyba że komuś przeszkadza podziałka na obrotomierzu tak jak w bęzynie do 8 tyś czekam na jakieś inne opinie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez robak75 ; 09-05-2016 o 17:58 Powód: pomyłka
robak75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2016, 11:01   #265
Bukson
ford::average
 
Avatar Bukson
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 18-03-2014
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 82
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

Niestety teraz już nie pomogę z oceną firmy w Rzeszowie, ponieważ przez telefon usłyszałem konkretną cenę, a jak podjechałem to "uuu Panie..." i cena 4x droższa... Również szukam pomocy w tym temacie...
__________________
"If I had asked people what they wanted, they would have said faster horses"
~Henry Ford
Bukson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2016, 11:57   #266
rozekl
ford::advanced
 
Avatar rozekl
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 19-03-2007
Skąd: Lubań
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI 115 KM
Rocznik: 2005
Postów: 220
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

A ja szukam osoby do wymiany licznika na poliftowy z okolic Jeleniej Góry bo w innym razie będę zmuszony podjechać ponownie do tedi_k
rozekl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2016, 12:47   #267
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

Cytat:
Napisał robak75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Tadeusz je zamontował mi je do diesla ale po konsultacji z Nim zapewnił mnie ze nie ma problemu oprócz obrotomierza który akurat nie jest dla mnie problemem....
Te od benzyny w dieslu nie stwarzają problemów, bo mają "nadmiar" skali...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Obroty pokazuje zgodnie ze stanem faktycznym, więc brak "czerwonego pola" od 4.500 obrotów jest jakoś tam mało dolegliwy.
Gorzej by było z zegarami z diesla w benzynie - wskazówka mogła by wychodzić poza skalę....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Potwierdzam - od 7 lipca przez 24 dni będę w Krynicy Górskiej w sanatorium.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2016, 14:27   #268
rozekl
ford::advanced
 
Avatar rozekl
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 19-03-2007
Skąd: Lubań
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI 115 KM
Rocznik: 2005
Postów: 220
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Te od benzyny w dieslu nie stwarzają problemów, bo mają "nadmiar" skali...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Obroty pokazuje zgodnie ze stanem faktycznym, więc brak "czerwonego pola" od 4.500 obrotów jest jakoś tam mało dolegliwy.
Gorzej by było z zegarami z diesla w benzynie - wskazówka mogła by wychodzić poza skalę....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Potwierdzam - od 7 lipca przez 24 dni będę w Krynicy Górskiej w sanatorium.
A nie będziesz przypadkiem gdzieś w okolicy Zgorzelca, Jeleniej Góry, Wrocławia w najbliższym czasie?
rozekl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2016, 14:35   #269
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

Cytat:
Napisał rozekl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A nie będziesz przypadkiem ...
Być może jutro będę we Wrocławiu. Na razie jeszcze nie podjąłem decyzji. Trzeba dzwonić ok. godz. 21.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2016, 15:53   #270
kapecio
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-06-2015
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: Wymiana licznika

Witam, a ja mam takie pytanko, wymieniłem zegary na poliftowe, ale przy zakupie widziałem, że wskazówka obrotomierza jest poza skalą, to znaczy poniżej zera, sprzedawca zarzekał się , że to jakaś wina immobilisera i jak skonfiguruję u siebie to wszystko będzie hulać. Jednak nie hula i jest przekłamanie około 500 obr/min, jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza, ale nie jestem pewien czy nie wpływa to jakoś na wskazania spalania chwilowego, stąd moje pytanie czy da radę to jakoś sobie wyregulować?
Pozdrawiam
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 008.jpg (92.4 KB, 97 wyświetleń)
kapecio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus ii , zimne luty



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.