Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-01-2017, 11:39   #5171
tomsiw
ford::average
 
Avatar tomsiw
 
Zarejestrowany: 02-09-2015
Skąd: Katowice
Model: Ford Mondeo MK5 (LB)
Silnik: 1.5L EB 160KM A6
Rocznik: 2015
Postów: 104
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał robert2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie mam produkcję Maj 2016 i mam na szczęście R123A a nie ten syf.
Ciekawe od którego miesiąca wszedł do produkcji ten toksyczny syf.
No koledzy jak jest ten syf to w razie pożaru to nie gasimy tylko spie.....my.
Przepraszam za słownictwo ale to jest po prostu chore że tak toksyczny produkt jest dopuszczony do napełniania klim nieświadomych klientów, co mają pod maską i bez jakiegokolwiek ostrzeżenia ze strony sprzedawcy.
Myślę że w samochodzie jest jeszcze kilka skrajnie niebezpiecznych substancji np. paliwo lub kwas w akumulatorze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. One również są skrajnie niebezpieczne w przypadku pożaru lub rozszczelnienia.

tomsiw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 14:45   #5172
robert2
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 01-11-2009
Skąd: Lublin
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 TDCI180km
Rocznik: 2016
Postów: 74
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał tomsiw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę że w samochodzie jest jeszcze kilka skrajnie niebezpiecznych substancji np. paliwo lub kwas w akumulatorze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. One również są skrajnie niebezpieczne w przypadku pożaru lub rozszczelnienia.
Jasne że tak ale wpisz nazwę w google tego czynnika i zobacz jak się zachowuje w trakcie pożaru i jakie obrażenia mają ludzie poparzeni przez ten czynnik?.
robert2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 14:55   #5173
WZY
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Toruń,Żyrardów
Model: Był Mondeo Mk4,jeste Vignale 2.0 203km
Silnik: Był 2,2 tdci,jeste 2.0 203 km
Rocznik: 2009/2017
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Właśnie,obrażenia osób popażonych są przokropne,ja dlatego tak bardzo sie boje tego czynnika,wiem że nie powinienem zakładać od razu że będe mial wypadek ale tego nikt nie przewidzi.Wioząc rodzine nie chce miec swiadomości że podczas stłuczkik narażam ich bardziej niż kiedykolwiek.Jak by ktoś już przerobił to i zastosował zamias tego syfu zwykły czynik r 134 bym był wdzięczny za finfo gdzie bedzie można dokonać takiej zmiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WZY jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 17:42   #5174
microbot
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-07-2012
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2016
Postów: 41
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może ktoś kto ma 1.5 EB nagrałby dźwięk swojego motoru?
Mam dokładnie taki sam dźwięk rozgrzanego silnika. Nagrałem film i porównałem na słuchawkach. Kropka w kropkę. Nie będę nawet tego filmu wrzucał, bo po ciemaku nagrywałem i nic nie widać, ale dźwięk jest taki sam. Jakby maszyna grubym ściegiem szyła. Trzeba to pokochać, bo inaczej można zwariować.
microbot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 17:51   #5175
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - WIELKIE DZIĘKI !!! Właśnie dlatego fora są świetne - bo można uzyskać bezinteresownie pomoc i zaoszczędzić kupę czasu na jeździe do ASO i próbie uzyskania jakiejś sensownej informacji.

Czyli ogólna recepta jest taka - silnik w Mondeo należy uruchamiać przy zamkniętych drzwiach i oknach i przed otwarciem drzwi i wyjściem z auta koniecznie go wyłączyć. Wszystko w trosce o własne nerwy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 17:53   #5176
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli ogólna recepta jest taka - silnik w Mondeo należy uruchamiać przy zamkniętych drzwiach i oknach
Ale tylko benzynowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 19:20   #5177
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

O nie! 2.0 nie jeździ jak maszyna do szycia! Za to pali jak kombajn. ;-)
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 19:59   #5178
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

potwierdzam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 21:48   #5179
prokop123
ford::advanced
 
Avatar prokop123
 
Zarejestrowany: 20-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Vignale HB+Magnetic Grey+Nero 19"
Silnik: Będzie Q3 Sportback S line 2.0 PB, 4x4 245 KM
Rocznik: 2024
Postów: 267
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

A jest jakiś szanowny kolega z 2.0 z wawy ?
Chciałbym za odpowiednią flaszke zobaczyć/ posluchać auto przed zakupem.
Wiecej na priv

Ostatnio edytowane przez prokop123 ; 23-01-2017 o 10:36
prokop123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2017, 17:12   #5180
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Książka serwisowa podaje że przegladów diesla 2.0. co 2 lata i 30 tyś km. Ja nie robię rocznie 20 tyś. To co mam w serwisie pokazać się za 2 lata od odbioru auta (no chyba że 30 tyś będzie wcześniej lub dostanę komunikat)? Jak to się ma do przeglądu blachy - w książce jest napisane że po 12 miesiącach od wydania auta. To co diesel po roku ma tylko przeglądaną blachę? Czy można wymienić olej - nie chcę jeździć dłużej niz rok na oleju - jak to wygląda z punktu widzenia opłat? Ktoś się orientował?
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.