Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-12-2023, 10:48   #1
ttaakenn
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 26-10-2020
Skąd: Limanowa
Model: Fusion/Mondeo
Silnik: 2.0 Turbo 243KM
Rocznik: 2014
Postów: 5
Domyślnie Pas Przedni od jakiej wersjii

Witam,
Ostatnio moja Kuga 2010 2.0tdci 4x4 automat uległa wypadkowi. Rozbity został przód samochodu nie groźnie, ale do wymiany mam chłodnice ponieważ są wgniecione, lampę od pobocza, belka pod zderzak, i plastiki te górne gdzie jest zamek. Mam pytanie do bardziej doświadczonych, ponieważ szukam całego pasa przedniego, ale nikt w ogłoszeniach nie pisze czy chłodnice i inne rzeczy pasują do wersj automat / manual. Czy to się czymś różni, czy raczej będzie pasować np od wersji z manualnej skrzyni do automatu? I jeszcze jedno pytanie odnośnie lampy, moja ma xenon popękały wszystkie zaczepy i klosz, reszta jest ok, żarnik świeci. Czy jak kupię lampę z soczewką ale pod H7, to czy da się przełożyć wnętrze mojej z xenonem do takiej zwykłej ale z soczewką?

Dziękuję i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ttaakenn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2023, 11:01   #2
damianisko5
ford::professional
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: małopolska/Kraków
Model: Focus MKI, Fiesta MK5
Silnik: 1,6/1,25
Rocznik: 2004/2000
Postów: 1,224
Domyślnie Odp: Pas Przedni od jaiej wersjii

Pas Przedni od jakiej wersji*
damianisko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.