Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-04-2019, 22:16   #1481
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Wciśnij przycisk RES wykałaczką jeśli to nie pomoże jeszcze raz apdate i mcu. Coś sknociles to nie jest problem duży ale może być tak że w recovery mode będziesz musiał iść i zrobić FACTORY reset.
Pierwsze RES potem pomyslimy

yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2019, 22:46   #1482
czachorw
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-03-2009
Skąd: Bytom
Model: S Max
Silnik: 2.0.tdci
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam czy ktoś już instalował w stacji BOSION aktualizacje do Anfroida 8.0 wraz z MCU z postu podanego przez kolęge Yarisa1 ,Androida zainstalowałem ale wraz z sugestią nie instalowałem MCU i nie wiem czy jest bezpieczny i jakie wprowadza zmiany.
czachorw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 06:14   #1483
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wciśnij przycisk RES wykałaczką jeśli to nie pomoże jeszcze raz apdate i mcu. Coś sknociles to nie jest problem duży ale może być tak że w recovery mode będziesz musiał iść i zrobić FACTORY reset.
Pierwsze RES potem pomyslimy
Robilem ten reset drucikiem, wracalem tez do ustawień fabrycznych, nic to nie dało, próbowałem update jeszcze raz ale po wsadzeniu pendrajwa nie ma zadnej interakcji radia, tak samo z karta sd i mcu

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 06:49   #1484
lukasek85
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-03-2017
Skąd: Zawiercie
Model: EDGE
Silnik: 2.0TDCi Bi-Turbo
Rocznik: 2018
Postów: 52
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

mondziak miałem dokładnie to samo... żaden przycisk nie działał i cały czas mrugał gps... U mnie pomogła instalacja systemu i mcu od nowa... Winowajcą tej bolączki jest zaznaczenie w opcjach radia DSP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przypomnij sobie czy tego nie zaznaczyłeś przypadkiem. Dla jasności... mam radio BOSION BX-440

Ostatnio edytowane przez lukasek85 ; 19-04-2019 o 06:52
lukasek85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 06:56   #1485
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał lukasek85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mondziak miałem dokładnie to samo... żaden przycisk nie działał i cały czas mrugał gps... U mnie pomogła instalacja systemu i mcu od nowa... Winowajcą tej bolączki jest zaznaczenie w opcjach radia DSP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przypomnij sobie czy tego nie zaznaczyłeś przypadkiem. Dla jasności... mam radio BOSION BX-440
Zaznaczyłem.... (brawo ja) , i jak ten system, od nowa zainstalować? Tak jak pisalem wyżej wkladam pena i nic

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 07:43   #1486
lukasek85
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-03-2017
Skąd: Zawiercie
Model: EDGE
Silnik: 2.0TDCi Bi-Turbo
Rocznik: 2018
Postów: 52
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

koledzy pokazuje Wam wizualizację czujników parkowania na radiu BOSION BX-440 jak włączycie bieg wsteczny i włączy się kamera... u mnie nic nie wyświetla (poza obrazem z kamery) i nie wiem co mam zrobić... fajnie by było to mieć
lukasek85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 08:35   #1487
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał mondziak07 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaznaczyłem.... (brawo ja) , i jak ten system, od nowa zainstalować? Tak jak pisalem wyżej wkladam pena i nic

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Tylko mcu spróbuj
Jeśli nie pomoże bo nie będzie widział karty
Wejdź do recovery mode
Trzymaj przycisk power aż zacznie mrugać podświetlenie
Próbuj kilka razy aż ci wyjdzie
Jak już ci się uda to
Krótkie wciśnięcie przycisku power wybierasz funkcję długie akceptujesz
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 08:44   #1488
lukasek85
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-03-2017
Skąd: Zawiercie
Model: EDGE
Silnik: 2.0TDCi Bi-Turbo
Rocznik: 2018
Postów: 52
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

yaris w radiu bosion nic nie daje trzymanie przycisku power (sprawdzone osobiście) Trzeba po prostu wrzucić ten plik mcu na karte micrSD i wpiać kartę w slot MAP... włączasz radio i ładuje się zielony pasek aż pojawia się komunikat w lewym górnym rogu ok. Następnie wyłączasz radio, wyjmujesz kartę i włączasz radio. Wszystko mondziakowi opisałem na pw.
lukasek85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 09:01   #1489
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał lukasek85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yaris w radiu bosion nic nie daje trzymanie przycisku power (sprawdzone osobiście) Trzeba po prostu wrzucić ten plik mcu na karte micrSD i wpiać kartę w slot MAP... włączasz radio i ładuje się zielony pasek aż pojawia się komunikat w lewym górnym rogu ok. Następnie wyłączasz radio, wyjmujesz kartę i włączasz radio. Wszystko mondziakowi opisałem na pw.
No Tak zbyt dużo petentów pomyliłem radia miałem na myśli ISUDAR
Znasz temat pokieruj kolegę

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 21-04-2019 o 08:55
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2019, 15:26   #1490
mondziak07
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 49
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Dzięki Panowie za pomoc, okazalo sie ze wystarczy usunąć/wyłączyć te choróbstwo dsp i gra gitara. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ale

Mam kolejne pytanie, czy da sie pominac ekran ladowania androida i zrobić żeby od logo forda od razu skoczylo do ekranu głównego? Bosion bx440

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
mondziak07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.