Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-09-2019, 20:32   #1
Psycho1920
ford::amateur
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 05-09-2019
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie po wbiciu wstecznego jest jeden krotki sygnal i zaraz po nim ciagly sygnal i tyle.

Witam

Czytam i czytam te porady dotyczace PDC ale u mnie nadal problem... po wbiciu wstecznego jest jeden krotki sygnal i zaraz po nim ciagly sygnal i tyle.

Myslalem ze wina haka wiec go usunalem ale nadal to samo...

Czujniki kazdy jeden cyka i wibruje przy dotknieciu podczas ciaglego sygnalu wiec sa sprawne.

MK3 kombi mam u siebie zmieniarke z tylu i naped z navi... nie widze tam nigdzie centralki od PDC jest ona widoczna czy wszystkie napedy trzeba wyciagnac ??

Jeszcze jedno czytalem instrukcje resetu PDC ale gdzie ja znajde ten caly przekaznik ktory trzeba wyjac ?? Bo w instr o tym nie jest wspomniane... tylko ze w bagazniku.

Juz mnie irytuje ten ciagly dzwiek na wstecznym bylbym wdzieczny za pomoc.

Psycho1920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2019, 07:34   #2
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: po wbiciu wstecznego jest jeden krotki sygnal i zaraz po nim ciagly sygnal i tyl

Sygnał awarii, jeśli jesteś pewien sprawności czujników (ew podłącz komputer) to szukaj po wiązce.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2019, 10:28   #3
Psycho1920
ford::amateur
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 05-09-2019
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie Odp: po wbiciu wstecznego jest jeden krotki sygnal i zaraz po nim ciagly sygnal i tyl

Jak dokladnie idzie ta wiazka w kombi ??
Niby test na palec byl ok wszystkie czujniki wibruja wiec powinny byc sprawne
Psycho1920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2019, 20:47   #4
artur-p
ford::average
 
Avatar artur-p
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 25-01-2006
Skąd: Dębica
Model: Mk4 Titanium X; Mk5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI 163KM; 2.0 TDCI 150KM
Rocznik: 2011; 2017
Postów: 141
Domyślnie Odp: po wbiciu wstecznego jest jeden krotki sygnal i zaraz po nim ciagly sygnal i tyl

Witam.
O ile pamiętam patrząc od tyłu wiązka szła od lewej do prawej. U mnie centralka PDC i bezpiecznik były ukryte za wygłuszeniem po lewej stronie bagażnika. Tez tak miałem, niby wszystkie działały 'na palec' ale jeden raz działał raz nie i skończyło się wymianą. Dobrze je wyczyść (lekko wilgotną szmatką), wsiadaj do bagażnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i sprawdzaj.
__________________
było - Mondeo z 2001 2.0TDDI;Mondeo z 2006 2.0TDCI, kombi GHIA teraz jest prywatnie Mondeo Mk4 2.0TDCI Titanium X ; 140PS >163PS by SRS; convers+ by Orion512 oraz służbowe Mondeo Mk5 2.0TDCI Titanium 150PS. Jakoś nie mogę sie rozstać z tą marką
artur-p jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.