Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-05-2023, 15:16   #941
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,649
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Wymiana (ale najpierw określenie stanu) łańcucha rozrządu w 2.0 TDCI - jak myślicie gdzie się udać?
Przy wymianie oleju zauważyłem, że jest chyba zbyt luźny - dobrze gdyby ktoś z głową na to popatrzył i ewentualnie wymienił.

cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2023, 15:32   #942
dejon
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 24-05-2017
Skąd: Warszawa
Model: Ford Fiesta MK7
Silnik: 1.4 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam kto z Warszawy może zrobić kluczyk? Imobilajzer.. kiedyś już był ktoś kto przyjechał i zrobił zakodowal.. tylko kontakty mi uciekły . Krzysiek czy jakoś tak podaje namiary jak by co proszę o kontakt. 692369684. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
dejon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2023, 15:48   #943
Autheable
ford::amateur
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 04-07-2021
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Model: Ford Focus MK3 Lift
Silnik: 1.5 TDCI (120KM)
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymiana (ale najpierw określenie stanu) łańcucha rozrządu w 2.0 TDCI - jak myślicie gdzie się udać?
Przy wymianie oleju zauważyłem, że jest chyba zbyt luźny - dobrze gdyby ktoś z głową na to popatrzył i ewentualnie wymienił.

Uderzaj prosto do BS Service, Czardasza 8, 02-169 Warszawa. Właściciel to Paolo znany m.in. z forum MondeoKlubPolska.

Serwisuję u niego swojego FF MK3 FL i złego słowa nie mogę powiedzieć. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Autheable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2023, 16:51   #944
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,649
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

O, jakoś wcześniej nie trafiłem na nich.
I blisko mnie.
Będe się umawiał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2023, 15:27   #945
jarowo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-03-2008
Skąd: W-wa
Model: MKII/MKIII/MKIV/S-Max/C-Max/Kuga2012/Kuga2018
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 243
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Hej, montował ktoś ostatnio hak w swoim bolidzie?
Polecicie kogoś?
Z góry dziękuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było Mondeo MK II, III, IV, S-max, obecnie jest C-Max ....
jarowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2023, 09:27   #946
jadzior
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 06-09-2012
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus Kombi MK2
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Re: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Pacjent: Ford Focus MK2 2009 po lifcie 2l benzyna z fabrycznym gazem, przejechane 175k.
Co mu dolega: falujace obroty na zimnym i cieplym (znikaja po chwili), uciekający płyn z chłodnicy (prawdopodobnie coś przy zbiorniczku), zapocenia na silniku, wymiana oleju/filtrów, wymiana filtrów gazowych i co tam potrzeba (nie ogarniam gazu...).
Co potrzeba: jakis uczciwy mechanik, który się tego podejmie - wskaże co jest do roboty oczywiście nie za milion monet (no chyba, że bedzie trzeba bez naciągania) w Warszawie.
Wszelkie propozycje mile widziane ��
jadzior jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2023, 13:44   #947
hans01
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-10-2017
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 142
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał Bierut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Solid Garage.
... okazało się, że włożyli jakieś badziewie „no name”. Zgodnie z fakturą powinien być Filtron (na to się zgodziłem). Znowu telefon, a pani z biura mi tłumaczy, że zdarza się, że zamiast Filtrona wkładają „niemiecki” zamiennik. ... Oszukano mnie wiec wkładając jakieś chińskie badziewie.
No to mnie zmartwiłeś. Jakiś czas temu wymieniałem tam piastę tył. Poprosiłem o SKF i dostałem potwierdzenie, że zostało zomontowane SKF, na fakturze też SKF. Niestety raczej tego nie zweryfikuję, chyba że na części są gdzieś wybite numery. Parę lat temu miałem w ręcę taką piastę, ale nie pamiętam, czy coś na niej było.
Swoją drogą wpisywanie na fakturze nieprawdy to nie jest już .... fałszerstwo lub poświadczenie nieprawdy?
hans01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2023, 14:49   #948
Blackwater145
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-11-2015
Model: Galaxy Mk3
Silnik: Duratec HE 2.0 145KM benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 4
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam - popsuł mi się Ford Galaxy (2006, 2.0 benzyna bez gazu, 260k km przebiegu). Wygląda na poważniejszy problem z silnikiem.

Silnik po długim kręceniu odpalał bardzo słabo, pracował jakby na jednym cylindrze i zaraz potem gasł, brak mocy zupełny, nie dało się jechać.
Jeden mechanik sprawdził kompresję i stwierdził że pracuje tylko jeden cylinder, w pozostałych jest jakiś płyn. Podejrzenia to uszkodzenia głowicy bądź uszczelki, ale ciężko cokolwiek powiedzieć.

Szukam dobrego mechanika z Warszawy lub okolic, który kompleksowo to zdiagnozuje i ewentualnie podejmie się naprawy (nie ASO). Polecicie kogoś?
Blackwater145 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2023, 11:17   #949
esik_az_eso
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 28-02-2012
Skąd: warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 SCTi EcoBoost
Rocznik: 2010
Postów: 92
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał Blackwater145 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam - popsuł mi się Ford Galaxy (2006, 2.0 benzyna bez gazu, 260k km przebiegu).

Szukam dobrego mechanika z Warszawy lub okolic, który kompleksowo to zdiagnozuje i ewentualnie podejmie się naprawy (nie ASO). Polecicie kogoś?
Paweł - BS Service, Czardasza 8 - 791 744 660
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

złoty człowiek
esik_az_eso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2023, 10:25   #950
kulik
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 29-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: Służbowy...
Silnik: 1.7 diesel
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cześć,
Chcę porządnie przed zakupowo przejrzeć mondeo Mk 5 2.0 diesel. Kiedyś pojechałbym na Szczotkarską. Gdzie teraz taką diagnostykę fest zrobię w Warszawie i nie wtopię?
kulik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
abscar , serwis , szczotkarska



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.