Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-03-2018, 00:37   #1
kaczmarres
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 14-03-2018
Skąd: Szczerców
Model: SZUKAM
Silnik: 2.0 tdci czy 2.2 tdci
Rocznik: 2009-2012
Postów: 0
Domyślnie prośba o doradzanie przy zakupie diesla

Cześć wszystkim. Jestem na etapie pilnego poszukiwania mondziawki diesel,rok 09-12. Mam kilka sztuk na oku,cenowo od powiedzmy 26-33 tys zł. Musi być tempomat, może navi, convers nie koniecznie,no i chrom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1 Widziałem, 2 i 3 chce jutro/po jutrze zobaczyć. Ale pierwsze najważniejsze pytanie - czy jakoś konkretnie pilnować się i szukać 2.0 tdci czy 2.2?Manualna czy Automat? Wczesniej jeździłem v70 (d5 chip 200km) i ciut te 140KM mało...
Nie wiem czy mogę wkleić tu linki, ale:
1.[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] byłem,mam blisko.Ładna prawie nie malowane, czysta, kwity są na przebieg.Cena no może wysokawa, ale stan chyba ok. -Mam na nią chęć. TYLKO 2.0TDCI ciut słabo jedzie jak dla mnie.
2. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] mam zamiar obejrzeć - ponoć wcześniej absolutny bezwypadkowy, właściciel prywat. ALE no właśnie ALE automat!!- trochę boję się awarii i kosztów. A Czy ten 163 jest jakoś wyraźnie w czymś lepszy od 140,prócz mocy oczywiście ?
3.[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] no i wreszcie 2.2 manual Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko pewnie po niezłych dzwonach (Pan mówi, że na oko nie malowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) ehh
4.[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] a ten taki prawie jak wymarzony, lift 2.2 manual, ale 240k km,powoli już trochę dużo?

Czy ktoś z Szanownych forumowiczów może coś podpowiedzieć i mnie jakoś ukierunkowac?Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ps.a może ktoś je widział,oglądal przypadkiem...

kaczmarres jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 08:56   #2
koval1980
ford::average
 
Avatar koval1980
 
Imię: Radzio
Zarejestrowany: 19-03-2017
Skąd: CNA
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007/2008
Postów: 197
Domyślnie Odp: prośba o doradzanie przy zakupie diesla

Cytat:
Napisał kaczmarres Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wczesniej jeździłem v70 (d5 chip 200km) i ciut te 140KM mało...
No to komfort niekoniecznie będzie równie dobry jak w V70, ale szukaj wersji Tytanium. Co do tempomatu to nie problem go dołożyć, a Converse moim zdaniem trudniej i drożej. Mondeo po licie ma dwie mapy, 140kM oraz 163kM i można je wgrać bez problemu, albo od razu konkretnego chipa, bo różnicę między V70 200kM, a Mondeo odczujesz od razu.

PS. Są dwa Mondeo u sprzedawcy Vitoocars z Częstochowy -> facebook.
koval1980 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 09:20   #3
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: prośba o doradzanie przy zakupie diesla

vitoocars polecam, miałem poprzedniego od nich.

a co do 240kkm to niedużo na ten rok, silnik wytrzymuje i 600-700kkm a rekord to już ponad 900kkm
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 15:07   #4
adamze27
ford::beginner
 
Avatar adamze27
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Puck
Model: Mondeo MkV
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Odp: prośba o doradzanie przy zakupie diesla

1.Ghia czy TItanium,oto jest pytanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2.daj VIN jak masz
3.też daj VIN to może ktoś coś znajdzie
4.ludzie potrafią pisać litanię o samochodzie jaki to super,hiper i najlepszy a nie potrafią podstawowej rzeczy umieścić czyli VIN-u
adamze27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 18:19   #5
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie Odp: prośba o doradzanie przy zakupie diesla

Cytat:
Napisał adamze27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie potrafią
Potrafią, potrafią. Tylko nie chcą.
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 19:19   #6
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: prośba o doradzanie przy zakupie diesla

Cytat:
Napisał kaczmarres Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem na etapie pilnego poszukiwania mondziawki diesel,rok 09-12. Mam kilka sztuk na oku,cenowo od powiedzmy 26-33 tys zł.
2009r to rozumiem, ale 2012 do 33 tys zł?. Raczej będzie albo wałek albo auto do kitu albo jedno i drugie

Bump: choć dzisiejsze pytanie na maila czy da radę MK4 kupić do maks 10 tys zł (nie anglik) ? Bo mówili mi że nie problem,
oznaczać może że chyba za zmianami nie nadążam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 15-03-2018 o 19:21
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 19:52   #7
adamze27
ford::beginner
 
Avatar adamze27
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Puck
Model: Mondeo MkV
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Odp: prośba o doradzanie przy zakupie diesla

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy da radę MK4 kupić do maks 10 tys
chyba im sie euro ze złotówkami pomyliło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
adamze27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2018, 19:57   #8
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: prośba o doradzanie przy zakupie diesla

niestety kuźwa nie. Czekałem jeszcze kiedy zapyta się czy opłaca się jechać do Niemiec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale nie zapytał
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2018, 07:09   #9
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: prośba o doradzanie przy zakupie diesla

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bump: choć dzisiejsze pytanie na maila czy da radę MK4 kupić do maks 10 tys zł (nie anglik) ? Bo mówili mi że nie problem,
oznaczać może że chyba za zmianami nie nadążam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ludzie mają polot.Nasłuchają si e ile to handlarze zarabiają na aucie i głupieją że on w robocie siedzi i zarabia 3tys/zł na miesiac a handlarz przywiezie auto i 5-10 tys od sztuki.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2018, 08:00   #10
maciek81B
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 11-11-2007
Skąd: Ostrow Wlkp
Model: Ford s max
Silnik: 2.0 d
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: prośba o doradzanie przy zakupie diesla

Witam. Jak na moje oko ten ostatni jest godny uwagi. przebiegi takie mało realne jak na mondeo w dieslu. Ja przywiozłem s maxa z Niemiec dla żony 2008 r
210 tkm.Przebieg maly Cena wysoka i ciezko by bylo coś zarobic ale dla siebie ok.puzniej drugiego go na mały handlek i 270 tkm. No i jeszcze Mondeo 2009 diesel kombi 270 tkm ale tu już trzeba było się naszukac.wiekszosc mondkow to od 300 w gore lub uderzone. te co mają do 200 i stan ok to cena kosmos. Do siebie można przywieźć ale na handlarzowi się nie opłaci. Tego mam na sprzedaż za 23 tys. Historie ze Niemiec płakał to znacie. Okazji w Niemczech nie ma. Prywatni sprzedawcy nie chcą z Polakami robić interesu,więc pozostaje komis a tam można się zdziwić.zycze udanych zakupów i dużo rozsądku przy podjęciu decyzji.
maciek81B jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.