Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-03-2019, 11:55   #1
fuji
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2018
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 93
Domyślnie Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Niestety jeszcze go nie mam i nie wiadomo ile to jeszcze potrwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na razie dojrzewam do rezygnacji z ST-Line i wzięcia ST.

fuji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2019, 12:24   #2
peteres
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-02-2019
Model: nie-Ford
Silnik: benzynowy
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał fuji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety jeszcze go nie mam i nie wiadomo ile to jeszcze potrwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na razie dojrzewam do rezygnacji z ST-Line i wzięcia ST.
A juz wiadomo jakie ceny i kiedy mozna zamawiac?
peteres jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-03-2019, 13:13   #3
fuji
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2018
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 93
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał peteres Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A juz wiadomo jakie ceny i kiedy mozna zamawiac?
Brak jeszcze cen na ST. Produkcja ma ponoć ruszyć w maju.
Wreszcie mój wszedł na produkcję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Odbiór kwiecień/maj.
fuji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2019, 11:01   #4
damiancd
ford::average
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 25-02-2019
Skąd: Bydgoszcz
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: 2000
Postów: 58
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Jak tam koledzy co zamawiali foke w ostatnim czasie? Ja nadal czekam na info kiedy wejdzie na produkcje (zamawiałem na początku marca)
damiancd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2019, 11:02   #5
fuji
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2018
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 93
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Moja zamówiona w listopadzie i ponoć weszła na produkcję w ubiegłym tygodniu, gdzie odbiór miał być do 15.03
fuji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2019, 12:18   #6
vegeciak
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-03-2019
Model: a
Silnik: a
Rocznik: a
Postów: 230
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Octavia, Golf i Leon odpadły bo to stare modele, a na nowe nie mam czasu czekać. Astra w ogóle do mnie nie przemawia, proceed odpadł bo to nie kombi, więc na placu boju został focus i ceed (hyundai i30 odpadł w konfrontacji z kia).
Mój wybór dokonywał się w zasadzie identyczne. VAGi i 308 za stare (a nie mam czasu czekać na nowe), Astra też powoli robi się leciwa i do mnie nie przemawia, a i30 to w środku plastikowa wanna o koreańskiej stylistyce. Z tym że ja szukałem hatchbacka, więc do zestawienia dorzuciłem jeszcze Mazdę i Hondę. Nową trójkę skreślił wolnossący silnik z archaicznymi osiągami (prawie 11s do setki), Civic odrzucił mnie "kosmicznym" i mało spójnym designem. Koniec końców, tak jak u Ciebie, na placu boju został Focus i Ceed (i z podobnych powodów wygrała propozycja Forda) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał funuman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Finalnie przy konfiguracji za 100tyś można liczyć na kwotę 85000?
Jak najbardziej. Nawet jeśli nie usłyszysz dokładnie 85 tysięcy, to bez większych problemów bardzo się do tej kwoty zbliżysz. Tylko musisz odwiedzić przynajmniej kilku dealerów Forda, bo tu rozbieżności są ogromne (i to nawet w ramach jednego miasta, u mnie dochodziły do 7-8 tysięcy na tej samej konfiguracji).
Cytat:
Napisał damiancd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak tam koledzy co zamawiali foke w ostatnim czasie? Ja nadal czekam na info kiedy wejdzie na produkcje (zamawiałem na początku marca)
Zamawiałem Focusa 2 tygodnie temu i też nie dostałem żadnej informacji co z zamówieniem. Tylko że ja mam termin odbioru ustalony na koniec czerwca, więc czekam spokojnie i nie bombarduję dealera telefonami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vegeciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2019, 12:46   #7
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał vegeciak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nową trójkę skreślił wolnossący silnik z archaicznymi osiągami (prawie 11s do setki)
Z tą nową mazdą to rzeczywiście są jajca niemożebne. Pop pierwsze, z tyłu beleczka, a po drugie tylko jedna wersja silnika, i to najsłabsza? Osiągi ma gorsze niż poprzednia generacja w najsłabszej wersji 120 KM/210 Nm. Jak oni to zrobili? Może to GPF tak go dusi?

Takie coś za sto tysięcy? Dla kogo to jest oferta?
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2019, 13:14   #8
vegeciak
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-03-2019
Model: a
Silnik: a
Rocznik: a
Postów: 230
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może to GPF tak go dusi?
Nie mam pojęcia (tam chyba nie ma GPFu), ale takie osiągi w samochodzie (i to ledwie kompakcie!) za grubo ponad 100 tysięcy to moim zdaniem spore nieporozumienie ("moja" konfiguracja ze skórzaną tapicerką wyszła za ok. 120).

Na obronę Mazdy powiem tylko tyle, że w środku jest jednak przepaść między nową trójką, a całą resztą kompaktów - faktycznie czuje się jak w klasie premium. Tylko co z tego, skoro samochód "nie jedzie", jest ciasny i ciemny z tyłu, a bagażnik ma jeszcze mniejszy niż Focus czy Astra. Auto jest kompletnie niepraktyczne - w sam raz dla żony bogatego biznesmena, która potrzebuje czegoś wyłącznie na dojazdy do salonu urody albo galerii handlowej...
vegeciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2019, 13:20   #9
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał vegeciak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(tam chyba nie ma GPFu)
Wlasnie to jest chyba dla Mazdy glowny "ficzur" i zaleta tego silnika. No jakby malo mnie to interesuje, bo mocniejsze wolnossaki o tej pojemnosci mozna bylo kupic 30 lat temu.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2019, 14:25   #10
damiancd
ford::average
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 25-02-2019
Skąd: Bydgoszcz
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: 2000
Postów: 58
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Panowie, do Mazdy 3 ma wejść nowy silnik 182KM z kompresorem, za 3-4 miesiące powinien być - według mnie strzał w stopę z wypuszczaniem tego 122KM jeszcze z 6 biegowym automatem, mogli się już wstrzymać z wypuszczeniem modelu do czasu wyjścia tego 182KM. Podobno ta belka nie taka zła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - ja mam odbiór na 31 lipca, ale patrząc po ostatnich rewelacjach, że auto dopiero po 4 miesiącach wchodzi na produkcje to dopytuje co i jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
damiancd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.