Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2015, 09:08   #11
Mesztica
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-11-2015
Skąd: Konin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 pb+lpg
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Dodawanie czujników parkowania pod converse+

Koledzy, a co zrobić jak w bagażniku pod prawym boczkiem nie ma wolnych wtyczek? Mam już oryginalną wiązkę z czujnikami i zamówiony moduł z brzęczykiem. Sek w tym że nie mam do czego tego wszystkiego podłączyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na nadkolu mam wolną zieloną wtyczkę z potrójną wiązką, nie wiem od czego to jest ale jest za krótka żeby dosięgnąć miejsca na moduł PDC.

Do którego miejsca z przodu pojazdu miałbym poprowadzić wiązkę do PDC i skąd ją wziąć? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mesztica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2015, 09:19   #12
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,028
Domyślnie Odp: Dodawanie czujników parkowania pod converse+

Zakupić wiązkę podłogową z odpowiednimi wtyczkami, wypleść potrzebne przewody, dołożyć do swojej wiązki i podłączyć czujniki.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez artur1970 ; 12-12-2015 o 09:23
artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2015, 20:33   #13
Mesztica
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-11-2015
Skąd: Konin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 pb+lpg
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Dodawanie czujników parkowania pod converse+

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zakupić wiązkę podłogową z odpowiednimi wtyczkami, wypleść potrzebne przewody, dołożyć do swojej wiązki i podłączyć czujniki.
Ok, to już wiem czego szukać. A dokąd to poprowadzić?
Przeanalizowałem schemat elektryczny i z modułu PDC jest połączenie z REAR JUNCTIOIN BOX, dalej idzie do SMART JUNCTION BOX a potem do ENGINE JUNCTION BOX, ale gdzie są te boxy to tego już nie wiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A może ktoś poleci jakiegoś elektryka w Wielkoposce kto by się podjął tej roboty? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mesztica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2015, 20:36   #14
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Dodawanie czujników parkowania pod converse+

REAR JUNCTIOIN BOX-tylne skrzynki bezpiecznikowe
SMART JUNCTION BOX-moduł BCM,nad nogami pasażera
ENGINE JUNCTION BOX-skrzynka bezpiecznikowa w przedziale silnika.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2015, 11:56   #15
ogodaw
ford::advanced
 
Avatar ogodaw
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MK3, MK4 VW Touareg
Silnik: 2.0 TDDI 115 KM, 2.5T, 3,0 TDI
Rocznik: 2001 JEST 2007
Postów: 313
Domyślnie Odp: Dodawanie czujników parkowania pod converse+

Czy do wgrania wizualizacji czujnikow na convers jest potrzebne wyciaganie licznika?
ogodaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2015, 12:03   #16
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: Dodawanie czujników parkowania pod converse+

normalnie nie, chyba że chcesz wysłać do orion512 same zegary żeby Ci zrobił zdalnie to tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2015, 12:05   #17
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Dodawanie czujników parkowania pod converse+

Cytat:
Napisał ogodaw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jest potrzebne wyciaganie licznika?
Nie .
Potrzebne jest auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale jak nie ma nikogo w Twojej okolicy co ma odpowiedni sprzęt do wgrania to niestety trzeba wysłać i wgrać odpowiednie oprogramowanie pod konkretny VIN.
Jest taka możliwość na odległość .Jak zainteresowany to pisz na PW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2015, 14:12   #18
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: Dodawanie czujników parkowania pod converse+

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Jest taka możliwość na odległość ...
Tomku, nie budź fałszywych nadziei. Napisz wprost "trzeba wyjąć zegary przysłać je do mnie do Bydgoszczy". No chyba, że świadczysz usługę wysyłkową (wysyłasz do klienta swojego UCDSa i robisz faktycznie zdalnie przez TeamViewer)...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Alternatywnie, bez demontażu zegarów można - jak wielu z opolszczyzny - się przejechać po A4 do mnie do Katowic, będąc w Wawie podjechać do jednego z kolegów @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] albo @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , jadąc na Szczecin wstąpić po drodze do kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] itp. itd.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 13-12-2015 o 14:16
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2015, 16:09   #19
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Dodawanie czujników parkowania pod converse+

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisz wprost "trzeba wyjąć zegary przysłać je do mnie do Bydgoszczy"
niestety pomyłka nie o tym pisałem przecież Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i o tym nie myślałem w ogóle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Bump:
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest taka możliwość na odległość
O tym pisał Sławek .......tylko przytaczam jego słowa
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2015, 17:39   #20
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: Dodawanie czujników parkowania pod converse+

Sławek niczego nie robi "na odległość"... Wysyła się do niego zegary i wtedy da się je zaprogramować. Tak czy inaczej trzeba być w bezpośredniej interakcji z zegarami. Albo w samochodzie albo na stole.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
converse+ , czujniki parkowania


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.