Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-06-2020, 21:39   #1
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,529
Domyślnie Szukam chętnych na sesję fotograficzną - tuning wizualny - listwy LED pod samochód

Jeśli moderacja uzna, że temat powinien być raczej w ogłoszeniach, to proszę o przeniesienie, chociaż celuję akurat w Fordowiczów z Pomorskiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Realizuję zlecenie na fotografię produktową dla człowieka który startuje ze sprzedażą specjalnych listew LEDowych do montażu pod autem lub motocyklem. Listwy sterowane z pilota, więc można zdalnie włączać, wyłączać, zmieniać efekty. Jest też możliwość sterowania przez Bluetooth ze smartfona.

Packshoty już mamy, zdjęcia na motocyklu będziemy robić pewnie na dniach, problem jest ze zdjęciami produktowymi prezentujące listwy pod autem. Dostałem pytanie czy znam może kogoś z samochodem na którym dobrze prezentowałyby się takie listwy - pomyślałem więc, że podpytam tutaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za pomoc przy sesji fotograficznej (z Twoich autem w roli głównej) listwy zostają u Was na stałe.

Może Wy albo ktoś z Waszych znajomych (najlepiej z okolic Trójmiasta, żeby za daleko nie jeździć) byłby zainteresowany takim gadżetem do tuningu wizualnego? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2020, 21:52   #2
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Szukam chętnych na sesję fotograficzną - tuning wizualny - listwy LED pod samoch

Masz jakiś link albo zdjęcie jak wyglądają/są mocowane te listwy ?
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2020, 13:12   #3
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,529
Domyślnie Odp: Szukam chętnych na sesję fotograficzną - tuning wizualny - listwy LED pod samoch

Dostałem je do sfotografowania, z tego co widziałem są podklejone taśmą dwustronną - ale nie sądzę, żeby było to wystarczające mocowanie. Pewnie zależnie od miejsca konieczne byłoby przyczepienie tego do podwozia w inny sposób.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
led , tuning


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.