Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-01-2020, 20:01   #11
forger
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-04-2019
Skąd: Lublin
Model: Focus Active HB
Silnik: 1.5 EB 150KM M6
Rocznik: 2019
Postów: 377
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

Na tym filmie jest wersja ze statycznymi + regulacja ręczna - to jakaś nowa opcja ?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] widoczne przykładowo przy 16min 57s.

forger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2020, 08:37   #12
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

Cytat:
Napisał forger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na tym filmie jest wersja ze statycznymi + regulacja ręczna - to jakaś nowa opcja ?
może spoza UE albo coś?
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2020, 10:20   #13
Jaworrr
ford::advanced
 
Avatar Jaworrr
 
Zarejestrowany: 21-07-2014
Model: Focus Active kombi
Silnik: 1.5 EcoBoost 150hp M6
Rocznik: 2019
Postów: 304
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

Cytat:
Napisał forger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wersja ze statycznymi + regulacja ręczna
Mam statyczne ledy i taką regulację z panelu oświetlenia. Rok modelowy samochodu 20.25.
Jaworrr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2020, 10:28   #14
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

W takim razie może ta regulacja i tak wymaga samopoziomowania i/lub kalibracji przy starcie - bo ewidentnie widać ruchy soczewek/odbłyśników przy włączeniu świateł...
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2020, 10:29   #15
YamTo
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 28-11-2019
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci (DW10) ASB
Rocznik: 2010
Postów: 17
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

Cytat:
Napisał Tomekcvc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja planuje dołożyć oświetlenie na nogi. Może ktoś ma i chce poratować informacjami?
Ja się schyliłem, zobaczyłem puste gniazda. Kupiłem dwie żaróweczki po 1,50zł na stacji benzynowej, wcisnąłem i mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Zerknij więc, bo pewnie i u CIebie tak jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam.
YamTo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2020, 15:50   #16
Tomekcvc
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 08-11-2019
Skąd: Szczecin
Model: Focus mk4
Silnik: 1.0
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

Cytat:
Napisał YamTo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja się schyliłem, zobaczyłem puste gniazda. Kupiłem dwie żaróweczki po 1,50zł na stacji benzynowej, wcisnąłem i mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Zerknij więc, bo pewnie i u CIebie tak jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam.
U mnie są puste miejsca na lampki, brakuje też instalacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomekcvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2020, 16:19   #17
yataz
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-10-2018
Model: Focus MK4 Kombi ST-Line
Silnik: 1.5 182 KM @ 222 KM
Rocznik: 2019
Postów: 184
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

Cytat:
Napisał YamTo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja się schyliłem, zobaczyłem puste gniazda. Kupiłem dwie żaróweczki po 1,50zł na stacji benzynowej, wcisnąłem i mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Zerknij więc, bo pewnie i u CIebie tak jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam.

W Focusie MK4 nie da się tak zrobić. Temat wałkowany bardzo skrupulatnie na niemieckim forum - w wersjach bez podświetlenia nie ma pociągniętej instalacji.

Bump:
Cytat:
Napisał WoojO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hm... doczytałem że są dwie wersje ledów, statyczne i adaptacyjne. Myślałem że statyczne nie wymagają poziomowania. Truuudno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzięki za wyjaśnienie.
Statyczne mają samopoziomowanie. Są nazywane statycznymi dla odróżnienia ich od "inteligentnych", czyli tych potrafiących wycinać ze snopa światła inne pojazdy.
yataz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2020, 17:40   #18
mlask
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-05-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK4 ST-Line
Silnik: EcoBoost 1.0 125KM
Rocznik: 2018
Postów: 57
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

Cytat:
Napisał Jaworrr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam statyczne ledy i taką regulację z panelu oświetlenia. Rok modelowy samochodu 20.25.
To ja jestem ciekaw jak w takiej wersji świecą te lampy - być może dalej niż w wersjach bez regulacji (inni już pisali, że regulacją przy samej lampie można ten zasięg poprawić). Fakt faktem, jedynym minusem lamp w wersji którą ja posiadam (2018 ) jest niewielki zasięg snopa światła, co wraz z wyraźnym „odcięciem” powoduje jazdę w nocy dość uciążliwą.
mlask jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2020, 19:23   #19
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

Cytat:
Napisał mlask Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jedynym minusem lamp w wersji którą ja posiadam (2018 ) jest niewielki zasięg snopa światła, co wraz z wyraźnym „odcięciem” powoduje jazdę w nocy dość uciążliwą.
jedź do jakiegoś dobrego warsztatu, niech Ci ustawią światła jak należy.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2020, 08:52   #20
Jaworrr
ford::advanced
 
Avatar Jaworrr
 
Zarejestrowany: 21-07-2014
Model: Focus Active kombi
Silnik: 1.5 EcoBoost 150hp M6
Rocznik: 2019
Postów: 304
Domyślnie Odp: Zmiana świateł na led, dodanie elektrycznej klapy

Cytat:
Napisał mlask Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja jestem ciekaw jak w takiej wersji świecą te lampy - być może dalej niż w wersjach bez regulacji (inni już pisali, że regulacją przy samej lampie można ten zasięg poprawić). Fakt faktem, jedynym minusem lamp w wersji którą ja posiadam (2018 ) jest niewielki zasięg snopa światła, co wraz z wyraźnym „odcięciem” powoduje jazdę w nocy dość uciążliwą.
Wg mnie też świecą na zbyt krótką odległość.
Regulacją mam je na maxa podciągnięte do góry.

Może faktycznie na stacji diagnostycznej ustawią je wyżej.
Jaworrr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus , klapa bagażnika , led


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.