Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-08-2017, 13:21   #11
L0rdF0rd
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

@slawek-kali

Dzięki. Napisałem do Ciebie PW w tej sprawie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 19:01   #12
L0rdF0rd
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

Dzwoniłem pytać o tego zielona Fusiona. Facet mówił, że go "wziął" jak stał w komisie i 9500 zł musi za niego wziąć. xD

Jak mu zwróciłem uwagę na klapę i kolor nadkoli w komorze silnika (dzięki Wam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) to się zdziwił i stwierdził, że nawet nie zwrócił na to uwagi. Ponoć jutro ma wrócić z Niemiec i to dokładnie sprawdzić.

Samochód do 115k ma historię serwisową. Obecnie na liczniku nieco ponad 130k. Być może tak mało, bo ktoś go skasował przy 130k i potem czekało dłuższy czas na poskładanie "do kupy"?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 20:31   #13
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Aspirujący do Forda... Fusiona

Cytat:
Napisał L0rdF0rd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i potem czekało dłuższy czas na poskładanie "do kupy"?
wszystko jest możliwe, jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2017, 21:07   #14
L0rdF0rd
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sprawdzenie vin

Panowie,

kolejny Fusion do sprawdzenia, tym razem w moim rodzinnym mieście, ale sprzedawca radzi, że "ja bym w przypadku takiego auta nawet vina nie sprawdzał"... nie podoba mi się to, więc sprawdźcie proszę:

VIN: WF0UXXGAJU7J01781

Dzięki!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.