Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-12-2019, 16:52   #11
2011
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 18-12-2018
Skąd: Wrocław
Model: Galaxy
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 10
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Zgadza się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale tak jak pisałem oryginalne zagłówki są w sprzedaży bez "osprzetu". Jak ktoś się skusi, to tylko kasę popłynie bo nie sa ani praktyczne ani proste w instalacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2011 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2019, 16:55   #12
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Cytat:
Napisał 2011 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadza się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale tak jak pisałem oryginalne zagłówki są w sprzedaży bez "osprzetu". Jak ktoś się skusi, to tylko kasę popłynie bo nie sa ani praktyczne ani proste w instalacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest parę ofert z kompletami którymi się interesowałem ale za każdym razem pukałem się w czoło że to zbyt archaiczne żeby zawracać sobie głowę. Chociaż korci ;]
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2019, 18:52   #13
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,024
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Po pierwsze - oczywiste - da się! Kto wie jak, dołoży zgodnie z fabryką bez większego problemu.

Po drugie - oczywiste - po co? Kompletny archaizm: monitory zbyt małe, żeby na nich komfortowo oglądać, a nawet jeśli, to prawie nikt dzisiaj (w dobie transmisji online) nie odtwarza filmów z płyt.
Nie warto dziurawić foteli. W przypadku S-MAX'a już wolę swoje szuflady i stoliki, z których rówież nie korzystam.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2019, 19:22   #14
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po pierwsze - oczywiste - da się! Kto wie jak, dołoży zgodnie z fabryką bez większego problemu.

Po drugie - oczywiste - po co? Kompletny archaizm: monitory zbyt małe, żeby na nich komfortowo oglądać, a nawet jeśli, to prawie nikt dzisiaj (w dobie transmisji online) nie odtwarza filmów z płyt.
Nie warto dziurawić foteli. W przypadku S-MAX'a już wolę swoje szuflady i stoliki, z których rówież nie korzystam.


Zgadza się ale wiesz że to miałaby być sztuka dla sztuki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szkoda z Ford w polifcie nie udoskonalił tego rozwiązania i nie wstawił chociaż blu-ray i lepszych LCD. To już by wystarczyło.
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2020, 23:14   #15
GTS23
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-10-2017
Model: S-Max MK2
Silnik: 2.0 tdci 180
Rocznik: 2015
Postów: 100
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Ktoś może podrzucić schemat albo jakąś instrukcję montażu tych monitorów?
Kupiłem fotele z tym ustrojstwem, niestety bez wiązki z podłogi.
Jak już mam, to chętnie bym podłączył.
GTS23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2020, 23:57   #16
radkor
ford::professional
 
Avatar radkor
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: VOLVO V40
Silnik: 1.6EB
Rocznik: 2013
Postów: 1,144
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Strona 102 i 103
__________________
Było Mondeo Mk4 2.2TDCi 2010 -> jest Volvo V40 1.6EB 2013
radkor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2020, 14:27   #17
GTS23
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-10-2017
Model: S-Max MK2
Silnik: 2.0 tdci 180
Rocznik: 2015
Postów: 100
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Podziękował!
GTS23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2020, 19:32   #18
GTS23
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-10-2017
Model: S-Max MK2
Silnik: 2.0 tdci 180
Rocznik: 2015
Postów: 100
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Podłączyłem dvd wg schematu (2x zasilanie, 1x podświetlanie, 1x masa), ale tylko włącz/wyłącz się podświetla, zero reakcji na jakikolwiek przycisk.
Chyba napęd powinien zadziałać? LCD się nie podświetla, może w tym momencie trzeba kod wpisać i dlatego nic się nie dzieje?
Nigdy nie widziałem, jak to funkcjonuje, a instrukcji coś nie mogę namierzyć od tego sprzętu.
GTS23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2020, 21:48   #19
radkor
ford::professional
 
Avatar radkor
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: VOLVO V40
Silnik: 1.6EB
Rocznik: 2013
Postów: 1,144
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , pomożesz koledze w tej kwestii? Nie pamiętam czy bawiłeś się już z DVD.
__________________
Było Mondeo Mk4 2.2TDCi 2010 -> jest Volvo V40 1.6EB 2013
radkor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2020, 22:35   #20
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Odp: Dołożenie oryginalnego DVD i monitorów LCD w zagłówki (Family Entertainment Syst

Cytat:
Napisał radkor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , pomożesz koledze w tej kwestii? Nie pamiętam czy bawiłeś się już z DVD.


Nie bawiłem i nie będę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Uznałem że to będzie jeden z 2-3 modów, którego na pewno nie zrobię - szkoda mi „pruć” fotele i wymieniać wiązkę podłogową dla archaicznego DVD. Chociaż korciło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.