Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-08-2019, 23:02   #1
adam612
ford::average
 
Avatar adam612
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 24-07-2011
Skąd: Prudnik - OPR
Model: Focus MK3 Tytanium Kombi
Silnik: 1L (998ccm) - 125KM ecoboost
Rocznik: 2012 - Czekolada (Lunar Sky)
Postów: 107
Lightbulb Wasze światła DRL, led, do jazdy dziennej [foto] Szukam inspiracji.

Cześć wszystkim.
Szukam inspiracji/pomysłu na światła do jazdy dziennej led -drl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najlepiej C Max'y MK1 ale oczywiście nowsze modele też mogą być dla kogoś inspiracją

Wrzucie fotki swoich świateł do jazdy dziennej z ewentualnym opisem podłączenia, montażu czy całej modyfikacji.

Pozdrawiam wszystkich.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
"Kura znosząc jaja gdacze wniebogłosy. Kaczka siedzi cicho. I cały świat je jaja kurze." - Henry Ford
adam612 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 14:07   #2
ChceMiecCMAXa
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-11-2017
Model: C-Max
Silnik: 1.8L Duratec HE PFI
Rocznik: 2007
Postów: 241
Domyślnie Odp: Wasze światła DRL, led, do jazdy dziennej [foto] Szukam inspiracji.

Bardzo podoba mi się ten patent: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ale jest nielegalny i trzeba rozbierać lampę.
Ja mam takie DRL LEDy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ale z nich zrezygnuję bo jednak są za duże i " druciarsko " wyglądają z bliska, bo z daleka jestem zadowolony, zresztą same światła LED świecą też bardzo dobrze, mam już je od roku.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz kupiłem takie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i zamontuje w poziomie, lub tak jak mam do tej pory w skosie. Zobaczę jak będą pasować w kratce.
Podłączenie zwyczajne, tak jak jest w instrukcji. Ja dodatkowo wpiąłem się w wolne gniazdo na bezpiecznik, bo w zimie przygasały w trakcie jazdy.

Ostatnio edytowane przez ChceMiecCMAXa ; 20-08-2019 o 14:09
ChceMiecCMAXa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 17:58   #3
adam612
ford::average
 
Avatar adam612
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 24-07-2011
Skąd: Prudnik - OPR
Model: Focus MK3 Tytanium Kombi
Silnik: 1L (998ccm) - 125KM ecoboost
Rocznik: 2012 - Czekolada (Lunar Sky)
Postów: 107
Domyślnie Odp: Wasze światła DRL, led, do jazdy dziennej [foto] Szukam inspiracji.

Też mi się podobają ringi... Ale... Eh
Widziałem na YT że ludzie rozklejają i wstawiają taśmę...

Podpisałeś sie pod przycisk przełącznik świateł auto ?

Fajnie wyglądają te ze zdjęcia poniżej...
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg hqdefault.jpg (9.5 KB, 99 wyświetleń)
__________________
"Kura znosząc jaja gdacze wniebogłosy. Kaczka siedzi cicho. I cały świat je jaja kurze." - Henry Ford
adam612 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 20:44   #4
Istvan
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 17-01-2017
Skąd: Białystok
Model: C-max
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 178
Domyślnie Odp: Wasze światła DRL, led, do jazdy dziennej [foto] Szukam inspiracji.

Bardzo ładne swiatła u kolegi ChceMiecCMAXa.Te nowe zamontowałbym również po skosie.Wyglądają świetnie.Super.Już widziałem to rozwiązanie w duńskim C-maxie ale tam były po skosie zamontowane po 4 szt okrągłe pojedyncze.Też dobrze wyglądały.
Istvan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 21:33   #5
adam612
ford::average
 
Avatar adam612
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 24-07-2011
Skąd: Prudnik - OPR
Model: Focus MK3 Tytanium Kombi
Silnik: 1L (998ccm) - 125KM ecoboost
Rocznik: 2012 - Czekolada (Lunar Sky)
Postów: 107
Domyślnie Odp: Wasze światła DRL, led, do jazdy dziennej [foto] Szukam inspiracji.

Skośne często widać w s-maxach a w C jeszcze nie spotkałem.
Co rano mija mnie cmax przedliftowy z ledami - ringami w halogenach, fajnie to wygląda

A co taką kombinacją:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Wygląda i działa naprawdę dobrze. To chyba ta taśma naklejona na klosz lampy.
Czy nikt (diagnosta i policja) tego sie nie doczepi ?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg maxresdefault.jpg (89.9 KB, 75 wyświetleń)
__________________
"Kura znosząc jaja gdacze wniebogłosy. Kaczka siedzi cicho. I cały świat je jaja kurze." - Henry Ford
adam612 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2019, 08:47   #6
ChceMiecCMAXa
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-11-2017
Model: C-Max
Silnik: 1.8L Duratec HE PFI
Rocznik: 2007
Postów: 241
Domyślnie Odp: Wasze światła DRL, led, do jazdy dziennej [foto] Szukam inspiracji.

Cytat:
Napisał adam612 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też mi się podobają ringi... Ale... Eh
Widziałem na YT że ludzie rozklejają i wstawiają taśmę...

Podpisałeś sie pod przycisk przełącznik świateł auto ?

Fajnie wyglądają te ze zdjęcia poniżej...
Są firmy, które wykonują takie usługi, w google można znaleźć. Na swoich stronach, prezentują właśnie lampy do C-Max, Mondeo i innych z taśmami LED do jazdy w dzień.

Nie, podpiąłem jeden przewód pod akumulator, drugi pod masę, trzeci przewód wpiąłem się do przewodu od świateł pozycyjnych, a czwarty przewód wpiąłem w wolne gniazdo w bezpiecznikach, bo jak pisałem już, LEDy gasły w zimie. Zestaw ten posiada sterownik.

Ktoś, kiedyś i nie mogę teraz tego znaleźć, wrzucił tu na forum zdjęcie C-Maxa Mk.1 po lifcie, który miał DRL LEDy wmontowane w miejscu, gdzie są oryginalne światła przeciwmgielne. Bardzo fajnie to wyglądało, ale niestety nie udało mi się znaleźć takich lamp.

Co do tego, czy policjant lub diagnosta się doczepi, to chyba zależy jak jest ogarnięty w temacie. Ford C-Max Mk.1 wygląda nadal bardzo "świeżo", więc może się wydawać, że takie ringi czy taśmy, ( jeśli są wykonane bardzo dobrze ) są elementem oryginalnym tych lamp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Gorzej przy kolizji, czy wypadku lub przy dokładnym diagnoscie i policjancie, bo jak do tej pory, miałem raz kontrolę drogową i raz badania techniczne i nikt nie sprawdzał DRL LED czy mają należyty certyfikat.

Bump:
Cytat:
Napisał Istvan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardzo ładne swiatła u kolegi ChceMiecCMAXa.Te nowe zamontowałbym również po skosie.Wyglądają świetnie.Super.Już widziałem to rozwiązanie w duńskim C-maxie ale tam były po skosie zamontowane po 4 szt okrągłe pojedyncze.Też dobrze wyglądały.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki. Wyglądają i świecą naprawdę mocno. Ale jak pisałem, są długie, i musiałem z tego powodu wyciąć kawałek plastiku w kratce, przez co z bliska wygląda to za bardzo na siłę.

Ostatnio edytowane przez ChceMiecCMAXa ; 21-08-2019 o 19:45
ChceMiecCMAXa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
drl , led , światła dzienne


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.