Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-02-2020, 18:49   #2211
Donysa
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-01-2020
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 12
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Tak działa ten z linku, plus dodatkowo 5 sekund opóźnienia po zaniku ACC.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump: Tak działa ten z linku, plus dodatkowo 5 sekund opóźnienia po zaniku ACC.
https://youtu.be/YnQ6H5UfvAc

Cytat:
Napisał Dersky Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Planuje dokupic ten stabilizator napiecia. Czyli ladnie dziala ten z poleconego linku?


I moze glupie pytanie, ale znalezc nie moge. Dokupilem obd2 na bluetooth i nie wiem jak sparowac go z radiem. W radiu w ogole nie mam menu od bluetooth


Sent from my iPhone using Tapatalk

Donysa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2020, 21:25   #2212
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Dersky Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Planuje dokupic ten stabilizator napiecia. Czyli ladnie dziala ten z poleconego linku?

I moze glupie pytanie, ale znalezc nie moge. Dokupilem obd2 na bluetooth i nie wiem jak sparowac go z radiem. W radiu w ogole nie mam menu od bluetooth


Sent from my iPhone using Tapatalk
Wszystko robi się w aplikacji a nie w głównych ustawieniach.
Uruchom aplikację bluetooth w radiu wejdź w połączone telefony i usuń wszystkie .
Teraz podłącz OBD i uruchom silnik w miejscu tym pokaże się OBD sparuj na pasku powiadomień pokaże się niebieski napis OBD . później telefon i gotowe.
Jak będziesz potrzebował więcej info zrobię film

Bump:
Cytat:
Napisał kolo1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Upgrade moich bojów:
1. Easy connect ruszył po tym jak mój telefon dostał upgrade systemu do android 10
2. Wymieniłem wzmacniacz antenowy na ANT-208 - przy wymianie okazało się, że wyjście ANT w moim radiu nie podaje 12V - podłączyłem bezpośrednio pod zasilanie i jest OK - czuć różnicę. Stary pewnie też by sobie radził gdyby miał zasilanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , ale skoro i tak przyszedł nowy to wymieniłem.
3. Kamerka podrzucona tu na forum navitek podpięta działa fajnie jako rejestrator jeszcze rozgryzam funkcję asystenta. Kolizyjny chyba nie działa, a ten od przekraczania linii widzi krawężniki na białe linii nie bardzo reaguje.
ADAS trzeba ustawić
W ustawieniach aplikacji są pozycję zderzenie i linie .
Kamera też musi być odpowiednio ustawiona do maski samochodu
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2020, 16:16   #2213
kolo1
ford::beginner
 
Imię: Domi
Zarejestrowany: 31-12-2019
Model: Focus MK2 lift wagon
Silnik: 1800
Rocznik: 2009/2010
Postów: 25
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Właśnie u mnie w ustawieniach w ADAS wybieram kalibrację i tam są dwie linie, które się przecinają ale nie mogę ich przesuwać, ani nic zrobić.
kolo1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2020, 17:46   #2214
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał kolo1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie u mnie w ustawieniach w ADAS wybieram kalibrację i tam są dwie linie, które się przecinają ale nie mogę ich przesuwać, ani nic zrobić.
Już nie pamiętam ale w jednej kamerze było w ustawieniach ADAS pierwszy punkt i przekierował do ustawień linii horyzontu
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2020, 17:26   #2215
Hipesz
ford::average
 
Imię: Hipesz
Zarejestrowany: 16-06-2014
Skąd: Było PL teraz IRL
Model: S-max
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2008
Postów: 139
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Mam radio Eunavi, podłaczyłem canbus i sobie grało, przyciski na kierownicy działały, zmiana temperatury na klimie powodowało wyświetlenie obrzaku klimy na radiu itp...Od jakiegoś czasu wszystko przestało działać, tzn radio gra normalnie przy czym brak reakcji na przyciski z kierownicy, brak komunikatów na wyswietlaczu (mały czerwony). Odłaczyłem canbusa, reset radia ale nic sie nie zmieniło. Jakiś pomysł? W ustawieniach przy typ Canbus wyświetlaja się 3 kreski.
Hipesz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2020, 19:08   #2216
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Hipesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam radio Eunavi, podłaczyłem canbus i sobie grało, przyciski na kierownicy działały, zmiana temperatury na klimie powodowało wyświetlenie obrzaku klimy na radiu itp...Od jakiegoś czasu wszystko przestało działać, tzn radio gra normalnie przy czym brak reakcji na przyciski z kierownicy, brak komunikatów na wyswietlaczu (mały czerwony). Odłaczyłem canbusa, reset radia ale nic sie nie zmieniło. Jakiś pomysł? W ustawieniach przy typ Canbus wyświetlaja się 3 kreski.
Odłączales akumulator? Jeśli tak to pomoże tylko podłączenie na chwilę oryginalnego radia i i ustawienie jakiejś stacji radiowej, jeszcze nie wiadomo dlaczego przy zaniku napięcia wszystko co związane z can przestaje działać.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2020, 20:25   #2217
Pajka
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-05-2016
Skąd: Ostróda
Model: S Max
Silnik: 2.0 TDCI 180 KM Automat
Rocznik: 2018
Postów: 21
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Stałem się, mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem, radia Bosion 4/64 GB. Do tej pory siedziało dotykowe radio NX DVD. No i zaczęły się problemy...zakupiłem panel sterowania klimatyzacji, podłączyłem, wszystko OK. Po ponownym włączeniu zapłony żadnej reakcji z panelu. Gdzieś wyczytałem, że to może być problem z konfiguracją jakiegoś modułu ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]), gdzie określony jest rodzaj radia, NX ma wbudowany panel klimy, tutaj jest oddzielnie. Czy ktoś miał podobny problem? Bezpieczniki sprawdzone, czy panel wyzionął ducha czy po prostu trzeba coś skonfigurować?

Ostatnio edytowane przez Pajka ; 27-02-2020 o 20:31
Pajka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2020, 21:31   #2218
Hipesz
ford::average
 
Imię: Hipesz
Zarejestrowany: 16-06-2014
Skąd: Było PL teraz IRL
Model: S-max
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2008
Postów: 139
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odłączales akumulator? Jeśli tak to pomoże tylko podłączenie na chwilę oryginalnego radia i i ustawienie jakiejś stacji radiowej, jeszcze nie wiadomo dlaczego przy zaniku napięcia wszystko co związane z can przestaje działać.
Dzieki. Dam znac jaki efekt
Hipesz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-02-2020, 10:17   #2219
Hipesz
ford::average
 
Imię: Hipesz
Zarejestrowany: 16-06-2014
Skąd: Było PL teraz IRL
Model: S-max
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2008
Postów: 139
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Podłaczenie starego radia nie pomogło.
Hipesz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2020, 10:13   #2220
sopelos
ford::average
 
Avatar sopelos
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 12-07-2011
Skąd: Chojnice
Model: S-max
Silnik: 2.0 cdti
Rocznik: 2007
Postów: 54
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Mam pytanie z trochę innej beczki. Czy złącza USB od radia służącego do podłączenia pendrive, można użyć jako zasilania do wideorejestratora? Wtedy przy włączeniu radia z automatu włączy się kamerka.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
sopelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.