Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-08-2012, 09:42   #131
suarez
ford::amateur
 
Avatar suarez
 
Imię: Remigiusz
Zarejestrowany: 31-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał P. Marcin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To już nudne pisanie dobrych opinii z kilku kont i polecanie własnego warsztatu, gdzie nie wejdę w strefę dolnośląską to posty chwalące Pana Tomka z kont mających po 5 postów.

Byłem u Ciebie Tomku i wcale nie jest tak super i dobrze o tym wiesz bo Twoje diagnozy były chybione - nie ma co się nabijać w butelkę ! uważajcie na te pochwaly bo to proba ściągnięcia Was w tamto miejsce.

Nie wiem skąd takie uprzedzenia Twoje kolego do tego warsztatu. Ja serwisuję u nich już auto (Forda Mondeo MK3 ) od ponad 3 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze pomogą i co najważniejsze wiem że to co mieli zrobić to zrobili dobrze. Miałem różne samochody i robiłem je w różnych warsztatach. Więc mam pogląd na pracę innych warsztatów.
Jednym z problemów każdego użytkownika samochodu jest solidny i uczciwy zakład i ja cieszę się, iż mam taki zakład. Spokojnie mogę zostawić auto ze świadomością iż odbiorę naprawione i nikt mi nic "nowego" nie zmajstruje.

Teraz przesiadłem się na S-MAXa 2.5T i także tam bedę go serwisować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jesłi zajdzie taka potrzeba.
Telefony zostały te same tj. 504 024 662 oraz 513 091 189

suarez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2012, 10:26   #132
mondeo70
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam,ja również poszukuję warsztat nie autoryzowany w centum wrocławia.Mam do wymiany rozrząd
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2012, 15:16   #133
P. Marcin
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-10-2011
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał suarez Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem skąd takie uprzedzenia Twoje kolego do tego warsztatu. Ja serwisuję u nich już auto (Forda Mondeo MK3 ) od ponad 3 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze pomogą i co najważniejsze wiem że to co mieli zrobić to zrobili dobrze. Miałem różne samochody i robiłem je w różnych warsztatach. Więc mam pogląd na pracę innych warsztatów.
Jednym z problemów każdego użytkownika samochodu jest solidny i uczciwy zakład i ja cieszę się, iż mam taki zakład. Spokojnie mogę zostawić auto ze świadomością iż odbiorę naprawione i nikt mi nic "nowego" nie zmajstruje.

Teraz przesiadłem się na S-MAXa 2.5T i także tam bedę go serwisować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jesłi zajdzie taka potrzeba.

Obecnie ten zakład nie jest już na Nowodworskiej tylko na ul. Dmowskiego 7 Wrocław telefony zostały te same tj. 504 024 662 oraz 513 091 189

kolejne nowe konto i kolejna reklama warsztatu przez właściciela ... żenujące
P. Marcin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2012, 12:41   #134
trociu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 31
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Hejka
Potrzebuję naprawić zamek centralny w tylnich drzwiach mojego Focusa MK1. Ten jeden nie reaguje na kluczyk i tylko ręczne otwieranie/zamykanie pomaga. Nie wiem co z nim nie tak, bo od mojej nowości tak ma.

Gdzie polecacie tego typu operację przeprowadzić szybko, sprawnie i niedrogo?
trociu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2012, 14:01   #135
GrekuPL
ford::advanced
 
Avatar GrekuPL
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 07-06-2007
Skąd: Kraków/Wrocław
Model: Mdo mkIV/Foka mkII fl
Silnik: 2.0TDCI 140KM/1.8TDCI 115KM
Rocznik: 2008/2008
Postów: 330
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

kup sobie zamek nowy i wymień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. znajdź sprawny i działający...mikrostyki się wycierają i pewnikiem padł...norma w fordzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co do warsztatu... MKP przeniosło się do mojego kolegi na piękną... robi mój kumpel dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Piękna, Caspro Service, na przeciw motorpolu.
GrekuPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2012, 16:03   #136
sawekfan
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 27-03-2007
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2006
Postów: 107
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Co do warsztatu na Dmowskiego i jak widzę sławnego p. Tomka to byłem tam raz, ponieważ warsztat, który nie mógł poradzić sobie z usterką odesłał mnie tam na komputer. Cena kosmiczna bo za podpięcie do kompa, wykasowanie błędów plus właściwe podłączenie dwóch przewodów (zakład, który mnie skierował na komputer zamienił miejscami dwa przewody a później nie wiedzieli co się dzieje) skasował mnie 250 zł. Jednak biorąc pod uwagę, że poprzedni warsztat kazał wymienić mi przepływke, silnik krokowy a na koniec kupić nowy komputer bo ten jest uwalony, po czym skierowali mnie na Dmowskiego to 250 zł nie jest tak dużo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Odbiór samochodu bardzo szybko jednak klamka zewnętrzna została urwana bo się cięgno w drzwiach od zamka zacinało i drzwi się nie otwierały. Zrozumiałbym, że po prostu pech ale wiedziałem, ze się zacina cięgno, poinformowałem o tym, że trzeba kluczykiem z 2-3 razy w prawo lewo pokręcić i się otworzą. Poza tym nie rozumiem po co ciągnąc klamkę na siłę skoro drzwi są zamknięte. Na szczęście to akurat stara fiesta była więc klamka 20 zł kosztowała ale jednak u mechanika takie rzeczy nie powinny się dziać, a jak się staną to leci do sklepu i naprawia co zepsuł albo zwraca pieniądze.
Gdy zakład był na Nowodworskiej to widziałem, że zawsze pełno mondeasów i focusów stało przed firmą więc to może świadczyć, że facet jest dobry.

Co do Bodo w Radwanicach to nie oddałbym tam samochodu. Wystarczy, ze muszę po części zamienne tam jeździć po jednak we wro to chyba największe miejsce z częściami do forda. Facet, który to prowadzi sprawia wrażenie jakby był tam za karę a klient był najgorszym złem z jakim on sie musi zmagać. Gdy części nie pasuję to teoretycznie nie ma problemu ze zwrotem ale w praktyce trzeba sie naczekać i sfochowaną minę właściciela pooglądać, który z niezadowoleniem oddaje pieniądze.

Ostatnio jeżdżę do Piter auto Service na Nowodworskiej 17. Do prostych rzeczy jak olej, klocki, filtry itp. jest ok ale jak tylko coś trzeba pokombinować, jakiś wężyk dorobić, śrubkę znaleźć to już jest problem i "rzeźbienie w ........" jak można tam usłyszeć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mógłbym jeszcze kilak warsztatów wymienić ale wtedy temat musiałby być Jakiego warsztatu we Wrocławiu się nie poleca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Generalnie to teraz sprawy mechaniczne, elektryczne robię u znajomego w sobótce. Jak do tej pory nie narzekam.

Aha i pomimo, że mam tylko 5 postów a nie kilkaset to nie jestem właścicielem żadnego z warsztatów i z mojej rodziny też nie jest. Nie znam tych osób poza kolegą z Sobótki. Nie wiem jakie to ma znaczenie ile się ma postów i od kiedy konto ale jak widać niektórzy przywiązują do tego bardzo wielką wagę i chyba najlepiej to trzeba by ponabijać sobie trochę postów bezsensownymi pytaniami i konto założyć 10 lat temu, aby stać się wiarygodnym. No bo przecież jak ktoś nowy to znaczy, że oszust ehhhh ręce opadają.

Ostatnio edytowane przez Marek ; 07-09-2012 o 19:55 Powód: Regulamin pkt.13
sawekfan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2012, 19:43   #137
trociu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 31
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał GrekuPL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kup sobie zamek nowy i wymień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. znajdź sprawny i działający...mikrostyki się wycierają i pewnikiem padł...norma w fordzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co do warsztatu... MKP przeniosło się do mojego kolegi na piękną... robi mój kumpel dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Piękna, Caspro Service, na przeciw motorpolu.
jeżeli to norma, to zacznę się rozglądać za zamkiem i sam pokombinuję, lub ewentualnie na Piękną się przejadę (lokalizację już znam). Dzięki
trociu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2012, 11:33   #138
SteelRat
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-03-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo kombi GHIA
Silnik: V6
Rocznik: 2003
Postów: 74
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

zamki norma, u mnie (MOndolot 9Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak popadalo swego czasu solidnie, zamki z pilota nie dzialaly, poki kierowcy recznie nie zamknalem.
u szwagierczaka rodzicow - Focus, zamek jak sie zbiesil ktorys, drzwi nie dalo sie otworzyc, pokombinowal, zalozyl uzywke i jest spokoj.

a co do warsztatu, z czystym sumieniem polece Piekna,kilka calkiem duzych rzeczy juz w Vce robilem, zero problemow. a i znajomych tam paru podeslanych jeszcze pretensji nie zglosilo zadnych.
__________________
V6 Wagon by Kleber
SteelRat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2012, 09:50   #139
alchemig
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 23-10-2011
Skąd: Wrocław
Model: Focus MkII
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2005 kombi
Postów: 0
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam serdeczenie. Czy może ktoś polecić dobrego elektromechanika we Wrocławiu. Rok temu kupiłem focusa mkII, po jakimś czasie zaobserwowałem że tuż pod lampą tylną lewą podczas opadów deszczu lecą mi kropelki wody na zasuwaną osłonę bagażnika, co objawiło się problemami z otwieraniem bagażnika - przycisk nie działa, można otworzyć z pilota.(ktoś źle założył lampę, tak że uszczelka dociskała kabel, i przez to z leksza się zniszczyła i woda może się dostawać do środka i leci na kable, które wyglądają całkiem spoko). Teraz jest problem że zamek centralny działa jak chce, ja go zamykam, a on się otwiera. Przesuszenie pomaga, ale największe problemy są z rana gdzie ostatnio jest dużo wilgoci.
alchemig jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-11-2012, 14:21   #140
czmirek
ford::beginner
 
Imię: mirek
Zarejestrowany: 04-11-2012
Skąd: mallorca
Model: FORD FOCUS
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 21
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam, czy ktokolwiek moze mi polecic warsztat w ktorym mozna wymienic uszczelke pod glowica, a przy okazji wymienic rozrzad? nie szukam najtaniej ale uczciwego mechanik ktory zna sie na rzeczy. auto to ford focus 2001 tddi 1,8.
z gory dziekuje
czmirek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.