Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-03-2020, 10:17   #2221
semich14
ford::beginner
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 18-09-2017
Skąd: sztum
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 tdci i 150 koni
Rocznik: 2017
Postów: 25
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał sopelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie z trochę innej beczki. Czy złącza USB od radia służącego do podłączenia pendrive, można użyć jako zasilania do wideorejestratora? Wtedy przy włączeniu radia z automatu włączy się kamerka.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Ja tak mam zrobione, w schowku kabel USB do niego podłączona kamerka. Po przekręceniu kluczyka odpala się radio razem z kamerką

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

semich14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2020, 13:07   #2222
beribazoo
ford::beginner
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 02-09-2012
Skąd: Wwa
Model: S-Max
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 48
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Pajka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stałem się, mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem, radia Bosion 4/64 GB. Do tej pory siedziało dotykowe radio NX DVD. No i zaczęły się problemy...zakupiłem panel sterowania klimatyzacji, podłączyłem, wszystko OK. Po ponownym włączeniu zapłony żadnej reakcji z panelu. Gdzieś wyczytałem, że to może być problem z konfiguracją jakiegoś modułu ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), gdzie określony jest rodzaj radia, NX ma wbudowany panel klimy, tutaj jest oddzielnie. Czy ktoś miał podobny problem? Bezpieczniki sprawdzone, czy panel wyzionął ducha czy po prostu trzeba coś skonfigurować?
Czeka mnie podobna operacja. Mam Travelpilot NX SD, dokupiłem ramkę wraz z panelem klimatyzacji i stoję przed wyborem radia. Czy to było plug&play czy jeszcze trzeba wymieniać jakieś ramki w kieszeni, przejściówki do anteny fm, itp. itd.?
beribazoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2020, 08:13   #2223
Pajka
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-05-2016
Skąd: Ostróda
Model: S Max
Silnik: 2.0 TDCI 180 KM Automat
Rocznik: 2018
Postów: 21
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Musisz jeszcze wymienić kieszeń radia (przykładowa aukcja [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), od razu wytnij wewnętrzne ścianki, u mnie odstawała wtyczka od anteny GPS. Reszta plug&play
Na ali można kupić radio z dostawą z Polski, na allegro te same radio jest jakieś 30-40% droższe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., nie dostając nic więcej, bo sprzedający kupuje w Twoim imieniu a nie kupujesz od niego.
Pajka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2020, 20:06   #2224
Dersky
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2016
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Wczoraj radio samoczynnie mi zresetowalo. Przy wlaczeniu. Samo wrocilo do ustawien fabrycznych. Jakos pomysl czemu tak sie stalo. Jesli to sie zdaza, to jak czesto? Moze to jakas wada radia? Radio Bosion.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dersky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2020, 22:24   #2225
GTS23
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-10-2017
Model: S-Max MK2
Silnik: 2.0 tdci 180
Rocznik: 2015
Postów: 100
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

U mnie też Bosion się sam zresetował. Chińczyk podesłał mi aktualizację do Android 10, ale też już odnotowałem reset.
Trochę to mnie wku tzn. wnerwia, bo muszę od nowa zapisywać stacje FM (i wyłączać buzzer).
Miałem ten reset chyba ze 4-5 razy i chyba za każdym razem miałem włączone mapy google, może to zbieg okoliczności, ostatnio za wiele nie jeździłem, ale żadnego resetu nie odnotowałem.
Za to po aktualizacji equalizer przestał działać prawidłowo.
Wcześniej, jak np. podbiłem basy, to było to odczuwalne, teraz praktycznie nic się nie dzieje.
Jak wybiorę sobie któryś z trybów, np. rock, to czuć, że eq zmienił ustawienia, ale wystarczy, że w tym trybie spróbuje podkręcić bas, to efekt jest taki, że bas zanika, a i reszta dźwięków się zmienia na gorsze.
Tak teraz pomyślałem o jakiejś apce pod eq.
GTS23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2020, 05:57   #2226
Dersky
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2016
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja mam juz androida 10. Co za bzsens. Mialem powgrywane aplikacje. Jakas zwoja muzyke. Wszystko wyczyszczone. Zaprogramowac radio to nie problem. Ale wszystkie aktualizacje, mapy, ustawienia... wtf??


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dersky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2020, 07:18   #2227
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Nie znam ustawień BOSION w szczególności na PX6 powiedzcie czy : macie auto uśpienie w ustawieniach lub czy z rana gdy pierwszy raz uruchamiasz silnik radio startuje od razu czy za każdym razem od nowa się uruchamia.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2020, 07:37   #2228
Pajka
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-05-2016
Skąd: Ostróda
Model: S Max
Silnik: 2.0 TDCI 180 KM Automat
Rocznik: 2018
Postów: 21
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja miałem podobnie, 2 dni z rzędu, rano po włączeniu zapłonu na ekranie "ERASING" i wszystko wracało do ustawień fabrycznych. Grzebałem w ustawieniach, musiałem coś zmienić bo już jest ok, tylko nie mam pojęcia co.

Google maps - czy też macie po angielsku mimo wybrania polskiego języka w głównych ustawieniach?
Pajka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2020, 11:05   #2229
GTS23
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-10-2017
Model: S-Max MK2
Silnik: 2.0 tdci 180
Rocznik: 2015
Postów: 100
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - radio od nowa się uruchamia @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - google maps -u mnie wystarczyło je zaktualizować i się pojawił j.polski.
GTS23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2020, 17:11   #2230
Dersky
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2016
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Nie znam ustawień BOSION w szczególności na PX6 powiedzcie czy : macie auto uśpienie w ustawieniach lub czy z rana gdy pierwszy raz uruchamiasz silnik radio startuje od razu czy za każdym razem od nowa się uruchamia.


Rano od nowa. W ciagu dnia mam ustawione uspienie do 30 min. Wiec do 30 min staruje mi/startowalo pd razu, potem od nowa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dersky jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.