Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podkarpacka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-05-2018, 09:21   #1
alberto6
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 28-03-2015
Skąd: Rzeszów
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 5
Domyślnie Proszę o pomoc Focum MK2 radio Travelpilot FX

Witam,
Sprawa dotyczy radia z nawigacją Travelpilot FX.
Wydaje mi się, że wyczerpałem już większość możliwości, a moje radio nadal nie działa poprawnie. W mieście odbiór jest "w miarę poprawny" jednak wyjeżdżajac gdzieś poza miasto, lub na autostradzie pomiędzy ekranami akustycznymi czy w większych zagłębieniach terenu, niestety nie jest już kolorowo....radio gubi zasięg.
Jakie działania zostały podjęte:
W pierwszej kolejnosci został wymieniony bat anteny i stopka (jakieś lipne zamienniki), oraz wstawiona zewnętrzna antena GPS Fakra -brak poprawy.
Następnie wymiana stopki na orginalna (bez GPS) ,oraz bat (zamiennik) + wymiana kabla (orginalny ze szrotu) - dalej brak poprawy.
Radio zostało wysłane do firmy Besttronic do Poznania - radio wróciło z informacją że wszystko z nim powinno być ok......
Zrobione na prawdę sporo....a poprawy brak.
Zwracam się więc z prośbą do użytkowników wyżej wymienionego modelu, o udostępnienie radia w celu przetestowania go w moim aucie (krótki przejazd w okolicach Rzeszowa np. z właścicielem) i ewentualne sprawdzenie mojego radia w innym aucie.
Prośbę kieruje do osób z Rzeszowa lub niedalekiej okolicy. Za udostępnienie oczywiście sie odwdzięczę.
Jestem już bliski podjęcia decyzji zakupu jakiegoś "chińskiego" zamiennika....

alberto6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2018, 10:20   #2
alberto6
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 28-03-2015
Skąd: Rzeszów
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 5
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc Focum MK2 radio Travelpilot FX

Podbijamy temat....nie koniecznie musi to być Travelpilot....może być dowolne fordowskie radio, byle by wtyczka pasowała. Z góry wielkie dzięki.
alberto6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2018, 20:14   #3
forttres
ford::average
 
Avatar forttres
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-05-2011
Skąd: Dębica
Model: FOCUS MK3 FL
Silnik: 1.6 Ti-Vct 125 KM
Rocznik: 2016
Postów: 126
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc Focum MK2 radio Travelpilot FX

A może być to zwykłe fordowskie radio na płyty cd.
forttres jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2018, 22:19   #4
alberto6
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 28-03-2015
Skąd: Rzeszów
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 5
Domyślnie Odp: Proszę o pomoc Focum MK2 radio Travelpilot FX

Jasne. Może być. Mam nadzieję że wtyczka będzie pasowala....Zależy mi po prostu na tym, żeby wyeliminować jedną z dwóch opcji....albo radio do bani, albo kabel-stopka-bat. Jeżeli okaże się że radio, to jestem praktycznie zdecydowany na zakup Sony CD MP3....Napisz proszę tu lub na PW jakiś namiar (najlepiej tel). Dzięki za zainteresowanie tematem.
alberto6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.