Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-02-2016, 19:27   #511
djpool
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-10-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus 3
Silnik: 1,5 ecoboost 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko czy jak padnie skrzynia, a radio będzie zmienione, to gwarancję uznają? :-P
A co ma radio do skrzyni?
Wymieniałem na gwarancji siłowniki od klapy bo opadały i nie było problemu
Tam nie ma ingerencji w instalacje plug and play gotowe wtyczki komputer nie widzi błędów więc nie widzę problemu zależy gdzie robisz gwarancję ja mam swoje ulubione ASO i tam mi nikt nie kombinuje

Bump:
Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Super to masz a jak IOS się dogaduje z tym?

Jeżeli masz tam kogoś komu zlecasz takie przeróbki i wychodzi to przyzwoicie to może są w stanie zmodyfikować (wymienić) mi tak kamerę żeby w nocy funkcję night vision (termo-vision) miała wyświetlaną na ekranie żebym zwierzęta widział. Pełniła też funkcję rejestratora jak już nie mam led Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z iOS szału nie ma czasami przerywa rozmowę ale jest już aktualizacja i muszę ją wgrać (ale android chodzi bez problemu) i zobaczę co wtedy poprosiłem więc poprawili a kamera pvr może być zamontowana ma wyjście będę niebawem dokładał ale o takiej termo pierwsze słyszę zapytam czy maja

djpool jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2016, 19:42   #512
Piotrek344
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1997/163KM
Rocznik: 2011
Postów: 152
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Tu masz watek o radiu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

też sie nad takim zastanawiam.. ale przeraza mnie troche cena 3 koła i generalnie gwarancji nie masz, na aliexpres masz taniej ale tam jest znowu loteria jaką wersje dostaniesz i na bank dolicza cło, wiem bo czasem kupuje tel w chinach.
Piotrek344 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2016, 19:46   #513
djpool
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-10-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus 3
Silnik: 1,5 ecoboost 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał Piotrek344 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu masz watek o radiu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

też sie nad takim zastanawiam.. ale przeraza mnie troche cena 3 koła i generalnie gwarancji nie masz, na aliexpres masz taniej ale tam jest znowu loteria jaką wersje dostaniesz i na bank dolicza cło, wiem bo czasem kupuje tel w chinach.
Napisz na priv dam ci namiary tu gdzie robiłem taniej i masz sprawdzone i roczna gwarancję
djpool jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2016, 22:42   #514
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...żeby w nocy funkcję night vision (termo-vision) miała wyświetlaną na ekranie żebym zwierzęta widział.
Dobra kamera IR kosztuje 5000zł i w górę, i będziesz ją miał na ssawce na szybie.. do tego radia pewnie ją podłączysz na chincha i wejdziesz w tryb video-in i jedziesz... ale prawdę mówiąc nie wiem co jest bardziej niebezpieczne, jazda bez tej kamery czy jazda nocą patrząc non stop na konsolę centralną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gdyby ten obraz był jeszcze na conversie a kamera w zespole lusterka...
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2016, 22:45   #515
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

najlepiej żeby obraz był wrzucany na HUD'a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2016, 22:55   #516
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

...albo hologram przed autem...

Szukając materiałów o światłach laserowych znalazłem film gdzie bodajże hella pokazywała na YT koncept systemu wykrywania zwierząt, ludzi i innych przeszkód, po namierzeniu auto oświetlać ma ten obiekt kierowaną, precyzyjną wiązką mocnego światła. Widziałem też przed laty filmy z zastosowania kamer IR chyba w topowych mercach, lub jakichś innych premiumach. Wyglądało nieźle, choć musiało kosztować fortunę.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2016, 23:05   #517
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

To chyba Bosch był ale ja nie chcę symulatora jazdy i wrzucać sobie przeszkód tylko ich unikać. Obraz z Kamery night vision to jutro wieczorem mogę ci wysłać z mk5 bo to nawet kamery do domowego użytku maja takie funkcje tylko chciałem dać kolegom wyzwania na przyszłość bo ledwo po roku to co wydawało sie nie do osiągnięcia niektórzy już montują w swoich pojazdach.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2016, 11:08   #518
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Ciekaw jestem czy kiedyś powstanie elektrochromatyczna szyba przednia z paroma poziomami zaczernienia żeby uzyskać ten efekt co zakładając okulary przeciwsłoneczne...

Póki co jedyne samochody z przyciemnioną szybą czołową jakie widziałem, to były bandyckie bmw na litewskich blachach pod Dublinem. 150% prywatności.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 06:13   #519
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Question Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał kielichwina Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ad.1 Jest wejscie wideo, ale działa tylko na postoju (blokada systemowa). W USA mają do dokupienia dodatkową skrzynkę lockpick zdejmującą tę blokadę.

Ad.2 sync2 ma ekran oporowy (stary typ), a nowsze systemy (np. Sync3, telefony) mają ekrany pojemnościowe.
Nic tu nie zmienisz.
Jest tylko jeden (wątpliwy) plus takiego ekranu: działa w rękawiczkach.
Od nowej specyfikacji 11.2015, usunięto wejście AUX i jeden port USB. Widziałem informację na forach UK, że nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach. Czy to oznacza, że teraz już w ogóle nie ma możliwości wyświetlania video (np. ekranu telefonu) nawet podczas postoju auta?
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 07:08   #520
markis
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-11-2010
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5EB Titanium X
Rocznik: 2015
Postów: 50
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

To już stało się wcześniej. U mnie już nie ma. Produkcja 07.15.
markis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blis , cta , mondeo mk5 , montaż , programowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.