Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-12-2016, 14:19   #3221
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja używam. Trzeba tylko wymawiać po angielsku - co czasami brzmi komicznie: np. imiona Kasia, Janusz itp. Do najwazniejszych kontaktów przećwiczyłem sobie wymowę i teraz idzie ok.

Chyba można też zainicjować wybór kontaktu w telefonie, wtedy jest po polsku - naciskasz przycisk w komórce zamiast na kierownicy
Przepraszam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie mogę się powstrzymać - jak wymawia się po angielsku Kasia?
Będę musiał przećwiczyć parę kontaktów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] miałem ten sam odgłos - nawet go tak samo określiłem (co ciekawe). Niestety nie wróży to dobrze, co do sprzęgła, ale bądźmy dobrej myśli. Widzę, że co jakiś czas u kogoś to występuje.

Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 14:40   #3222
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak wymawia się po angielsku Kasia?
Piszę dosłownie tak jak to rozumie Sync 2 (nie dam sobie ręki uciąć, że to jest poprawna wymowa angielska - pewnie Sync 2 programował jakiś hindus w Bangalore)

Kejżia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. aha to ostatnie 'a' nie powinno być pełne a tzw. "szła" krótkie - inaczej nie zrozumie. A tak chwyta nawet pełne " Call Kejżia on mobile" "call Kejżia at home" - Polak potrafi

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 07-12-2016 o 14:42
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 15:17   #3223
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piszę dosłownie tak jak to rozumie Sync 2 (nie dam sobie ręki uciąć, że to jest poprawna wymowa angielska - pewnie Sync 2 programował jakiś hindus w Bangalore)

Kejżia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. aha to ostatnie 'a' nie powinno być pełne a tzw. "szła" krótkie - inaczej nie zrozumie. A tak chwyta nawet pełne " Call Kejżia on mobile" "call Kejżia at home" - Polak potrafi
I to jest dowód na to jak współczesne technologie ułatwiają nam życie i są przyjazne użytkownikowiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kruger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 16:13   #3224
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] dzięki za info. Ćwiczę od dzisiaj wymowę z akcentem hiszpańskim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak serio, to nie mogę się przestać śmiać. Czekam na młodego na treningu i śmieje się sam do siebie powtarzając w myślach kontakty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 16:56   #3225
siebek
ford::advanced
 
Avatar siebek
 
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Norwegia
Model: Volvo V90 T8
Silnik: 2.0 T8 390KM
Rocznik: 2019
Postów: 468
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał dekard Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś z kolegów ma =>190 cm wzrostu? - ja stwierdzam, że po 6 kkm jak się usadowię to mam za blisko fotel (długi skok sprzęgła uniemożliwia jego płyną pracę bez odrywania nogi od podłogi) albo za daleko i wyglądam jakbym trzymał lejce, a nie kierownicę - fotele regulowane manualnie.
Mam ponad 190cm wzrostu i udało mi się znaleźć dobrą i wygodną pozycję za kierownicą: fotel na sam dół, kierownica dość nisko i maksymalnie do siebie, oparcie dość pionowo i fotel odsunięty parę cm od granicznego położenia. Gdyby można było kierownicę wyciągnąć trochę bardziej do siebie, byłoby dużo łatwiej ustawić fotel pod "prawie dwumetrowca" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
1994 Peugeot 106 1.1 60KM -> 2003 Mazda 6 GY 1.8 120KM -> 2007 Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi 125KM Titanium HB -> 2015 Ford Mondeo Mk5 2.0TDCi 150KM Titanium X Kombi -> 2019 Volvo V90 T8 Inscription 390KM
siebek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 18:27   #3226
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] dzięki za info. Ćwiczę od dzisiaj wymowę z akcentem hiszpańskim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak serio, to nie mogę się przestać śmiać. Czekam na młodego na treningu i śmieje się sam do siebie powtarzając w myślach kontakty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widziałem chyba opcję w Sync , że czyta nazwę kontaktu - ma to chyba pomóc użytkownikowi poprawnie wymawiać - właśnie na wypadek jakiś słów obcojęzycznych - o ile pamiętam to chciałem to wypróbowac ale ta laska coś nie chciała czytać - sprawdzę przy okazji.

Aha pytanie do właściciela Sync 3 - mam sporo kontaktów obcojęzycznych (taka praca) - jak powinienem wymawiac imię "Justin" aby Sync 3 po polsku to zrozumiał. Inni członkowie zespołu to Jerome, Rick, Robin, Guenter, Sean Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 19:09   #3227
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widziałem chyba opcję w Sync , że czyta nazwę kontaktu - ma to chyba pomóc użytkownikowi poprawnie wymawiać - właśnie na wypadek jakiś słów obcojęzycznych - o ile pamiętam to chciałem to wypróbowac ale ta laska coś nie chciała czytać - sprawdzę przy okazji.

Aha pytanie do właściciela Sync 3 - mam sporo kontaktów obcojęzycznych (taka praca) - jak powinienem wymawiac imię "Justin" aby Sync 3 po polsku to zrozumiał. Inni członkowie zespołu to Jerome, Rick, Robin, Guenter, Sean Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bieber????????????
kruger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 19:36   #3228
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bieber????????????
Chińczyk - Li. Imiona przyjmuja zachodnie, aby można było ich odróżnić. Chinskie imiona i nazwiska mają po 2 - 3 litery i w książce adresowej byłoby 20-30 kolesi o tym samym imieniu i nazwisku (np. Lu Li) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sa bardzo kreatywni i ich imiona to: Cherry, Bruce, Hero, Jean-Claude, Jack, Hugh. Ciekawe jak Sync 3 coś takiego ogarnia? A jak Sync 3 ogarnia nazy albumów zachodnich wykonawców - jeśli chce się głosowo puścić jakąś muzykę. np. takie Rihanna, Police, Rag'n'Bone Man, Michael Buble
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 20:29   #3229
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] gdzie to można ustawić?
Sprawdź jak możesz. Muzykę, też można głosowo wybierać w sync2 np ze spotify z telefonu?
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 20:41   #3230
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

W Sync3 jak masz podłączony gwizdek USB z nagranymi empetrójkami, to mówisz do samochodu np.: "odtwarzaj Depeche Mode" i zaczyna grać płyta danego zespołu. To samo z tytułem utworu albo gatunkiem muzycznym (np.: "odtwarzaj rock"). Oczywiście utwory muszą mieć ID3 Tagi. System indeksuje sobie muzykę w momencie podłączania nośnika USB i potem można robić takie cuda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.