Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-04-2010, 13:42   #1
damius.nl
ford::beginner
 
Avatar damius.nl
 
Zarejestrowany: 23-07-2009
Skąd: Rotterdam
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 23
Exclamation Modul bluetooth jak to dziala ?

Witam,

ten temat byl juz chyba wiele razy na forum, ale niestety nie znalazlem zadnej satysfakcjonujacej odpowiedzi. Jakis czas temu sciagalem deske pod kierownica, przez przypadek znalazlem tam modul bluetooth, posiadam radio Denso, jak nacisne guzik "Phone" to radio sie poprostu wycisza, guzik dziala jak "Mute" z tego co wiem jak modul dziala prawidlowo, to po wcisnieciu "Phone" przechodze do menu telefonu, u mnie niestety sie to nie dzieje.

Czy ktos moze mi wytlumaczyc jak to dziala ? Mam nokie n73 i chcialbym ja uzywac w trybie glosnomowiacym w aucie.

Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz.


Ostatnio edytowane przez SRS ; 18-02-2018 o 16:56
damius.nl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2010, 14:14   #2
Dexon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-08-2009
Skąd: Dolny Śląsk
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 44
Domyślnie Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3

Szczerze mówiąc nie spotkałem się z tym, żeby moduł BT był w Mondeo pod kierownicą. Normalnie jest w tunelu środkowym pod nagrzewnicą, oznaczenie to Nokia RX-1C. Sprawdź, czy na pewno o tym samym mówisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dexon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2010, 15:15   #3
tomwar
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 19-11-2009
Skąd: Radzionków
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 25
Domyślnie Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3

Cytat:
Napisał damius.nl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

ten temat byl juz chyba wiele razy na forum, ale niestety nie znalazlem zadnej satysfakcjonujacej odpowiedzi. Jakis czas temu sciagalem deske pod kierownica, przez przypadek znalazlem tam modul bluetooth, posiadam radio Denso, jak nacisne guzik "Phone" to radio sie poprostu wycisza, guzik dziala jak "Mute" z tego co wiem jak modul dziala prawidlowo, to po wcisnieciu "Phone" przechodze do menu telefonu, u mnie niestety sie to nie dzieje.

Czy ktos moze mi wytlumaczyc jak to dziala ? Mam nokie n73 i chcialbym ja uzywac w trybie glosnomowiacym w aucie.

Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz.
Powiem tak ja mam ten sam problem do dziś nie zlokalizowałem modułu BT tam gdzie powinien być to go nie mam czyli w tunelu, być może mam go tam gdzie Ty, w innym temacie pisało że wystarczy go odłączyć i podłączyć ponownie i będzie działać, mi działał normalnie do pewnego mroźnego poranka po czym przestał działać szukałem go i nie znalazłem, dopiero pomogło rozładowanie akumulatora (zima + webasto) zresetowało mi się radio i BT zadziałał odpukać dalej działa..... także spróbuj go odłączyć i podłączyć powinno pomóc.
tomwar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2010, 18:00   #4
akusioll
ford::average
 
Avatar akusioll
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-02-2010
Skąd: Łódzkie
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 173
Domyślnie Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3

wejdz sobie w menu telefonu-ustawienia-bluetooth-wyszukaj urzadzenia i polacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak wsiadasz do samochodu to miej wlaczony blu tu i gdzy zadzwoni ci telefon nacisnij przycisk w zestawie glosnomowiacym... mam to samo u siebie
akusioll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2010, 18:50   #5
krzyloren56
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 04-02-2010
Skąd: Sulechów
Model: FOCUS II
Silnik: Duratec 1,6V Ti VCT
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3

Moduł BT/VC w Fordach Focusach i C-Maxie jest nad schowkiem pasażera. Prawdopodobie w Fordach Mondeo i innych jest także w tym miejscu.
Po wykręceniu srub mocujących schowek i wyjęciu schowka, moduł montowany jest w górnej części schowka (aby go zobaczyć trzeba patrzeć od dołu).
krzyloren56 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2010, 19:03   #6
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3

Cytat:
Napisał krzyloren56 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moduł BT/VC w Fordach Focusach i C-Maxie jest nad schowkiem pasażera. Prawdopodobie w Fordach Mondeo i innych jest także w tym miejscu.
Po wykręceniu srub mocujących schowek i wyjęciu schowka, moduł montowany jest w górnej części schowka (aby go zobaczyć trzeba patrzeć od dołu).
Nie jest w tych miejscach w mondeo co piszesz.
Prześledź dokładnie ten wątek, a wszystkiego się dowiesz:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2010, 11:24   #7
damius.nl
ford::beginner
 
Avatar damius.nl
 
Zarejestrowany: 23-07-2009
Skąd: Rotterdam
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 23
Domyślnie Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3

ten watek ma ponad 100 stron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dluga lektura. Powiedzcie jak sprawdzic czy go mam czy nie? a jesli nie to czy mozna cos dokupic ?

Pozdro
damius.nl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2010, 11:41   #8
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3

kolego - lenistwem to zalatuje. skoro znalazles modul sprawdz:
Cytat:
Napisał Dexon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...)oznaczenie to Nokia RX-1C. Sprawdź, czy na pewno o tym samym mówisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i bedziesz wiedzial czy masz czy nie. dalej:
Cytat:
Napisał tomwar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...)także spróbuj go odłączyć i podłączyć powinno pomóc.
a na końcu:
Cytat:
Napisał akusioll Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wejdz sobie w menu telefonu-ustawienia-bluetooth-wyszukaj urzadzenia i polacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak wsiadasz do samochodu to miej wlaczony blu tu i gdzy zadzwoni ci telefon nacisnij przycisk w zestawie glosnomowiacym...
a jak jeszcze raz napiszesz ze interesujacy Cie watek ma 100str i nie chce Ci sie szukac to jak sadze ktoremus modowi puszcza nerwy...
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2010, 13:28   #9
damius.nl
ford::beginner
 
Avatar damius.nl
 
Zarejestrowany: 23-07-2009
Skąd: Rotterdam
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 23
Exclamation Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3

zapytalem, bo jak widzisz sa dwa miejsca w ktorych moze byc ten modul, do miejsca pod kierownica nie ma problemu zeby sie dostac, ale nie widzi mi sie rozbierac na darmo tunel, jesli go tam nie bedzie. Byc moze urzadzenie pod kierownica to nie modul, wiec zapytalem by miec 100% pewnosci. Temat mozna zamknac, mysle, ze poradze sobie z tym problemem bez denerwowania modow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
damius.nl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2010, 16:36   #10
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3

nie mialo to zabrzmiec jak upomnienie - nie moja to sprawa - czytajac tylko odpowiedzi udzielone przez kolegow i Twoje kolejne pytanie doszedlem do wniosku ze chcesz miec wszystko na tacy podane...

pax
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.