Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-11-2017, 07:05   #41
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Nie działające USB

Używałem USB dzień w dzień i było ok , aż tu nagle wczoraj zdechło po odpaleniu auta , 5 minut wcześniej zgasilem i byłem w sklepie.
Odpaliłem a tu napis " nieznany wykonawca , nieznany utwór "
Czyli widzi USB a nie czyta . Do tego przy zapaleniu auta spaliła się jedną żarówka mijania.

Jedyny powód jaki ja zauważyłem to ten że zostawiłem w samochodzie zapalone światło w podsufitce.
Wiem że to żaden powód ale może jakieś śmieszne zwarcie zrobiło?

Żarówka wymienie ale z tym USB..... widzi a nie czyta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cóż to może być?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Poprawka. Samo zaczęło dziś działaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 12-11-2017 o 09:02
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2020, 15:21   #42
JacekB1973
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-11-2020
Model: C max
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2013
Postów: 0
Domyślnie Odp: Nie działające USB

Mam ten sam problem. Nie wiem jak mam się do tego zabrać. Wygląda na to że trzeba będzie rozebrać tunel i sprawdzić podłączenie USB. Chyba że komuś udało się rozwiązać w inny sposób.
JacekB1973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2020, 06:30   #43
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,512
Domyślnie Odp: Nie działające USB

Witam

Ja bym zaczął od sprawdzenia innego pendriva - mnie w samochodzie "padły" już 3 pendrivy

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2020, 14:41   #44
tomciozcch
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-01-2013
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 28
Domyślnie Odp: Nie działające USB

Witam
Mam trochę inny problem mianowicie przy wkładaniu pendrive gniazdo wpadało do środka. Może ktoś już miał taki problem i podpowie którędy tam się dostać?
tomciozcch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2021, 22:30   #45
max-mako
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 15-02-2021
Skąd: Czestochwa
Model: S-max
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 4
Question Odp: Nie działające USB

Cytat:
Napisał JacekB1973 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam ten sam problem. Nie wiem jak mam się do tego zabrać. Wygląda na to że trzeba będzie rozebrać tunel i sprawdzić podłączenie USB. Chyba że komuś udało się rozwiązać w inny sposób.
U mnie USB w schowku działa przez jakieś 5-20min po czym rozłącza i wyskakuje komunikat "USB Device disconnected" i po ponownym włożeniu pendrive'a widzi go znowu. Próbowałem z 5 pendrivmi różnych pojemności, czyszczone styki przy pomocy "contact cleaner" , format plików FAT32. najlepsze że miesiąc temu USB działało bez zarzutu. https://forum.fordclubpolska.org/images/icons/icon5.gif
max-mako jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2023, 17:02   #46
Lukio132
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-08-2016
Model: Focus MK2 Kombi Lift
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 15
Lightbulb Focus mk3 Trend - IPhone po USB

Siemanko,

Posiadam Focusa mk3 z 2011. Radio bez wyświetlacza - tylko mały pasek pokazujący stacje itp.

Posiadam w schowku gniazdo USB. Czy jest możliwość strumieniowania muzyki np. Spotify z iPhone? Kiedy podłączam po oryginalnym kablu wyskakuje, że nie rozpoznano USB.

Słyszałem, że nie możliwość aktualizacja softu. Niestety nie znalazłem dokładniej rozwiązania.

Czy posiada ktoś podobny problem, który został rozwiązany, bądź zna rozwiązanie bez wizyty w ASO i aktualizacji softu przez nich?
Lukio132 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2023, 17:12   #47
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,485
Domyślnie Odp: Focus mk3 Trend - IPhone po USB

Cytat:
Napisał Lukio132 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jest możliwość
Nie nie ma.

Wymiana radia, dodanie wiązki, modułu BT, kodowanie.
W gratach 650.
Roboty na 1.5-2h
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2023, 22:35   #48
Lukio132
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-08-2016
Model: Focus MK2 Kombi Lift
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Nie działające USB

Wiec tak - USB działa, telefon ładuje. Po przejściu w tryb USB po prostu wyskakuje, że nie rozpoznano urządzenia. Nie sprawdzałem na pendrive, ale skoro ładuje tel to wszystko jest Ok. Tak jak wspominałem, chce podłączyć iPhone. Dużo osób pisało, że radio rozpoznaje go wtedy jako IPod. Radio typ 1. Bez wyświetlacza - tylko podstawowa kreska pokazują fale i podstawowe info.
Lukio132 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus , ford , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.