Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-02-2016, 20:16   #11
robo007
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-03-2013
Skąd: Płock
Model: EDGE (EU)
Silnik: 2.0 BiTdci
Rocznik: 2018
Postów: 321
Domyślnie Odp: Ukryte funkcje - modyfikacje

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a oni sprawdzają co wyświetla się w którym menu? mają nagrane jak każdy element wyglądał w momencie opuszczania fabryki???
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - tu jest dowód z kilku aut, że serwis nic nie widzi nawet po zmianie softu
Na tym forum jest mnóstwo ludzi, którzy robili spore modyfikacje aut na gwarancji
dokładnie IDS widzi tylko stan faktyczny, nie zastanawia się co było tylko co jest i leci z aktualizacjami po kolei Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeśli chce Ci się pojechać do Katowic, to @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - wybacz, ale to zestawienie jest trochę "garbate": jeśli piszesz o ukrytych funkcjach w zegarach, to z listy usuń ryglowanie i USB, bo zegary tego nie robią

A jeśli piszesz ogólnie o trick'ach, modyfikacjach w Kuga mk2 to wypadałoby dodać:
- aktywację DDSa (wykrywanie spadku ciśnienia w oponach) - w autach które nie mają fabrycznie DDSa lub TPMSa (przykład przydatność systemu DDS: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ])
- upgrade mocy silników 2.0tdci 140 do fabrycznej wersji 163KM (chyba masz jakieś doświadczenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
- upgrade mocy nowszych silników 2.0tdci 150 do fabrycznej wersji 180KM
- wyłączenie start-stop
Można wspomnieć także, że Rosjanie lubuja się kombinowaniu z 1.6eb 150 na 182

Co do zegarów, to informację można trochę usystematyzować - w zegarach z dużym (kolorowym) wyświetlaczem z softem zaczynającym się od D można włączyć: cyfrową prędkość, czas jazdy, podwójny komputer oraz prawdopodobnie ciemne tło.
A w komputerze pokładowym, w widoku "na cztery" to można pozmieniać parametry które są wyświetlane
przykładowo:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A jeśli ktoś ma zegary z małym wyświetlaczem, to (w większości przypadków) ich wymiana na takie z dużym jest plug&play + ustawienie przebiegu
OK - troszkę pozmieniałem. Wywaliłem modyfikacje ponieważ to temat rzeka w skład którego wchodzi mapowanie silnika, a taki temat już jest nie będę dublował. Jeśli chodzi o ryglowanie i drugi port USB to chyba są jednak ukryte funkcje ponieważ normalnie tego nie da się uruchomić w MENU. Konfiguracji widoku komputera na "cztery" nie opisywałem ponieważ nie było czasu na zabawę - przy następnym podejściu będzie to ustawione.
A co do czarnego kolory to chętnie bym sobie go zaaplikował - nocą nie jest tak męczący (tak wiem mam regulację podświetlenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) - jeśli będą jakieś informacje to czekam.

robo007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 20:41   #12
jekr62
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-10-2014
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 107
Domyślnie Odp: Ukryte funkcje, tips&trick

W takim razie spoko , ja też będę musiał znależć fachmana , który pobudzi do życia uśpione funkcje w moim autku a tak nawiasem to czy ktoś może polecić takowego gdzieś między Opolem a Wrocławiem?
jekr62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 20:43   #13
robo007
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-03-2013
Skąd: Płock
Model: EDGE (EU)
Silnik: 2.0 BiTdci
Rocznik: 2018
Postów: 321
Domyślnie Odp: Ukryte funkcje, tips&trick

Cytat:
Napisał jekr62 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W takim razie spoko , ja też będę musiał znależć fachmana , który pobudzi do życia uśpione funkcje w moim autku a tak nawiasem to czy ktoś może polecić takowego gdzieś między Opolem a Wrocławiem?
proponuje Katowice (Tedi_K) - 100% gwarancja dobrze wykonanej roboty !!!

Ostatnio edytowane przez robo007 ; 24-02-2016 o 20:46
robo007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 20:56   #14
jekr62
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-10-2014
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 107
Post Odp: Ukryte funkcje, tips&trick

Co prawda trochę nie po drodze , ale czego się nie robi z miłości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Serdeczne dzięki , jak tylko czas pozwoli to mus jechać
jekr62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 21:59   #15
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,148
Domyślnie Odp: Ukryte funkcje, tips&trick

tedi czasami bywa we Wrocku
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2016, 12:40   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: Ukryte funkcje, tips&trick

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi czasami bywa we Wrocku
Bywał. Na razie nie mam planów wycieczki.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2016, 15:14   #17
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Ukryte funkcje - modyfikacje

Cytat:
Napisał robo007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co do czarnego kolory to chętnie bym sobie go zaaplikował
no i jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg k2.jpg (46.6 KB, 1469 wyświetleń)
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2016, 15:32   #18
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: Ukryte funkcje - modyfikacje

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no i jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomku, jak już tak się "chwalisz" to bądź tak miły i cytuj skąd wiesz... Inaczej wygląda na Twoje "odkrycie"...
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg black.jpg (35.1 KB, 552 wyświetleń)
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2016, 15:35   #19
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Ukryte funkcje - modyfikacje

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Inaczej wygląda na Twoje "odkrycie"...
nie odkryłem ... kolega co był dokładnie miał pokazane co i jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a i sam posiłkował się screenami z forum rosyjskiego .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2016, 00:07   #20
soniaczek
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 30-07-2011
Skąd: Monheim am Rhein(Niemcy) - Gdynia(Polska)
Model: Ford KUGA 2013 tytanium
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2013
Postów: 13
Domyślnie Odp: Ukryte funkcje, tips&trick

trochę z braku czasu wcześniej nie pisałem ale dokonałem paru zmian w moim Kugusiu(wyk. kolega Leszcz) z czego jestem bardzo zadowolony. Ale najbardziej jestem pocieszony z poprawienia dźwięku, od razu słychać różnicę. Tylko niestety jeżeli się słucha mp3 - 320 kb/s to dźwięk wydaje się trochę przesterowany, ale drobna zmiana w korektorze i jest wszystko ok.

Ostatnio edytowane przez soniaczek ; 16-04-2016 o 00:19
soniaczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.