Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-08-2017, 22:55   #11
Karolsxp
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-05-2014
Skąd: Elbląg
Model: Focus S mk2
Silnik: 1.8
Rocznik: 2005
Postów: 55
Domyślnie Odp: Trzęsie autem na 2 biegu

Cytat:
Napisał RAFIXX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem na myśli dodatek do oleju firmy ceramizer który zmniejsza tarcie elementów metalowych układ korbowo tłokowy . regenerując je i to skutkuje płynniejszą pracą silnika = wyeliminowanie wibracji . Mi pomogło a i tak nikt przyczyny mechanicznej nie jest w stanie odnaleźć w prawie każdym Focus MK2
Trzeba będzie zakupić bo pieniądze nie duże a może akuratGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Karolsxp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2017, 06:26   #12
K@mix
ford::advanced
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 18-01-2011
Skąd: Białe Błota/Bydgoszcz
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 400
Domyślnie Odp: Trzęsie autem na 2 biegu

Zdaj relacje jak zadziałało
K@mix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2017, 09:42   #13
RAFIXX
ford::advanced
 
Avatar RAFIXX
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 31-05-2013
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: Focus mk2 kombi
Silnik: 1.6 TDCi Duratorq 109KM DPF-był
Rocznik: 2005 Ledwo dotarty 350tyśKM +
Postów: 267
Domyślnie Odp: Trzęsie autem na 2 biegu

Ja użyłem 3dawki z rzędu ze względu na przebieg. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 324 obecnie z 30tyś km już po ceramizacji bez dodatku , teraz będę robił płukankE bo odrazu olej czarny się robi

Ostatnio edytowane przez RAFIXX ; 09-08-2017 o 09:45
RAFIXX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2017, 15:27   #14
krisuckpl
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-11-2016
Skąd: Kielce
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2007
Postów: 14
Domyślnie Odp: Trzęsie autem na 2 biegu

Cytat:
Napisał Karolsxp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja tak podejrzewam drążek reakcyjny co trzyma z tyłu silnik lewą półoś krótką czy może drążki albo końcówki czy wahacz? Dzięki za wszelką pomocGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego przerabiałem podobny temat w Kia 1.9 crdi, sprawdzone i rozłożone z zawieszenia wszystko, łapy silnika i skrzyni również, a winne koniec końców okazało się sprzęgło, łapało dobrze, ale gdzieś się na tyle wyrobiło że na niskich obrotach przenosiło drgania jak jelcz mpk xD po wymianie spokój.
krisuckpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2017, 16:55   #15
RAFIXX
ford::advanced
 
Avatar RAFIXX
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 31-05-2013
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: Focus mk2 kombi
Silnik: 1.6 TDCi Duratorq 109KM DPF-był
Rocznik: 2005 Ledwo dotarty 350tyśKM +
Postów: 267
Domyślnie Odp: Trzęsie autem na 2 biegu

To nie sprzęgło . ja wymieniłem u siebie na sachs zestaw z kołem dwumasowym a i tak drżał . ford to nie Kia
RAFIXX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2017, 18:37   #16
Karolsxp
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-05-2014
Skąd: Elbląg
Model: Focus S mk2
Silnik: 1.8
Rocznik: 2005
Postów: 55
Domyślnie Odp: Trzęsie autem na 2 biegu

No do sprzęgła to na końcu będę jak coś bo i tak mnie czeka dwumas wymiana ale jeszcze mogę latać tak więc zajmę się tymi drobnostkami jak drążek reakcyjny sprobuje ten ceramizer a dalej będę myślałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kolega kamix tez ma więc jak nie ja to może on coś znajdzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzieki za wszelkie infoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Karolsxp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2017, 22:21   #17
RAFIXX
ford::advanced
 
Avatar RAFIXX
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 31-05-2013
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: Focus mk2 kombi
Silnik: 1.6 TDCi Duratorq 109KM DPF-był
Rocznik: 2005 Ledwo dotarty 350tyśKM +
Postów: 267
Domyślnie Odp: Trzęsie autem na 2 biegu

Dodam że wymiana poduszek nic nie pomaga . bo na uszkodzonej tej reakcyjnej to będzie stuK i czuty luz przy dodaniu i odjeCiu gazu.
RAFIXX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 14:38   #18
Karolsxp
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-05-2014
Skąd: Elbląg
Model: Focus S mk2
Silnik: 1.8
Rocznik: 2005
Postów: 55
Domyślnie Odp: Trzęsie autem na 2 biegu

Ceramizer zakupiony i zaaplikowanyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz powolna jazda 200kmGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ciężko będzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Karolsxp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 15:42   #19
K@mix
ford::advanced
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 18-01-2011
Skąd: Białe Błota/Bydgoszcz
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 400
Domyślnie Odp: Trzęsie autem na 2 biegu

czekam na efekty
K@mix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2017, 00:07   #20
K@mix
ford::advanced
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 18-01-2011
Skąd: Białe Błota/Bydgoszcz
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 400
Domyślnie Odp: Trzęsie autem na 2 biegu

Cytat:
Napisał Karolsxp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ceramizer zakupiony i zaaplikowanyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz powolna jazda 200kmGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ciężko będzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I jak?
K@mix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.